Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
напих съ и си лягам :D

 

Нидей бря...Ся ша стане 12, ша пусна химна, комшийте пак ше викнат ушевеите.Весело ще става :)

Link to comment
Share on other sites

Нидей бря...Ся ша стане 12, ша пусна химна, комшийте пак ше викнат ушевеите.Весело ще става :)
Ти ли научи Тольо да се прибира рано, та да може в 12 часа да си пусне химна :)
Link to comment
Share on other sites

Ебал съм ги в комшиите ви, как ще викат ушевите за химна! Предатели!

За това ме изгониха от общежитията.Изменници.Било нарушаване на обществения ред...

 

Ти ли научи Тольо да се прибира рано, та да може в 12 часа да си пусне химна :)

 

 

Не.Той сам се научи.

Link to comment
Share on other sites

За Тольо - Бижуто ли става въпрос ?

:blink: ? За Тольо от Бургас.

Heppy Burthdey tu Yuoo, Blitz_krieg_1941 :lol:

 

И от мен :)

 

Честит 8-ми Март на всички и весело посрещане на новата 2016-та година!

 

И на тебе. :P

Добриу утру, кочинка....Вече нямам вино реколта 2000г.

Link to comment
Share on other sites

Merry Christmas to all!!! XoXoxoxoo :lol:

 

 

01-the-last-days-of-santa-claus.jpg

 

 

Много гадно чувство за хумор имам тая сутрин.Дедо Мраз у моргътъ.Долу ниско се вижда и прясно месо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като ви гледам простотиите се чудя дали изобщо сте наясно какво празнувахме снощи. Приличате ми на тълпа тиняци дето се напиват на Великден и отиват на църква след това. Не всички разбира се, но повечето. Бъдни вечер не е точно празника на който човек да се освини. Мислех че поне малко уважение към традициите на тоя народ е останало, но така като гледам и толкова няма. А колко патриоти има еххх.... Пази Боже сляпо да прогледа.

Link to comment
Share on other sites

Мислех че поне малко уважение към традициите на тоя народ е останало, но така като гледам и толкова няма. А колко патриоти има еххх.... Пази Боже сляпо да прогледа.

 

Килъре, не си прав.Не ми се обясняват надълго и нашироко причините, поради които пих на Бъдни вечер, но поне традицията на празника съм спазил.А за поамериканченото мислене - шанс, виновни са медиите :lol: Я попитай някой от форума/Eleutherios примерно/, защо казва Мери Крисмас, а не Весела Коледа?Няма да знаят, повярвай ми...И дали знаят какво е Бъдни вечер, какво е Коледа, и къде са 10-те разлики между двете...

Link to comment
Share on other sites

Eла, старослово Вишни Боже,

колкото Бог да поможе!

Аз жъ река по свят Никола

вие, дружина, Бога славете!

 

Амин - отговарят коледари.

 

Що сме кални друми пътували

тъмни нощи побивали,

бързи кони погубили,

сминни китки потрошили,

черни чизми покаляли.

Дорде идем до тоя стар станиник,

то стана среднощ-полунощ...

 

Sretam Bozic! Streken Bozhik! Kala Christougenna Kieftihismenos! Cracuin Fericit! Kellemes Karacsonyiunnepeket! Buon Natale! Linksmu Kaledu! Prieci'gus Ziemsve'tkus! Ig ynskjer hermed Dykk elle-a ieenGud Jool! Wesolych Swiat! Vesele Vianoce! Vesele bozicne praznike! Feliz Navidad! Froehliche Weihnachten!

 

:P

 

Между другото, разбрах, че тази Коледа е направила някакво чудо. Баба ми от село дълги години живееше във война със съседите от улицата си, те между себе си се чупеха да клюкарстват един за друг, изобщо - анти-мир, любов и комшулук. А тази година, след като в 7 от 7 къщи на улицата останали само по един дядо/една баба, решили да опнат една огромна обща трапеза и да празнуват заедно. :lol:

Освен това, бабите се събират "на чай" всеки следобед! Просто не е за вярване... Явно са излезли от критическата по едно и също време ;)

Link to comment
Share on other sites

Обесен на коледа! Или кисела коледа, ако щете..

 

Снощи ми костваше огромни усилия на волята да се абстрахирам от молитвеника на баща ми, който той по традиция ни натрапи, и да мисля за нещо друго...

Е, има напредък. До сега бях мизантропски настроен, сега ме е обхванало безхаберие :)

 

Отново забелязвам култа към алкохола. Като на всеки празник, наградата "мъж на празника" се дава на най-цветущо описаното освинване. Журито моли за извинение, че принизява свинете, използващи ги за сравнение с алкохоло-доказващите се младежи.

И така, за този празник първото място, и титлата "мъж на празника" се присъжда на:

Честит 8-ми Март на всички и весело посрещане на новата 2016-та година!
Подгласник е:
Пфф...Тия са изруди, гати алпийската тренировка...Няма да участвам!!! :unsure:
И на трето място, отново същия състезател
Добриу утру, кочинка....Вече нямам вино реколта 2000г.

 

Журито уточнява, че резултатите са временни. Очкаваме новите герои, изпъкващи с патриотичното си мъжество, епичната издръжливост и легендарната изобретателност при глупостите и вандалщините, с които непременно ще държат да се изтъкнат във форума. Очаквайте довечера и наградите алкохолния герой на социалистическия строй с извадки от темата на гордите алкохолици.

 

Очаквайте скоро и тема "най-жалък алкохолик на форума" :)

Link to comment
Share on other sites

Ама чакайте малко, кой ви е казал, че изобщо съм пил? Цяла вечер се лигавех на 50г уиски - за наздраве! Това, че написах това, което написах, не значи, че не знам какво празнуваме - просто се пошегувах! Не съм извършил престъпление май! Освен това спрете да ми се правите на много праведни християни, защото ако има 1 в целия форум, който да спазва традициите на Коледа, Бъднивечер и съответстващите 40 дневни коледни пости, или ако някой знае цялата история за Бъднивечер, без да ползва google.com, аз ще се прекръстя на Моисей!

За съжаление някои хора разсъждават много повърхностно и си мислят, че....оффф, за чий ли пък се обяснявам и аз...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...