Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ИГРАЕ МИ СЕ НЕЩО БЕЕЕЕЕЕЕ

 

Мама му стара, най-накрая имам отпуска, жена ми не е при мен и имам време да се разплуя и да играя, а не знам какво и след като обърнах къщата установих, че имам само 10 DVD-та с игри, които ще вървят на бъдещия ми компютър, но дори не тръгват на сегашния... и една камара ISO-та за Playstation 1.

 

Или ще превъртам пак Dino Crisis 2, или ще играя някаква singleplayer кампания на Unreal Tournament...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ИГРАЕ МИ СЕ НЕЩО БЕЕЕЕЕЕЕ

 

Мама му стара, най-накрая имам отпуска, жена ми не е при мен и имам време да се разплуя и да играя, а не знам какво и след като обърнах къщата установих, че имам само 10 DVD-та с игри, които ще вървят на бъдещия ми компютър, но дори не тръгват на сегашния... и една камара ISO-та за Playstation 1.

Или ще превъртам пак Dino Crisis 2, или ще играя някаква singleplayer кампания на Unreal Tournament...

 

пробвай Armed and Dangerous, ако не си я играл... аз от месеци и се каня, но така и нямам време да я почна като хората... играта е лека, зарибяваща, с леко изчанчен хумор, и ако си падаш по такъв тип игри определено ще те залепи до екрана... :)

Link to comment
Share on other sites

LPFC, освен хумора вкарах и малко провокации, разбира се, които както обикновено проработиха ;) Ама се надявах и други да се обадят негонени :devil

 

Ванка, ти бил ли си симпатичен на някое гадже на Борето? Щото имам спомени за една <пииийп>, с която в азията се гледахте много мило :)

 

Ай, нещо ми е весело... а трябва да си оправям багажа. Току що смазах и почистих вентилатора на архаичния селерон на майка ми на щайгата, и сега съм доволен от живота... Почти не се чува. А преди можеше преди да си влезнал в блока да разбереш, че компира е пуснат.. Ама трябва да си приготвям багажите... обяснете ми, на кой тъпак му хрумна, да работим на 28-ми и 29-ти... И сигурно мен пак ще ме хвърлят на акулите в Метро, да им обяснявам, че EliteGroup и BioStar са прекрасни дъна, a PowerColor е елитна марка вИДИОТкарти... и че Виетнам са световноизвестен производител на памети... :sick

 

My makeup may be faking, but my smile... still stays on!

Link to comment
Share on other sites

Как може да затварят шибания клуб в три през нощта и да гонят сички. Тия хора явно въобще не мислята за печалба... Продължавам да съм изтощен. Готино е да пиеш със шефа и той да идва по-блед от теб на следващата сутрин. :) Неска май се усирам с постването...

Link to comment
Share on other sites

вкарах и малко провокации, разбира се, които както обикновено проработиха ;)

 

Да не говорим пък, ти колко лесно се провокираш...

Link to comment
Share on other sites

Как може в такъв голям град да няма място в нито едно кафе да си тупнеш задните части и да пийнеш едно топличко капучино като бял човек?!?! Какво им става на хората днес та правят толкова гъч навсякъде???

Link to comment
Share on other sites

Понякога чак се плаша, като гледам какво дебелоочие, дебилщина и непукизъм са обхванали обществото...

 

Тоз народ поробен

дa мисли за слава не беше способeн;

игото тежеше на неговий врат,

без да предизвика гордия му яд.

Той беше спокоен. С позор на челото

безропотно, хладно живейше в теглото.

Яремът му беше и родствен, и мил,

понеже се беше със него родил;

от люлката с него в живота бе тръгнал

и на труда беше като вол обръгнал.

Народът бе мирен и почти засмян,

сред робството тежко ходеше пиян,

защото теглото - и то е пиянство

и прави по-мило злото окаянство,

и разумът мъти на простий народ,

и държи го в дрямка, и прави го скот.

Той ядеше, пийше, жнеше по Петровден,

срещаше Великден, чакаше Гергьовден,

по Коледа весел колеше прасето...

Link to comment
Share on other sites

малеее не вярвах че ще има толкова много хора :blink:

навсякаде щъкат , магазините пак пълни , кафетата и те, малко са хората май като мен да си седят вкъщи да дремат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мнооого ми е зле, имам чувството, че не съм спал и една минута. Най-странното е, че цял ден ми нямаше нищо. Забава беше снощи, но си мисля вече да карам по-културно....здравото пиене е за тийнейджъри. Един сок, моля!

Също така страшно много хора ми изглеждаха познати, но не се сещам кои са. А може и да не ги познавам... Пловдив е ужасно малък град.

Link to comment
Share on other sites

Писна ми да виждам Симбата...Трябва да хвана да го бия на билярд...Или поне да го набия :devil Симба, предупреден си :bgrin:

 

А ако си прав/а? Ще станеш 100 кила ли, кво ли...Вече помолих да ме сложат на модерейтед мод, отказаха ми.Помоли ти, може да стане.И какви са тия гадове, дето се клатят в подписа ти?Че ми е интересно...

Link to comment
Share on other sites

имам чувството,че Grimjaur се чуди как да трупа постове...

Link to comment
Share on other sites

Писна ми да виждам Симбата...Трябва да хвана да го бия на билярд...Или поне да го набия :devil Симба, предупреден си :bgrin:

На мен ми минава през главата, че Grimjaur e welcome, тамън да пробвам новия Макаров Арсенал :D

Тъй де...на щека /не на нож/ :) Гримьоре, утре 22:30 на бойната маса.

Link to comment
Share on other sites

Писна ми от тия 11-часови смени "междинка"! Вече не се казва "да скова кочина", вече се казва "да реализирам кочина"! То се е видяло, няма наспиване, мамка му...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на сички :)

Кафенцето е екстра , ама лошото е , че след него трябва да вървя по задачи.. :)

Link to comment
Share on other sites

В хладилника по чудо се е появила луканка...Сега остава да намеря и нещо за мезето...

Link to comment
Share on other sites

@kopche Явно не съм ти приятен, а? Няма проблем!

Всъщност - си, ама щом няма проблееем.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

от 9 до 12 айде решавай задачи, кво като е коледа........ тва студентство ще ми излезе през ....

 

Не си сам спокойно ... и аз решавам задачи тея дни. Какво като е Коледа имам задачи да решавам супер много :lol: нали ще ставаме студенти догодина ... уж :rolleyes: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Решавайте сега, за можете после да пиете :lol:

то май стана така че се става студент за да може да се пие повече :lol:

 

...Мисълта в главата ми е бум бум кафе бум кафе бум бум кафееее.

 

стягай се , отиваме след малко някъде да си оправяме главите, кафета ,коли и сервитьорки ..........

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...