Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Неделния мързел е много гадно нещо :(

 

Мързелът, младеж, не е неделен или съботен - той е перманентен.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Точно по тоя повод мисля да паля колелото.

Аз ще трябва да чистя :( 

 

Видене така е но понякога те мързи по-малко ;) 

Link to comment
Share on other sites

Тая година мисля да пристъпя към  едно тежко за изпълнение решение.Писна ми от БГ бирите с кофти качество от всички марки и всякакъв вид и отивам на скъпите,но заслужаващи се бири.По-малко ще пия,но по-удовлетворяващо.Писна ми в магазина да ми предлагат в стъкло пиво на 1-1.20 лв. 500 мл с променливо към влошаване качество.По добре бутилка за едно евро отколкото да побеснявам да ме цакат пишман бг пивоварите,които са си само печалбари.

Link to comment
Share on other sites

Хубава бира се пие само на място. Всичко що е в стъкло/кен, вече е надолу като качество. За съжаление у нас единици любители си варят бира..

Link to comment
Share on other sites

Имам куадкоптер от края на януари и чак днес се сетих да го тествам с едно приятелче. Голям гъдел е. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм го казал - почивка само в гроба.

 

Не си познал. Реша ли да си мързелувам, спокойно мога да си откарам 2-3 дена, но все по-рядко имам възможност за това. 

 

Между другото - Загорка Ретро е страхотна бира! Пиша й 6 с малък минус, тъй като типично старозагорските глупци са я направили твърде газирана. 

Link to comment
Share on other sites

Май няма Камера,но пък може да се сложи отдолу на повечето.

 

Чудя се какво толкова яко има да ходят 8 момичета някъде и да се правят на много велики...

Link to comment
Share on other sites

Като гледам управлението е мизерно. Аз чакам да излезе подобно нещо, което само да поддържа вертикалната си позиция, а не аз да трябва да налучквам оборотите за да го държа в 1 положение.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какво толкова яко има да ходят 8 момичета някъде и да се правят на много велики...

 

Галене на егото и вдигане на самочувствието.

 

Като гледам управлението е мизерно. Аз чакам да излезе подобно нещо, което само да поддържа вертикалната си позиция, а не аз да трябва да налучквам оборотите за да го държа в 1 положение.

Че то е излезнало. Няма какво да го чакаш. :)

Отдавна при това. Имат жироскоп, а освен това можеш да го оставиш да си левитира във въздуха просто, без да го пипаш.

Link to comment
Share on other sites

Не съм виждал такива още, а пък и модела, който беше сниман определено е без жироскоп.

 

ПС: Онези на цена от 1000лв нагоре още не съм гледал, а и не съм убеден, че искам...

Link to comment
Share on other sites

Не съм виждал такива още, а пък и модела, който беше сниман определено е без жироскоп.

 

ПС: Онези на цена от 1000лв нагоре още не съм гледал, а и не съм убеден, че искам...

 

 

http://ardrone2.parrot.com/

Link to comment
Share on other sites

Sothbiss, квадрокоптерчето е много яко. Има ли он боард камера и лесно ли се управлява, че аз също съм мераклия на нещо подобно?

Има камера. 2мп и не е добра. Още не съм я пробвал, но съм гледал клипове и качеството на картината не е задоволително :) Като стигна до момента с клиповете, имам една SJCAM (като gopro), която смятам да използвам :)

Колкото до управлението - управлява се трудно, но с тренировка се свиква.

 

Като гледам управлението е мизерно. Аз чакам да излезе подобно нещо, което само да поддържа вертикалната си позиция, а не аз да трябва да налучквам оборотите за да го държа в 1 положение.

Дедо, това където го искаш е мааалко по-скъпо :). Моя куадкоптер струва 110 лева и с допълнителни калибрации може да се постигне това, което искаш.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Галене на егото и вдигане на самочувствието.

 

Добре де аз ли съм тъп или те са тъпи...

Хубави момичета колко повече искат да си дигнат самочувствието.

 

Освен ако не чакат рицаря на белия кон, докато всички коне ги минават :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре де аз ли съм тъп или те са тъпи...

Хубави момичета колко повече искат да си дигнат самочувствието.

 

Освен ако не чакат рицаря на белия кон докато всички коне ги минават :lol:

 

То самочувствието трябва да се поддържа.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, това където го искаш е мааалко по-скъпо :). Моя куадкоптер струва 110 лева и с допълнителни калибрации може да се постигне това, което искаш.

 

Може ама не може. И аз така си мислех преди с едно хеликоптерче (а пишеше, че ужким можело) и след 2 дена се отказах.

 

Този изобщо не е 1000лв... ама хич... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз в амазон го видях от 350 до към 500, като контролиращите устройства май бяха отделно.

 

Освен това тази цена е преди доставката и ДДСто... вероятно пак ще е под 1000лв, но ще е съизмеримо, а толкова пари за играчка, с която ще си играя 4-5 часа на седмица (макс) не ми се дават.

Link to comment
Share on other sites

Тия работи са все още за хора, които вадят пари с тях или имат много излишни такива,.... За мераклиите има китайски дребосъци по 15-20$. В смисъл такъв за лиготене.   

Link to comment
Share on other sites

Аз в амазон го видях от 350 до към 500, като контролиращите устройства май бяха отделно.

 

Освен това тази цена е преди доставката и ДДСто... вероятно пак ще е под 1000лв, но ще е съизмеримо, а толкова пари за играчка, с която ще си играя 4-5 часа на седмица (макс) не ми се дават.

https://www.technomarket.bg/products/09138113/parrot-ar-drone-2-0-jungle-pf721842

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...