Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти специално можеш да ми казваш както си искаш ;) Само дьету ни тъ ръзбрай :)

Link to comment
Share on other sites

Ти специално можеш да ми казваш както си искаш ;) Само дьету ни тъ ръзбрай :)

Сотбис = чалгар! :woot

 

Оффф, я вижте какво се крие в предпоследната въпросителна. :D

Link to comment
Share on other sites

Ти недей свиква да криеш великденски зайци между множество удивителни и въпросителни, че ако взема да ги проверявам всеки път символ по символ в постовете на Виден (примерно, понеже там ги има в изобилие)...ще ми отива половината ден в проверки. :D

 

П.П. И защо по дяволите там, дето ме препраща оня линк под въпросителната ти, отново и за N-ти път трябва да има реклама на магнити? Тия не разбраха ли, че вече си накупих около 100 и в близките 5 години не смятам да повтарям! Ааааа... :notify:

 

П.П.П. Всъщност само 100 са от един единствен сайт и даже още не са дошли...да не би пък да знаят, че точно тоя комплект от 100 няма да дойде по някаква причина и да ме подканят да си купя още един овреме... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха за поста на Пламен.

Ангелченце, видх к'во се крие още одеве, но българският ми реотан не работи на толкова голямо напрежение... Т.е. не схванах :) Не се сърди дееее.

Link to comment
Share on other sites

Ти недей свиква да криеш великденски зайци между множество удивителни и въпросителни, че ако взема да ги проверявам всеки път символ по символ в постовете на Виден (примерно, понеже там ги има в изобилие)...ще ми отива половината ден в проверки. :D

 

П.П. И защо по дяволите там, дето ме препраща оня линк под въпросителната ти, отново и за N-ти път трябва да има реклама на магнити? Тия не разбраха ли, че вече си накупих около 100 и в близките 5 години не смятам да повтарям! Ааааа... :notify:

 

П.П.П. Всъщност само :lol: 100 са от един единствен сайт и даже още не са дошли...да не би пък да знаят, че точно тоя комплект от 100 няма да дойде по някаква причина и да ме подканят да си купя още един овреме...

Цъкни горе хиксчето и кажи, че тоя продукт не ти е интересен вече. Може да си смениш и категориите, за да ги показва само реклами, които те интересуват.

 

На мен на същият принцип ми вади само реклами за разни слушалки. :D

Link to comment
Share on other sites

Да бе, знам...и аз съм го правил, ама все се надявам, че гугъл вече владее телепатията и рано или късно ще разбере, че не ща повече магнити и ще ми пусне различни реклами....всъщност...честно казано искам, ама най-големите не мога да си ги позволя на този етап...и вероятно гугъл усеща колебанието в мен. ;)

Link to comment
Share on other sites

Безсмислена е, което я прави тотално малоумна и напълно ненужна.
Ако някой чак толкова не знае, че вън е топло, значи не го интересува и облеклото на жените по улицата.
Ако някой иска да гледа облеклото на жените в топлото време - ще излезе на улицата.
Ако е излезнал на улицата, значи е видял.

Та за кой е полезна и информативна въпросната статия?

Link to comment
Share on other sites

Ако е излезнал на улицата, значи е видял.

 

Тук позна - днес докато се разкарвах към пощата и обратно, вътрешно благославях глобалното затопляне...а и пролет идва...че и лято...и още дрехи ще падат. :D

Link to comment
Share on other sites

Безсмислена е, което я прави тотално малоумна и напълно ненужна.

Ако някой чак толкова не знае, че вън е топло, значи не го интересува и облеклото на жените по улицата.

Ако някой иска да гледа облеклото на жените в топлото време - ще излезе на улицата.

Ако е излезнал на улицата, значи е видял.

 

Та за кой е полезна и информативна въпросната статия?

 

Това уби коча! Тази съвършена логика прави почти всяка новина малоумна и ненужна... 

Link to comment
Share on other sites

Защо? Ти се разхождаш по улиците нон-стоп и си видял всичките катастрофи, грабежи и т.н. неща от новините ли? Ами ако това по-горе е качествен журнализъм, предлагам да се закачи модул към този форум и да генерираме допълнителен приход със статии писани от потребителите - 0 разход за съдържание. Даже аз ще дам тон.

 

Заглавие: "Неочаквани зимни условия в Пловдив."

 

В Пловдив тази вечер, поне за момента, не вали сняг тази вечер. Това докладваха редица очевидци от Пловдивският квартал Южен.

"Ами да, тъмно е и не вали." - каза г-н Сливов, като спомена, че миналата година по това време може и да е валяло, но спомените му му изневеряват.

 

 

Очаквайте повече информация само в Bulforum.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха за поста на Пламен.

Ангелченце, видх к'во се крие още одеве, но българският ми реотан не работи на толкова голямо напрежение... Т.е. не схванах :) Не се сърди дееее.

:CryBaby:

 

...и още дрехи ще падат. :D

АМИН :moon:

Link to comment
Share on other sites

Неее...не е истина - по Канал 1 току що е започнал "Добрият, лошият и злият"! Няма как да го пропусна...пак! :thumbsup:

 

Едит: Когато на едно място събереш Серджо Леоне и Енио Мориконе...и ей така, за разнообразие добавиш и Клинт Истууд, Лий Ван Клийф и Илай Уолак...няма как да не получиш нещо наистина добро! :thumbsup:

 

il-buon-il-brutto-e-il-cattivo.jpg

                                                   

                                                            Stasera-in-tv-su-Rete-4-Il-buono-il-brut                                                 

 

                                                                                                                        Il-Buono-Il-Brutto-Il-Cattivo_Tuco.png

Link to comment
Share on other sites

Наистина е глупава новина, какво да видя, майки с колички пролетно облечени, и един по завъртян чорапогашник...чудо голямо

Link to comment
Share on other sites

Неее...не е истина - по Канал 1 току що е започнал "Добрият, лошият и злият"! Няма как да го пропусна...пак!

Е па ти защо чакаш да пуснат нещо по Канал 1 за да го гледаш? Нямаш ли си някакъв медия център да си го гледаш филма на спокойствие без реклами и прочие глупости пък и когато на теб ти е кеф? Аз по този повод вече напълно се каня да си "отрежа" кабела, оставяйки само интернета плюс няколко местни HD канала хващани с антена, основно за новините. Всичко останало на торенти, стрийминг и Нетфликс. :)

 

Едит: Баси, тва е уникално-гениално! Направо смятам да си поръчам едно такова! :bowdown:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z1YoCfm7nxU

Link to comment
Share on other sites

Не, нямам специален медия център, но пък в замяна имам доста "аудио-центрове", а и ако добавим множеството монитори-телевизори, лаптопи, десктопи, DVD-та, проектор, че дори и един Андроид-таблет - може да се приеме, че по съвместителство имам и няколко "медия-центрове". :lol:

А конкретно за филма - понеже докато работя или пиша във форума (то май е едно и също  :P ), вдясно от мен работи един телевизор, който превключвам от време на време като почнат реклами и като попадна случайно на нещо "старо, но златно", за което иначе не бих се сетил да го гледам специално - не пропускам да си го изгледам отново. :))

 

И последно за онова на клипа - искаш да кажеш, че ще смяташ да се разкарваш по улиците с такова??

Link to comment
Share on other sites

Е па ти защо чакаш да пуснат нещо по Канал 1 за да го гледаш? Нямаш ли си някакъв медия център да си го гледаш филма на спокойствие без реклами и прочие глупости пък и когато на теб ти е кеф? 

Едит: Баси, тва е уникално-гениално! Направо смятам да си поръчам едно такова! :bowdown:

 

Пропускаш най-лошия сценарий - филмът да е дублиран...  :grin:

 

Иначе моторчето е лудница. Дано е толкова стабилно колкото казва създателят, че не ми се мисли за падане от това чудо... 

Link to comment
Share on other sites

Не, нямам специален медия център, но пък в замяна имам доста "аудио-центрове", а и ако добавим множеството монитори-телевизори, лаптопи, десктопи, DVD-та, проектор, че дори и един Андроид-таблет - може да се приеме, че по съвместителство имам и няколко "медия-центрове". :lol:

А конкретно за филма - понеже докато работя или пиша във форума (то май е едно и също  :P ), вдясно от мен работи един телевизор, който превключвам от време на време като почнат реклами и като попадна случайно на нещо "старо, но златно", за което иначе не бих се сетил да го гледам специално - не пропускам да си го изгледам отново. :))

 

И последно за онова на клипа - искаш да кажеш, че ще смяташ да се разкарваш по улиците с такова??

 

Препоръчвам ти да видиш филмчето на сина на Ийстууд. Има потенциал момчето, само да не почне във вампирски филми и т.н. лайна да се снима. Филма си има доста трески, но като за 1ви опит е простимо.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се съглася, имаше потенциал сценария, имаше изключително добре заснети кадри, но си личеше липсата на рутина, липсата на обиграност. Не е трагичен, просто е слаб филм, но желанието си личи, с което е правен. Лично според мен, момчето просто е искало да види дали ще се справи. За мен трябва да продъжли с филмите в стилистиката на "самотния, трагичен герой". Щото вече аман от педалЕ и глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...