Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

От доста време не бях пил кафенце в нас, има няма от миналата година :lol:

днес май ще си спя на мойто си легло Кееееф

такаааа кафе, ФаФли и Сокченце-нце-нце

Но ми минава през главата че колкото беше кеф да се излежавам и да не ми пука на тиквата кой ден е и коя дата, сега забелязах че сме сряда , а това значи че не се сяда и трябва да се вършат и неприятните задачки :)

 

Лек и Смайл :D ден ту алл

Link to comment
Share on other sites

Мързи ме да се обръсна...Ай ше им се не види, нямам задължение за външен вид, ше хода брадат...Удрям го на хипария... От утре...

Link to comment
Share on other sites

Днес не е ли четвъртък ? :blink:

 

Вярнооо, май доста на мързел съм го ударил , искало ми се е да е сряда , но за жалост не е :(

........

Link to comment
Share on other sites

къде е kopcheto, защо не е с психозата? защо пише такива странни неща, какво се случва с нея, в опасност ли е :P :starwars: ??? правила е ангели...

kopche, kopche...кораба-майка те вика!

Link to comment
Share on other sites

къде е kopcheto, защо не е с психозата? защо пише такива странни неща, какво се случва с нея, в опасност ли е :P :starwars: ??? правила е ангели...

kopche, kopche...кораба-майка те вика!

home safe happy :lol:

а беше work nervous sad

Link to comment
Share on other sites

Писна ми, да ми мърморят, че съм бил миришел на чужди жени...Скапан семеен "уют"... :sick

Link to comment
Share on other sites

С това изречение много ми заприлича на мен! Но да знаеш - не сме прави! Всеки има право да ревнува. Винаги когато крещя на моята приятелка след това се чувствам кофти, но тъпата ми гордост не ми позволява да и се обадя и да й се извиня!

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив отвориха книжарница на БАН happy happy happy :woot
Къде?

 

Тази година с нетърпение очаквам да се случат следните неща(живот и здраве): новите епизоди на Prison Break, Новия сезон на LOST, Новия албум на Metallica, Muse и Gabana. И вече се надявам да: се дипломирам, да започна някаква по-сериозна работа и да си купя един Синтезатор, който съм си заплюл от 1 месец.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се не е отправено към някой от форума..? :)

Не бе, ако беше, щях да си кажа :D Просто ме изнервят глупави хора, с глупави проблеми...Вече се замислям да премина на Cold Breath - Мамка ви на всички!....Само 5 мин. още....

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата като чета постове на mobo в други топици, че войната на английски е "to go to war" или пък "to wage war", не върви с "on", ама не исках да акам офтопик в другите теми и затова тука :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...