Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Продължавам да се възхищавам на швейцарците с всяко ново нещо, което науча за тях

 

Относно социалната политика, Швейцария не се слави с либерална такава. Напротив! Тук майчинството е едва четири месеца. Само някои банки и по-големи фирми отпускат по шест на служителките си. Освен това, когато се дават парични помощи на социално слаби хора (или временно изпаднали в затруднение), те им се водят и трупат като дълг, а не се дават безвъзмездно. След като започнат работа, им се удържат от месечната заплата. Ако нямат такава възможност, дългът остава за децата им.

фашист :-D:-D:-D
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Илитерат! Образовай се какво искат фашистите. Аз съм си съвсем обикновен либертарианец-обективист/капиталист (като също така имаш предвид, че термина капитализъм е въведен от Маркс с цел охулване на пазарната икономика, до преди него това се нарича "свободна търговия")

 

 

PS: Ето това трябва да се направи за да се оправим (познай коя икономика в южна америка има най-устойчивата и добра пенсионна и здравна система)

 

11133909_10203815904094235_2577858970887

Link to comment
Share on other sites

Хмммм...в OLX-а махат рейтингите....и коментари вече няма да може да се оставят...не че имаше някаква особена полза от тях, ама все пак...

... и са премахнали възможността за форматиране на текста.

 

На всичко отгоре са въвели изискване в обявите да не се пише телефонен номер.

Някакъв малоумен скрипт възприема продуктовите номера като телефонни и не ми позволява да публикувам или обновя обява...

 

no_phone.jpg

Link to comment
Share on other sites

...или 'нула'. :)

Сигурно е пробвал, но не става дума за това - просто е малоумно ; подобен скрипт има и в Ибей, но за имейлите, които няма как да напишеш в съобщение.

Link to comment
Share on other sites

Спокойно може да го спелуваш.

 

И прее..цаквам възможността да се активира търсене с едно кликване на десния бутон на мишката, както и да бъде намерена обявата, ако се търси по продуктов номер.

Като добавим и споменатата вече премахната възможност за форматиране на текста и съответно добавяне на хиперлинк, става едно голямо НИЩО.

 

ЕДИТ:

:grin: Не ми се мисли, как ще спелуват тези, които продават авточасти, че там са едни номера...

Link to comment
Share on other sites

Хмммм...в OLX-а махат рейтингите....и коментари вече няма да може да се оставят...не че имаше някаква особена полза от тях, ама все пак...

Рай за мошениците на дребно. И без това контрола е нулев. Смешна политика за сайт с някакви особени претенции.

Новата визия е на детско сайтче залагащо на шаренийки, което е антибизнес ориентация. Още повече, че търсенето става още по-тегаво... Бих казал купчина пари изхвърлена на боклука и абсолютен фейл на някакво младо мениджърче.

Link to comment
Share on other sites

Аз просто ВЕЧЕ няма да го ползвам.Толкова лоши промени направиха,че направо ги намразих.Ето например сега ми трябва продавач,с който преди години съм кореспондирал по повод на закупената видеокарта,а те са изтрили личните съобщения.И сега не мога да го открия.

Link to comment
Share on other sites

Новата визия е на детско сайтче залагащо на шаренийки, което е антибизнес ориентация. Още повече, че търсенето става още по-тегаво... Бих казал купчина пари изхвърлена на боклука и абсолютен фейл на някакво младо мениджърче.

 

Ами само като видиш на какви картинки са се спрели. :laughing:

 

9a37f2ddc3bb0141.jpg   d6f300f2ee450b55.jpg

 

 

Според мен с тия ограничения просто не са предвидили разностранните стоки, които се продават и как някои от тях се нуждаят от цифрово номенклатурно цитиране...а и липсата на рейтинги след продажбите тотално омазва нещата...

Link to comment
Share on other sites

Време е раздела купува продава да се трансформира в нещо по-фукнционално, възплзвайки се от големия брой посещения и обяви вътре.

Link to comment
Share on other sites

Чета във фейсбук за промените в ОЛХ и в стотиците коментари, не можах да намеря ЕДИН положителен коментар!

Link to comment
Share on other sites

....обаче са въвели и нещо полезно, което ние си го имаме от поне 10 години - всяка обява ще си има цена и няма да има само "по договаряне". :))

 

Всъщност и на това моментално му намериха цаката - OLX вече може и да иска да сложиш задължително цена, ама нищо не пречи да сложиш фиктивна цена от 1 лев и в обявата да пишеш по договаряне. ;)

Link to comment
Share on other sites

Всеки следващ "ъпдейт" на OLX-a е по-зле от предният....тва мобилното им приложение не работеше 3 месеца след последният "ъпдейт"

Link to comment
Share on other sites

Една ПРЕКРАСНА новина лично за мен! Много го обичам тоз сериял, даже скоро си го свалих ремастериран до 6 сезон в 16:9 и HD

Това някой го обсъждаше тук преди месец. Май Виден. Позакъснял си. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи хората са го измислили вече, само не разбирам защо подобно на корейците не им откраднем наготово опита и не го направим. Или като ebay/амазон се прави но тогава трябва плащанията да минават през теб или в другия случай: craigslist http://losangeles.craigslist.org/ примерно

 

 

 

отиде семейния бюджет

 

http://deepeeka.in/

 

Аз пък гледам последния етаж с басейна на jkpobeda.com и се чудя коя банка мога да обера за да събера 400,000 евро... ебаси якото... само дето специалността ми не е да обирам банки...

Link to comment
Share on other sites

... само дето специалността ми не е да обирам банки...

 

Скоро един чужд икономист обясняваше по телевизията, че статистически за целия си трудов стаж, на човек му се налагало да се преквалифицира средно към 3 пъти....така че и за тебе не е късно. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Това някой го обсъждаше тук преди месец. Май Виден. Позакъснял си. :)

Само да уточня, че не беше Виден, а аз съобщих новината, че след месец в моето село започват снимките на новия сезон със старите герои. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз дочух още преди време но официално новината е от скоро и много ме радва. Както казах сега си изглеждам старите сезони ресканирани и много ми е добре :)

Link to comment
Share on other sites

За завръщането разбрахме, но дано да е стойностно, защото на практика сериалът бе засран в края си. Иначе може да се направят чудеса и респективно да се изкарат луди пари предвид логично големия интерес. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...