Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Силно несъгласен. Отвратителна бира. Няма да я повторя аз лично

Това е ролс ройса на бирите, Чефо. Не знам какво си опитвал, но няма по-добра бира от нея.

Link to comment
Share on other sites

Това е ролс ройса на бирите, Чефо. Не знам какво си опитвал, но няма по-добра бира от нея.

Тая горчилка? Аз НЕ обичам да ми е гадно, а изпих 12-ката само щото бях давал пари за нея. Обичам бири дето НЕ горчат толкова много. Не обичам и карамелизираните бири или еВа ли му майката къв е тоя странен вкус. Мексиканския Дос Екис върви, Японската(която в момента ми изкочи от акъла) - върви...обаче най-много ми харесват: Стеличката, Спатен, Кромбахер, Карлсберг, Битбургер, Фелтинс, Хайнекен, Радебергер и в краен случай Варщайнер...а да и ДАБ не е лоша :)

Link to comment
Share on other sites

Ей, няма такова тъпо парче като мен. Тръгвам да инсталирам Уиндоус на лаптопа, гледам некви системни партишъни - "За кво са ми?"... Ай ся сваляй драйвери, записвай дискове (щото и USB-тата не бачкат)...идиот.

Link to comment
Share on other sites

Тая горчилка?

Млади момко, има нещо сбъркано в рецепторите ти. Това със Стела-та са двете най-добри масови бири on the planet, period!

Link to comment
Share on other sites

Баси колко сте зле всички... Бирата е една: Paulaner Hefe Weissbier. Всичко друго е на заден план. Това от бутилираните говоря. Тези които се правят в разни бирарии са друга тема. Днес даже си взех пак едно кашонче Paulaner.

Link to comment
Share on other sites

Пилзенски Праздрой! Всичко друго е шкарто, мили моя бираджийчейта...Чехия

Иване, това точно, което си дал в Лорд Съмърсби има повече бира от това, смени модела, марката е ОК, но модела ти куца!

Link to comment
Share on other sites

Имало и по-шантави от руснаците:

 ...

Тези са известни олигофрени. Помня единия нещо се правеше, че обира хората и един преди да разбере, че е майтап му счупи носа. Честно казано гледайки какви глупости правят - малко му беше. Дебелашки и неуместни шеги, настрана, че е тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Тоя "цар" киро много го погнаха.Май са го хванали с 2.5кг синтетична дрога.Сега ще видим дали е вярно, че прокуратурата в Пловдив и Асеновград е на "царя".

Link to comment
Share on other sites

Избори идват. Показват конкуренцията (ГЕРБ - кметицата - лоши), сега погнаха и цар Киро, защото много хора го искат това. Нормално. Сигурно ще мотат нещата до изборите с процедури, ще минат и оп, ми то няма достатъчно доказателства, не са спазени всички процедури и ще ги пуснат. Той цар Киро да не е хванал тая дрога миналата седмица да я прави? Пък са си и дружки от години. Прах в очите на хората.

 

А относно бирата - да спорите на кой какво му е вкусно и да му казвате какво трябва да му харесва и какво не - направо ви се чудя на акъла що се занимавате с глупости. Те някъде по света и сурови свински мъде харесват, ама не съм видял тука да почвате да ги ядете.

Link to comment
Share on other sites

 Те някъде по света и сурови свински мъде харесват, ама не съм видял тука да почвате да ги ядете.

Тук си в грешка. И пръчови също, само че печени. Познай на кое сред народа викат "бели бъбреци" ;)

Link to comment
Share on other sites

Говоря за сурови. Щото нали. Дали е еди коя си бира или някоя друга е като дали са печени и ли сурови - все са мъде, ама едни ги харесват иначе. Та затова е бездмислено да спорите - то отдавна е казано на вкус и на цвят приятели няма. Един го кефят руси кифли, друг го кефят 250кг крави и те така.

Link to comment
Share on other sites

Нек'си ми се види странно 260 лева за детско колело 16-ка, че и българско... Хайде, да речем алуминий е рамката, но пък чак толкоз... Да не говоря, че му искаха 289... 

Link to comment
Share on other sites

Да му еВем и Ейсъра и е1-то, та и номера след него - 510. После да му еВем и скапания биос, който са му сложили, за да му върви само тъпия Вин 8.1. Отне ми няколко часа, за да го разгадая, но в момента записвам Вин7. А жената от Техномаркет беше категорична, че на този лаптоп не може да се запише Боза7, защото бил с нов процесор :laughing:

O, времена, о, нрави, о, професионалисти.

 

А, да. МРАЗЯ ЖЕГАТА!!! ИСКАМ СТУД!!!

Link to comment
Share on other sites

Как се избира стационарен телефон в Англия от България?00440845... или нещо бъркам?Дава ми постоянно заето.

0044845

или

+44845

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...