Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А някой знае ли какво прави Shade :)

Господинът учи в Амстредам, Холандия, където ще съм и аз от септември. Връщаме се тоя месец, ако имаме късмет.. :P . А аз ей за това говорих:

Cat_motivational_poster_by_Goldencooper.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Явно губя форма.

 

И ДА, постовете са ви един дол дренки, без изключение. Дори този ти пост го доказва ;)

Губил той форма ... ха , аз не се засягам толкова лесно .

Впрочем , не се засягам почти от нищо .

Трябва да влезнеш във форма преди да съм наспамил света , има много спамери и постовете ми са като тяхните .

п.п. Хехехе отивам да си направя кафе , днеска ми е криво без цигарите в ръка .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

На Дискотека Занзибар трябва да се направи прокурорска проверка! Имам чувството че гърмят фойерверките си след установения час за шумене в наредбата за обществения ред!

Link to comment
Share on other sites

Хахах :)

 

през главата ми минават четири тихички "цък"-чета от електронните часовници за колело на баща ми, отбелязващи точен час.

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по-яко от това да излезнеш с колелото и да въртиш докато не издъхнеш, а след това в къщи един хубав душ с прекрасна следобедна дрямка (по клони вече към вечерна ама кво да се прави :bgrin: ) :D

Link to comment
Share on other sites

Що по дяволите новия аватар не ще да ми се появи..? ._.

Link to comment
Share on other sites

Значи само аз не го виждам :x

edit: Вече се виджа (sun)

Link to comment
Share on other sites

от два дена мисла само за далаверите на бате бойко, или поне тези, които излязоха наяве - първо даде езерото ариана без конкурс, "щото фирмата кандидат бързаше"...а сега е продал 21дка в центъра на софия, като се има предвид, че общинска земя не може да става частна собственост...толкова лесно

нека го направим сега премиер...

Link to comment
Share on other sites

Еми вижда ти се аватара , просто рефреш трябва да се даде .

Кафе без цигари било гадно или поне не толкова хубаво , но все пак е нещо .

Ама щом съм си казал , че няма да пуша и така ще стане ... е уговорката ми е за едно денонощие ама пак е нещо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по-яко от това да излезнеш с колелото и да въртиш докато не издъхнеш, а след това в къщи един хубав душ с прекрасна следобедна дрямка (по клони вече към вечерна ама кво да се прави :bgrin: ) :D
О, има. Като издъхнеш, да продължиш да буташ, след това... Такова спускане, че да ти спре сърцето ;]
Link to comment
Share on other sites

Епа, за тва си говорим! И като слезеш от колело, да ти треперят краката, да се чудиш истина ли е, че си оживял!

Днес бях изсмукан и изпит. Това чувство не ме е обземало от дъъъъъълго време! ... It's nice! :)

Link to comment
Share on other sites

Ц ц, Интенс, не си те представях по дискотеки.

 

Допреди малко много ме болеше стомах, трябва да се науча да ям нормална храна.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Хамилтън е тъп, некадърен педал, че английския Биг брадър е точно толкова тъп, колкото е българския и че трябва да лягам да спя, а имам готина книга за четене и не ми се спи. Освен това не трябва да чета книгата, а други работи, но по-добре да прочета книгата по-бързо че няма да мирясам иначе :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Хамилтън е тъп, некадърен педал, че английския Биг брадър е точно толкова тъп, колкото е българския и че трябва да лягам да спя, а имам готина книга за четене и не ми се спи. Освен това не трябва да чета книгата, а други работи, но по-добре да прочета книгата по-бързо че няма да мирясам иначе :)

 

АХАХАХАХАХАХАА!!! Тая с бисквитките КЪРТИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Неска си цепя аз в парка... и някви типове се носят срещу мен и единият ме гледа накриво от далече и разбира се и аз почнах да го гледам на криво... като се скъси разстоянието типа се оказа кривоглед... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Неска си цепя аз в парка... и някви типове се носят срещу мен и единият ме гледа накриво от далече и разбира се и аз почнах да го гледам на криво... като се скъси разстоянието типа се оказа кривоглед... :lol:
Бфхахахахахахахахха!! Изкърти! Напомни ми един виц:

На улицата се сблъскват двама кривогледи.

- Абе що не гледаш къде вървиш?

- А ти що не вървиш на където гледаш?!

Link to comment
Share on other sites

Искам да има два непаралелни свята - реален и геймърски. Когато си в геймърския, времето в реалния спира. Така можеш да цъкаш Oblivion, докато те заболят очите :) После се връщаш в реалния и се захващаш за работа, без да чувстваш никаква умора. Ехххххх...

Link to comment
Share on other sites

6tqh da si zapalq pantalona s edna bateriq i job pylen sys stotinki. Sedq si az i use6tam 4e zapo4va ne6to stabilno da mi pari v joba i si vikam "Bah maamu kvo stava tuka, slynce li me pe4e, kvo. I kato stana neponosimo se usetih kva e havata :D Ta taka, ne dryjte baterq v job pylen sys stotinki.

Link to comment
Share on other sites

Искам да има два непаралелни свята - реален и геймърски. Когато си в геймърския, времето в реалния спира. Така можеш да цъкаш Oblivion, докато те заболят очите :) После се връщаш в реалния и се захващаш за работа, без да чувстваш никаква умора. Ехххххх...

 

Това са стари концепции на всеки, който играе повечко. Аз дори не искам да не чувствам умора, просто искам time stop за час-два на ден. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...