Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе не ми говори ти на мен.
Как да се разбереш с човек, който за 3 дни променя настроението и намеренията си в три крайности?

Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл в реалността - с жена не можеш да се разбереш. 

 

Ако при тая е три към три - викай УРА! 

 

Има къде по-тежки ТИПИЧНИ женски случаи. 

 

Ако не ти е близка приятелка, остави я да пасе. Иначе скоро и теб може да те видим с китка на ревера не, а в косата...

Link to comment
Share on other sites

Как да се разбереш с човек, който за 3 дни променя настроението и намеренията си в три крайности?

От известно време съм в тоя филм...

Ако не си емоционално анагажиран с нея, не прави нищо! Просто и бъди приятел. Малко по малко се опитай да и е по-спокойно поне с теб.

Ако си си паднал по нея... жална ти майка! Избий си я от главата веднага!

Link to comment
Share on other sites

Как да помогнеш на някой, който има явен психически/поведенчески проблем? Тия хора изкуфяха с тоя Фейсбук и тия филми...

01. снабдяваш се с литература по приложна психология. 

02. прочиташ.

03. пробваш върху субекта.

if (успех=Да)

         get bragging

         play

else: повтаряш цикъла от 01.

 

 

вариант 2 - водиш при специалист. Или няма да си прав и всъщност ти ще му станеш клиент, или ще си прав и субекта така или иначе ще те намрази. нещо като да докажеш на раптора, че не е прав.

Link to comment
Share on other sites

Ей сега гледах как жената излиза от паркинга, а две други коли я чакат. Посмях се от сърце.

Link to comment
Share on other sites

Ти си този, който трябва да ги е гледал, не тя.  :laughing:

Е, да ама по мое време освен Том и Джери, имаше и костенурките нинджи и сем. Флинстоун, та съм си разнообразявал и не са ми се набили тия мелодии/серии в главата до откат :) :)
Link to comment
Share on other sites

Някакси успях да вмъкна 16 часа работа през последните 22 часа. Добре е да знам, че все още ги мога тези геройства :)

Като стигнеш 90 за седмицата се обади :)

Ей сега гледах как жената излиза от паркинга, а две други коли я чакат. Посмях се от сърце.

Ти се радвай, че не те кара теб да я возиш

Link to comment
Share on other sites

Серията с музиката на Том и Джери е със замръзналия хладилник в кухнята ;) от там е парчето според мен. 

 

 

______________________________

Ей в Ютюба само тъпотии излизат вместо епизода ...

 

_____________________________

Фак ... не е от тая серия.

Link to comment
Share on other sites

Като стигнеш 90 за седмицата се обади :)

 

Има много малка вероятност идните 3 седмици да са с подобна натовареност. Ако всичко си дойде на място, още от сега усещам как ще си взема нещо с X.O. на етикета :)

Link to comment
Share on other sites

Щот няма логика в такъв курс да научиш всичко отлично. Четенето беше проформа - т.е. - нямаше.

Link to comment
Share on other sites

Има много малка вероятност идните 3 седмици да са с подобна натовареност. Ако всичко си дойде на място, още от сега усещам как ще си взема нещо с X.O. на етикета :)

 

:-) Добър избор. На моменти и мен това ме крепи. Аз от лятото карам с поне 70работни часа на седмица и почна много ама МНОГО да ми писва на калинката и трябва да се промени нещо, че тъй не се издържа просто

 

 

Какво е това?

Ето това примерно:

 

Martell_Cognac_XO_294793.jpg

Link to comment
Share on other sites

Я па си мислех, че туй X.O. е просто незавършената абревиатура Х.О.Й. :moon:

Иначе за дедо или хубаво, или нищо!!!!!!!!!11111111111

Гадински, стига го сменя тоз аватар бре. Не мога да те позная с тези мустаки. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...