Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хаха, благодарско пичове, оправихте ми настроението...

Ама говорим за 30% от цялата сума т.е. - 16 040,55 лева...Нали се сещате, че колкото и да помагате, трудно ша стане...вече само час и половина остава...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Алкохола не оправя проблемите, само добавя още три - махмурлук, празен амбалаж и липса на друго пиене...Нищо, остават 2 дни 11 часа и 20 минути до ядреното опепеляване.

Link to comment
Share on other sites

Разбиване и почистване на лед на терасата :love с лопатка и бухалка - Незабравимо.

Особено когато човек иска да изпусне малко напрежението. Офф, айляче

пп. Най-сетне така обичаната от мен и закупена от човек от форума бухалчица да влезне в действие :devil Whats next?!...Or Who!!!?

Link to comment
Share on other sites

Имам крещяща нужда от генералисимуски стол с плюшени подлакътници, 18 степени на накланяне във всички посоки, масажор за ушите, 14 usb порта, кафеварка, суббуфер и разни други глезотийки. :cry

Link to comment
Share on other sites

Имам крещяща нужда от генералисимуски стол с плюшени подлакътници, 18 степени на накланяне във всички посоки, масажор за ушите, 14 usb порта, кафеварка, суббуфер и разни други глезотийки. :cry

 

 

А свирка искаш ли да прави? :lol:

 

Eleutherios, следващия път опитай със малко сода каустик на люспи.

Link to comment
Share on other sites

разбил си малко лед на тераста..... аз сяка сутрин и сяка вечер къртя пред гаража ми за да мога да си искарам колата защото тъпите ми са съседи климатиците им са замръзнали и капят точно под моята врата , до сега съм исипал поне 30 кила сол и същият кор добре че си купих кирка така е по лесно :D

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur, не беше чист лед. Бащата сутринта го е обсипал с морска сол :lol: И то добре че така иначе лед с бухалка е смешно, но разпускащо, като няма по какво друго да я блъскаш тая бухалка.

Иначе това е ужас, където вика злобил, от климатиците кЪт капи вода става някакъв ужас, ледена пързалка.

Айде аз отива да доучвам, че след 2 дена ме чака Химия. Цял живот съм е мразиллл :ghost

Link to comment
Share on other sites

Имам крещяща нужда от генералисимуски стол с плюшени подлакътници, 18 степени на накланяне във всички посоки, масажор за ушите, 14 usb порта, кафеварка, суббуфер и разни други глезотийки. :cry

 

Вече съм показал в една друга тема - СТОЛЪТ

 

Базов модел - цената се вижда отдолу... С екстрите изброени от тебе, цифрата може и да се утрои. Почвайте с Копчето да събирате

Link to comment
Share on other sites

Аз мойта тераса я изчистих с горещ концентриран разтвор на сол и малко поташ.Нищичко не остана.

Link to comment
Share on other sites

Вече съм показал в една друга тема - СТОЛЪТ

 

Базов модел - цената се вижда отдолу... С екстрите изброени от тебе, цифрата може и да се утрои. Почвайте с Копчето да събирате

2005134673771280434_rs.jpg

 

Аз си харесах вече това :smile: Червените модели са ултра-кич-прекрасни!!! :lol:

Но ми изглежда прекалено евтин, за да е нещо хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Сенсационную новость распространили во вторник информагенства. На военном параде 9 мая в Москве в этом году впервые после длительного перерыва появится боевая техника. В том числе – мобильные комплексы баллистических ядерных ракет «Тополь-М».

Военный парад войск Московского гарнизона на Красной площади в Москве в честь Дня Победы после многолетнего перерыва пройдет с участием современных образцов военной техники и вооружения, сообщает «Интерфакс» со ссылкой на источник в российском военном ведомстве.

«12 января под руководством командующего войсками МВО генерала армии Владимира Бакина прошло совещание, на котором были определены задачи по подготовке и проведению 9 мая 2008 года военного парада на Красной площади в столице. На нем особо отмечалось, что в параде войск будет участвовать современная боевая техника, в том числе современные мобильные комплексы Ракетных войск стратегического назначения (РВСН) “Тополь-М”», — сказал собеседник агентства «Интерфакс».

Он подчеркнул, что в параде примут участие более 6000 военнослужащих, которые «будут обмундированы в новую форму одежды». «Все участники парада будут впервые одеты в новую форму одежды, разработанную с участием известных российских модельеров, которая будет утверждена на заседании коллегии Минобороны во второй половине января текущего года».

 

Ето какво ще си подаря за рожденния ден :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще си подаря това :)

 

Оле, аз също искам, ама не ми се дават 100 и кусур долара точно за това =D.

 

Болиииииии Ох мамоооо нямам никакво време за личен живот... Ако Xciter се сети за мени ще съм наи-щастливото изморено коте на света

Я, форумната драма излезе наяве. Busted =D!

Link to comment
Share on other sites

Болиииииии :( Ох мамоооо нямам никакво време за личен живот... Ако Xciter се сети за мени ще съм наи-щастливото изморено коте на света :wub:

Аз съм тъп и не се сещам. :lol: Да използваме новата иконка. Ся бистрихме мохабети. пък бях решил да се прибера рано... тцтц.

Link to comment
Share on other sites

edit:

НЕ, но ще става як въргал :lol:

 

 

Кой ще бием? :lol: :ph34r:

 

Уф, писна ми да се разсънвам с ирландско кафе...Поне шефа да смени бутилката...

Link to comment
Share on other sites

Този не се върти :) Това го прави 1001% ненужен.

 

Моля те не говори такива работи. Особено за най-великия стол в историята на столовете. Естествено че се върти

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам един обещан стол, дето верно стана легендарен вече хаха. Видене изкриви ми се гърбъ на тва кресло дето го ползвам ся. Трябва да направите един круиз по линията Стамболийски - Пловдив, хем да пием по някоя, хем да докараш стола, щото като дойда аз в Пловдив само се напивам ебаси и не ми е до стол. А пък съм стар човек и не е хубаво да си кривя гърбината на кресло !! :)

 

Иначе през главата ми минава, че днеска имашанс, денят да се окаже учудващо спокоен. Ама все пак няма 11 часа още, та не е късно да се засерат нещата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...