Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не ми пука какво пиша и какво мислят хората.Радвам се, че вземам някакъв приз.Изпих си виното с удоволствие сам/за 4-та поредна Бъдни вечер/.Ще продължавам да се доказвам на алкохолния фронт, щото предпочитам да мириша на домашна ракия, а не на гръцка трева.Това за алпийската тренировка го казвам, защото колегите от СпН ме поканиха на "любителска" тренировка.Боли ме гъза, ще се обяснявам колкото си искам.Весела Коледа, дяца.

 

За това говоря, господа бънджи-джъмпъри.

 

cimg1478re2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Честит рожден ден на всички именници xD
И защо само на именниците?
Link to comment
Share on other sites

И защо само на именниците?

Хубу и на рожденниците :dry:

Link to comment
Share on other sites

Чувствувам се засегнат. И наранен. Просто бях тотално затапен, нищо, че вече не пуша, нищо, че тревата, която се върти на пазара е основно българска (ето, всички тревомани са патриоти), в края на крайщата съм грубо затапен. Как можах да си помисля дори, да кажа нещо невъзхваляващо за форумните спиртовози?!

Ем... този път ще спомена - не визирам никого конкретно, просто си плещя :) Моля чувстващите се визирани да ме нападнат :) То т'ва "гузен негонен бяга" е бабин дивитин :)

 

Иначе, весели празници народе! Усмихвайте се, веселете се, обичайте се и имайте мярка във всичко :)

Link to comment
Share on other sites

Самия факт, че единствените номинирани сме аз и Grimjaur, че преди номинацията блесва репликата "Журито моли за извинение, че принизява свинете, използващи ги за сравнение с алкохоло-доказващите се младежи." и, че единствените дали мнение по въпроса сме ние двамата, някак си трудно можеш да ме обедиш, че сме гузни и негонени, щото според мен, баш сме си гонени, а аз лично няма защо да се чувствам и гузен! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ем... този път ще спомена - не визирам никого конкретно, просто си плещя

 

 

А пък аз визрам, така ли?Просто направих сравнение за тревата, защото ми е най-противна от леките наркотици, и всеки казва "По-добре да пуша, отколкото да пия".И не съм спиртовоз, а спиртовар.Има разлика :lol: Да, и весели празници със семейства и приятели...Аз мисля, ако идиота срещу нас пак хвърли пиратка в коридора, да му гръмна вратата....

Link to comment
Share on other sites

Очаквайте скоро и тема "най-жалък алкохолик на форума" :)

 

 

Potyrsi uchastnici za prisa w "Sram me e"...

Link to comment
Share on other sites

36_1_25.gif Уххх, преядох, черво съм голямо... :lol: Ми то поне да беше по един път в годината...

Ся смятам да гледам Шрек трети с БГ аудио :punk , после ще замезим пак, може да си позволя и някоя и друга чашка 36_1_9.gif

Link to comment
Share on other sites

Честито Рождество Христово!

 

Здраве и късмет,щастие и берекет :)

 

Сега се настройвам с леки мезета и питиета за концерта на Великаните QUEEN от 22,30 по БНТ.Просто изгарям от нетърпение какво ще ми предложат безсмъртния Фреди и компания :punk

 

Джордж Майкъл и "пътят му към Уембли" по същото време по Нова ряпа да яде :devil

Link to comment
Share on other sites

Честито Рождество Христово!

 

Здраве и късмет,щастие и берекет :)

 

Сега се настройвам с леки мезета и питиета за концерта на Великаните QUEEN от 22,30 по БНТ.Просто изгарям от нетърпение какво ще ми предложат безсмъртния Фреди и компания :punk

 

Джордж Майкъл и "пътят му към Уембли" по същото време по Нова ряпа да яде :devil

Да слагаш Джордж Майкъл и Фреди Меркюри в един пост... АНАТЕМА!

Ряпата е прекалено луксозна храна за тази метафора. Аз бих предложил да ходи да пасе на ливадата зад "Остромила" :)

 

(нали така беше?)

Link to comment
Share on other sites

facebook.com

If I were a Hollywood actress, I'd be Julia Roberts

Distinguished and charming, your talent is overflowing and your smile can light up a room. You are a star and can hold your own with anyone.

 

фръц-пръц. :rolleyes:

 

Ако мога да си пожелая нещо за Коледа, то ще е пироман, синсити, караман, аквила, курунир, георгиК, лайффийл, йорик, интенс, жужи, снежко, велвет, блиц крийг, лпфк и други като тях (да ме прощават пропуснатите) да пишат по-честичко тук, за да има смисъл пустия форум :lol:

 

не ми обръщайте внимание, прекалих с метакса и мидсамър мърдърс. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Празници , мързеливо време.................... по цял ден спя , по цяла нощ се кьора, нещо ми е зле и май няма да ям повече мезе :(

чудя се къде съм си оставил настроението , сън сън сън , то не се трае :(

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая си сготвих.Нов рекорд - около 60часа без ядене, само на електролити, кафе и алкохол...

Link to comment
Share on other sites

, само на електролити,

Слабия електролит H2O да беше казал...не вярвам да си пил NaOH,CaCO3и т.н. е може би и малко готварска сол си пробвал де :lol: (NaCl)

Link to comment
Share on other sites

Пуйка, пълнена с ориз, гъби и дреболи, отсрани на тавичката и кисело зеле; и всичко това приготвено от майка ми, с помоща на баща ми --> незаменимо...

пп А и как влиза за сутрешна закуска тая пуйка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Как си изкарвате празниците,съфорумници мои :) Има ли хапване,пийване,женици,парици,приятели,гушкания,цункания,снежанки,джуджета и тем подобни :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

Слабия електролит H2O да беше казал...не вярвам да си пил NaOH,CaCO3и т.н. е може би и малко готварска сол си пробвал де :lol: (NaCl)

:lol: И микроелементи.

 

Иначе за втори път тоя месец си правя кафе, от което да ми потече кръв от носа.

Link to comment
Share on other sites

sandman е много тънкообиден, забелязвам го не за 1ви път.тъпо.трябва да можеш да носиш на майтап.

а Скорп просто вкара малко хумор, кво пък толкова.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Вълшебна Коледа. :beerchug Тази пуйка малко много ни дойде на семействово (15кг) приядухмииииииии... пийнахме,веселихме се, пък после и с приятели запихме :lol: Добре, че са празниците та да си дойдат софиянци да се видим.

Link to comment
Share on other sites

искам нова мишкааа :angry1 , ям докато другите спят, пия кафе 4 часа след обичайното , май е крайно време да се разтъпча малко по градчето ни да видя каде какво се предлага в замяна на малко пари :P

Наско, внимавай с кафето , че ми текна кръв от ........ , от едно такова кафе :tongue

пий го със сметанка и нещо за разредител :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...