Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
А... косата... отзад... твоя ли си е? :lol:

:lol: тази иконка ще я уморите !

 

плитката не е моя , просто този ден аз я носех закача се отзад, яко стои :punk , а и доста ми пасна така както се видя :D

Link to comment
Share on other sites

Стояне следващия път като се съберем тая плитка я носи хахаха. Бат Весо пък ще донесе големия железен меч и тогава ще направим баш снимки :punk

Link to comment
Share on other sites

Бахахахаха!!!!Ако нещо, като се завърна, се наемам да напраа на Питбула един щит.Меча обаче сам ше си го кове, аз немам нерви за такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Бахахахаха!!!!Ако нещо, като се завърна, се наемам да напраа на Питбула един щит.Меча обаче сам ше си го кове, аз немам нерви за такова нещо.

спокойно , на село имам много як и тежък ятаган , правен от ресьор , така че.....

жа стааа биткатЪ :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Абе, пичове, аз така и така съм се зарибил по страйкбол, пък и повечето сме яки гадове, оня ден по Дискавъри гледах за един фест в Норвегия, на който пресъздават двубои.Един вид турнири, като участниците си изработват доспехи, дрехи и облекло за даден регион от средновековна Европа.Аре и ние си спретнем нещо такова.По мои сметки излиза около 500-700лв/доста по-евтино от екипировка за страйкбол/.Пък и повечето от вас май са семейни, така че половинките ще могат да ушият дрехите.Какво мислите?Според мен е яко.

Link to comment
Share on other sites

Наско поясни моля те къв е тоя страйкбол, че съм уморен и хич не ми се рови...

 

Гледам преди малко, че днес нашият познайник Ч.А., който се прочу максимално скандално е рожденик днес... Къде ли отбелязва датата?

Link to comment
Share on other sites

Де* мама му, няма ли кой да забрани Шон Кингстън със закон?

 

За незнаещите кой е той, вие всъщност знаете, но не сте се заглеждали! Това е дебелото негроидно момче, което пее BUUUUUTIFUL GUUUUUUUURLS, а сега и някакво подобие на реге.

Link to comment
Share on other sites

Де* мама му, няма ли кой да забрани Шон Кингстън със закон?

 

За незнаещите кой е той, вие всъщност знаете, но не сте се заглеждали! Това е дебелото негроидно момче, което пее BUUUUUTIFUL GUUUUUUUURLS, а сега и някакво подобие на реге.

 

Абе, ти как отказа Oblivion? :]

Link to comment
Share on other sites

Чрез липса на време да играя :P

 

То аз реално не съм го почвал, само занесох амулета до попа и сега тъкмо тръгнах към Квач да спасявам наследника. Но няма кога да цъкам :(

 

[Edit] Обливиъна не бива да се отказва, а бива да си сложиш Knights of the Nine и Shivering Isles и да играеш и за мен! :P [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Де* мама му, няма ли кой да забрани Шон Кингстън със закон?

 

За незнаещите кой е той, вие всъщност знаете, но не сте се заглеждали! Това е дебелото негроидно момче, което пее BUUUUUTIFUL GUUUUUUUURLS, а сега и някакво подобие на реге.

Е ся си говорим... не моа го тряа..

Link to comment
Share on other sites

Аз съм тъп и не се сещам. :lol: Да използваме новата иконка. Ся бистрихме мохабети. пък бях решил да се прибера рано... тцтц.

Успех днес ама искам да видя резултата и без да се скътаваш ей.

Взех си първия изпиииииииит :punk а нямам време да го полея подобаващо.Прецакана работа.

Честито на всички Атанасовци!

Link to comment
Share on other sites

Тежко ми е....Ще ми се да ги повърна тия фъстъци, ма ше ми надерат гърлото...

Екзистенциална дилема, да повърна или не? :P (и тука някъде трябва да минава и мисълта"ами ако бях жираф") Мисля си че се заформя хубава вечер неска дано да не се омаже нещо...

Link to comment
Share on other sites

I'm sick of all the shit that is happening to me!

Happy New Year :sick

 

By the way, няма да повярвате - има 8900 човека регистрирани във форума, които нямат нито едно мнение. Е за какво се регистрират тогава? Има и около 3100 човека, с под 10 мнения. Останалите сме около 3250 човека, от които 1100 имат над 100 мнения. А над 1000 мнения имат 169 човека. Над 2000 мнения - 58. Над 5000 - 6 човека. Dreamer има над 7000 мнения :о

Link to comment
Share on other sites

За разлика от вчера , днес ми е направо съкрушителен ден , от снощи досега няма промяна, само на зле,

 

Наздраве че май пак бутилки ще вдигам на екс .........и за именниците разбира се ....

Link to comment
Share on other sites

. Dreamer има над 7000 мнения :о

 

по-точно 7234 :) ...

аз пък от своя страна държа почетното 110-то място по брой мнения... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

...By the way, няма да повярвате - има 8900 човека регистрирани във форума, които нямат нито едно мнение. ...Останалите сме около 3250 човека, от които 1100 имат над 100 мнения. ... Dreamer има над 7000 мнения :о
Я виж ти :).

Като си тръгнал, вземи за разнообразие направи статистически модел на средния потребител в този форум - дата на регистрация/брой мнения. Ще се получи много интересна картинка. За намаляване степените на свобода може да се филтрират споменатите от теб потребители без постове.

А ако към постовете на Dreamer добавим тези като Chelsear в един период от време (хм, нещо не ги намирам), мощно ще закриви тренда :P .

Тая работа мога да я свърша и аз, ама в момента просто ми се повдига от числа.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , че дойде и моят ред да карам панелите да издават странни вибрации :lol:

Някой друг го правеше тези дни, днес е мой ред

 

Кафе, кола, кафе , кола ,кафе, кола , тая ракия горе бре :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...