Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

направо да ти се прииска да си част от това ... :D

Баси, някои хора не могат да губят.
Link to comment
Share on other sites

Малко шоу да си направят пичовете, какво толкова :)

Какви са наказанията след това меле?

 

До колкото разбрах - 378 минути :D

 

Баси мелето! Жалко, че в пловдив няма къде да се тренира хокей. Иначе много ме кефи!

 

Абе то ... не само в Пловдив, жалко, че в българия не можеш да практикуваш какъвто и да е спорт, различен от ... футбол.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не се правя!!!Наистина не знам!!!Ако знаех, щях да се погавря с нея, че не може да се оправя сама, ами моли други, и да я заеба.Ама не знам.

 

Защо не го покани пича на кафе , и да се разберете по мъжки , че не трябва да се ревнуваме , а да се редуваме :D

Дори и да не я познаваш, ще се опознаете ...

Link to comment
Share on other sites

Защо не го покани пича на кафе , и да се разберете по мъжки , че не трябва да се ревнуваме , а да се редуваме :D

Дори и да не я познаваш, ще се опознаете ...

 

 

Ай да го духат, нямам нерви да се занимавам с лайнарски истории.Игнор и тва е.Да ходи да реве на майка си после, пък аз му обясних къде работя, ако иска - да заповяда.Аз на работното място оръжие немам.

Link to comment
Share on other sites

Двама българи са обвинени в оскверняване на национални символи на Сърбия

 

На ГКПП "Отоманци" в Сърбия снощи е бил задържан автобус с 54 български граждани

 

Глупаци... :angry1

 

 

Редакция:пу да ва еба/па и аз си/ ЧРД на velvet underground.От КАЛЕ във форума май само аз и той останахме.

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur, благодаря :D

PSYCHOSIS, не бъди егоист- предложи и себе си на котката. Котките винаги заслужават да им е хубаво.

А сега е време да свърша малко работа...дано до 12 да се оправя :cry

Link to comment
Share on other sites

Слушам една много красива, наистина красива песничка, а даже не знам как се казва и кой я изпълнява.. :wacko: Но това не ми пречи да и се наслаждавам и да релаксирам в компанията на приятни спомени(като разбера коя е непременно ще я спомена в някой пост).

A и да кажа че съм голяяяяяяяма късметлийка- намерих си без да искам Samsung YP-T7J. И тва ако не е късмет хихи

Link to comment
Share on other sites

Виното не било толкова лошо нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Виното не било толкова лошо нещо :)

 

Ще откриеш и ти прабългарското :P Виното е божествено нещо..............

 

Минават ми разни разннообразни неща през главата Voglio a dormare....... Voglio a dormare.......

Незнам дали правилно го написах ,но определено като се прибера ще го направя ,надявам се днес да ми е някак си спокоен ден и го пожелавам на всички :)

 

Кафе , сок и готина музика , ей това му се вика свежо утро .... :punk

 

Май DON_CHEFO има днес ден ден , айде да си жив и здрав, прав-корав Наздраве

Link to comment
Share on other sites

На днешната дата сме признали независимостта на Македония...Първи, при това...Родил се е и Молиер...Колко съм се тровил и смял с неговите произведения...

Link to comment
Share on other sites

Колко пари ти трябват, кажи ако искаш ще ти пусна 50 ст. , лев да си имаш за кайве :D

 

Така да мрязя цигаритеееее ... :angry1

Link to comment
Share on other sites

ей готов си питбула ти дава за кафе аз ти давам лев за кола и сметанка , някой намираш да те черпи 1 цигара и забравяш :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...