Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За нова година искрено се радвам на хората,които знаят къде ще се проведе събитието.За съжаление аз още не знам и май чак утре по обяд може и по-късно ще разбера... ц ц ц несериозни хора значи-повече с блондинки няма да си имам работа :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ееееей, вземи ме и мен!

В 14:15 има влак Пловдив-Габрово, парички, около 8,50.Пристига там към 19ч....Ако не се лъжа.Аре идвай :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички !!!!!

Очертава се един хубав и усмихнат ден . В момента гледам как големия племенник се кълчи до мен на някакво радио :) лошото е , че нестига че слуша на аванта и се калчи ми и ми сви всички пари които бяха на бюрото :blink: Обаче неговото кълчене е безценно .

Приятно изкарване на всички !

Link to comment
Share on other sites

Second Life, като те гледам направо си някакво захаридно чудовище! :D Яж си каквото ти е сладко, бъди здрава българска жена! :)

Ами то си е някаква моя приумица. Наумила съм си го от някакво време насам, та реших да го приведа в действие.

Не е заради диети или други такива щуротии... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Тц тц тц... Колко бързо минават годините не е истина... Иначе отиде си още една хубава година , но дано следващата е по хубава не само за мене ами за всички :) ВЕСЕЛО ПРЕКАРВАНЕ НА Новогодишната Вечер :)

Link to comment
Share on other sites

За нова година искрено се радвам на хората,които знаят къде ще се проведе събитието.За съжаление аз още не знам и май чак утре по обяд може и по-късно ще разбера... ц ц ц несериозни хора значи-повече с блондинки няма да си имам работа :lol:
Аз ще ти помогна - взимаш твоята руса приятелка и идвате на купон в един приятел :)
Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти помогна - взимаш твоята руса приятелка и идвате на купон в един приятел :)

 

Мерси за предложението,но вече се разбра къде ще сме :D

Весела нова година и луда нощ ви пожелавам :punk :wub:

Link to comment
Share on other sites

Весело посрещане довечера на 08-ма.Колко ме мързи да се оправям...май ще изляза по пижама :lol: :)

Хайде,до другата година сладури :love И не се напивайте много! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Весело изкарване на всички! :)

Tomahawk leaves the building :P

Link to comment
Share on other sites

Май половината Пловдив е прихванал някакъв 'празничен' вирус. Много неприятна работа. Има опашки в аптеките за лекарства.

Link to comment
Share on other sites

Честита нова година ... на патерици де , но нямаше начин да е по-рано .

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че освен ако Карамана не се е "пошегувал" искам да му честитя рождения ден!

 

И на следващото юнашко събиране (скоро) искам да е с нас на масата!

Link to comment
Share on other sites

ЧНГ на всички,да сте много влюбени,щастливи и да не се давате на трудностите,които могат да се появят пред вас. :) Повече усмивки и добринка и светът ще е по хубаво място.Айде допринесете за това :) :love

Link to comment
Share on other sites

Честита Нова година и от мен!

 

Всъщност... :blink:

 

Покрай веселбите около Коледа и Нова година изобщо не считах за необходимо да се заглеждам в новини или информационни сайтове. И все пак подочух за някакво момче, което е намушкано с нож от австралиец в центъра на София. Понеже имам "вградени филтри" за лоши новини, както и неприязън към стереотипното отразяване и сравняване със стари случаи (Фокус веднага са отворили архива за Майкъл Шийлдс, въпреки че нямат нищичко общо :huh: ) даже не си направих труда да разбера как се казва загиналото момче. Днес погледнах - Андрей Монов. Хъм, фамилията ми е позната, а и не е от най-разпространените. В СУ имах един преподавател по психология - Христо Монов се казва, страхотен човек, широкоскроен, с усет, удоволствие да си общуваш с истински Учител. Освен с политическа психология се занимава и с деца, преживели тежки стресови ситуации. Това знам за него.

 

Е, оказа се, че светът е наистина малък, а Андрей е син на моя преподавател.

:closedeyes:

 

...

Link to comment
Share on other sites

Еха, днес има 22-ма рожденници, като 5-ма от тях са столетници :D

 

И честит имен ден на Васильовците!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...