Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

С тегра не искам нищо. Последния ми досег с нея беше крайно неприятен. Толкова прегрява, че не може да се държи в ръка, издухва батерията за нула време. Айде няма нужда от изгъзици. Аз мислех че нещо откъм екран е по-хубав, издръжлив и на половин цена на самсунг-а, то даже по-скъп.

С кой самсунг го сравняваш!?

Link to comment
Share on other sites

С кой самсунг го сравняваш!?

 

Сравнява го с One Х. Вярно е, че много бързо я изяждат тая батерия, но пък за греенето може да поспорим. Може и да има значение от партидите, но моят си грее сравнително поносимо.

 

Самсунг не ползват Тегра, до колкото знам.

Link to comment
Share on other sites

Добре забравих,че всички в тоя форум могат всичко и по всякакъв начин :lol:

Първата кола на която се качих беше шкода 105л Та Видене нямат голяма разлика с тоя москвич ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ги държа двата в ръката - OneX и HongMi.

Като скорост са еднакви, китаеца е много по-добре откъм WiFi и GPS. Интерфейса също му е много по-добър, но не знам как да го обясня, още се ориентирам... Хем е много интуитивен, хем както ми каза един вчера, докато ми помагаше да си го руутна "В MIUI във всяко меню, винаги има още нещо, което да пипнеш, разглеждай добре!"

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, тая по-грозна от сегашната ти... Отзад е жива трагедия... 

Видене, ти нищо не каза!

Кончетата са и малко, ама иначе е 6!

Link to comment
Share on other sites

Бахти резила...6 бири и ше ме сцепи главата...Вярно, че с 8%, ама все пак...

 

Цитат от снощи:"Ти си ми повръщал в палатката, това е най-интимното, което може да се случи между нас"...

Link to comment
Share on other sites

Между другото всички физкултурници, фитнесДЖии и прочее, било то в зала или по градинките и тепетата - БАРАЙТЕ СИ КАЙСИИТЕ. Веганите, ако не са се сетили сами - да си изплакнат кайсиите преди да ги обарат...

Искам да се запиша на йога!!! Кога? Къде? :-)

Link to comment
Share on other sites

Аз исках да ходя на йога ама не ми се ходи сам, пък и е от 17:00.

В Алфата ще те возим бе, как няма да те возим...
На морето ще те закарам пак даже. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми пак не става. До 20:00 съм на работа.
Ако ми сменят работното време да съм пак до 18:00, направо отиваме. Няма проблем.

Link to comment
Share on other sites

Ама..... Ти сериозно ли? :(

 

Съвсем сериозно! Сегашната ти задница е много по-красива. 

 

===================

 

Искам да ги видя тия двамата на йога.....  :effemine3:  :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

Ама на мен така ми прозвуча, все едно каза "Тая е дори по-грозна от сегашната ти", а не "Тая е по-грозна от сегашната ти."
Аз сегашната като си я стегна и ще стане като нова...

Едни тампони на стабилизираща щанга смених преди 3 дни, че с разбити я купих и все едно щеше да ми падне предницата. Сега е като нова и по-меко вози даже.

30лв бройката оригиналния. Фани тия тампони ...

Psihar: Тампоните които като влезнахме в Бургас скърцаха като за световно все едно не знам какво се случваше.

Link to comment
Share on other sites

Мм те и моите тампони са тръгнали и ще ги сменям като се запролети.Поскръцват на легнали полицаи.

едит:Егаси златните тампони моите са 2та 14лв :lol:

Link to comment
Share on other sites

"един парадокс ми се върти в главата от снощи - дишаме кислород (основния и единствен оксидант), без него не можем да живеем, от друга страна ни засипват с реклами за антиоксиданти и кви чудеса вършели за нашто здраве. що така бе Миме?"

Link to comment
Share on other sites

Мм те и моите тампони са тръгнали и ще ги сменям като се запролети.Поскръцват на легнали полицаи.

едит:Егаси златните тампони моите са 2та 14лв :lol:

За оригиналните ти говоря, не за някакви заместители от 3-ти производител. Иначе 2 полиуретанови тампона са 18лв.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...