Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

сега пък какво са направили момковците ? :unsure:

Не е за разправяне.... Пък какви момковци са , тва са долни плужеци. От утре почвам да им отмъщавам на цялата сган сотаджииска - първата стъпка ще е по пътищата , кадето вида сотаджииска кола ще им зимам предимството , ще ги засичам и ще ги набутвам в сякви гадни ситуации, втората стъпка ще е свързана с по-брутални методи за това няма да я обевявам в форума но ще има мизерии за сотаджииската сган много съм нервен вече , пък нека видим накрая на кой му е по-голям...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

от 1 седмица съм изчел абсолютно всичко възможно което може да се намери в българиското интернет пространство за атв-тата и все още се колебая дали да дам 8-10 хиляди за атв от хубава и доказана марка или да дам 2 хиляди и да си зема някакъв китайски компромис.....главата ми ще се пръсне......

Link to comment
Share on other sites

Ммм, а на тебе зареди ли ти се акумулатора? :lol: Да не говорим и за двете игри гювеч :P

Питбуле, само аз пих...Че той докато дойде...А, да...Абе, понеже вече не помня, дали бях в 503 или 504 - около мивката има ли налепени много алкохолишки картинки?Ако има, начи и аз съм бил в тая стая...Срещу банята точно.

Айде утре без гювечи :) Заредих го акумулатора :D А за стаята явно си бил 503, щото познавам миналогодишните колежки от 504, а и няма алк. лепенки :)

Link to comment
Share on other sites

Ванка, в Пз е.Симба, не става, втора смяна съм.

 

П.С. Писна ми да слушам Роксет, минавам на Буутс&Брейсис.

Link to comment
Share on other sites

Аз от Хендел преминавам на... Гретел :)

....

...

..

...

...

Amorphis - Black Winter Day

 

ДОБРО УТРОООООО !!!

 

Трябва да потеглям да търся подаръци на родата във Враца и идея си нямам какво да им купувам...

Дайте идеи какво да взимам на баба, дядо, леля, чичо и братовчед-рапър?

 

Приятен ден на всички с:

Children of Bodom - Downfall

Link to comment
Share on other sites

Защо ми дава постовете в съкратен варянт и трябва да щракна на поста за да го видя , а не мога да чета всички едновременно. Някой знае ли как да го оправя ?

Link to comment
Share on other sites

Защо ми дава постовете в съкратен варянт и трябва да щракна на поста за да го видя , а не мога да чета всички едновременно. Някой знае ли как да го оправя ?

Горе вдясно на темата, от Options -> Display Modes, избери си Standard или Linear + (ако е оттам проблемът).

post-339-1198933047.jpg

Link to comment
Share on other sites

Силно фрустриран съм, деа мама му. Точно когато имам отпуска, приятелката ми е при родителите си, аз имам 10 дена свободни, и няма да имам ново PC. Сега и DVD-то ми реши да не чете дискове, които то е писало, така че дори не мога да си инсталирам някакъв стар adventure.

 

И на това отгоре лаптопа на приятелката ми е някакъв зверски, пуснах Oblivion на него, но нямам USB мишка и след половин час ръцете ми се схващат на touchpad-a. Ще се побъркам!

Link to comment
Share on other sites

Тъй като няма да ме има тези дни покрай нова година и няма да имам връзка с форума...и си мисля...Мисля си, че искам на всички да Ви пожелая весело посрещане на новата година :)

Link to comment
Share on other sites

Live to win, 'till you die, 'till the light dies in your eyes

Live to win, take it all, just keep fighting till you fall

спри го тоя WoW... няма да се усетиш как ще те обсеби целия (ако вече не го е направил)... гледам имаш хубав mage... продай го, почерпи компанията и си живей младините... :)

 

 

Edit: South Park WoW епизода е култов :punk

Link to comment
Share on other sites

Писна ми от мрънкала.Утре отивам на запой с приятели, ще има мноооооооого пиене и чужди жени.Бахти кефа.Няма по-яки жени от габровки. :punk

Link to comment
Share on other sites

Умирам от скука. Принуден съм да цъкам варкрафт с брат ми. Той знае.

 

edit: правилният термин не беше ли здрава мустаката българска жена?

Link to comment
Share on other sites

Second Life, като те гледам направо си някакво захаридно чудовище! :D Яж си каквото ти е сладко, бъди здрава българска жена! :)

Ми може би се налага да спре сладкото ;)

Link to comment
Share on other sites

Сакън, дано не се налага, болестите са лошо нещо! :(

 

Иначе, ужас, Малиция ШАУМА ДИ БАРБА, мразя пяна за бръснене, изобщо не ме интересува дали е маркова, от село Марково или не. Измъчих се да се дера с пяната, после баща ми дойде и ми извади отнякъде още една туба крем за бръснене, щото той бил купил две :P

Link to comment
Share on other sites

Сещам се, че тва е 3-тата или може би 4-тата по ред година, в която аз разбирам къде ще се празнува нова година..........на 30 декември. Така е най-сладко :D :D :P

Link to comment
Share on other sites

Писна ми от мрънкала.Утре отивам на запой с приятели, ще има мноооооооого пиене и чужди жени.Бахти кефа.Няма по-яки жени от габровки. :punk
Ееееей, вземи ме и мен!
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...