Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Шибани, гадни, мръсни турци!!!Какво си мисли, че съм длъжен да знам скапания му анадолско-варварски език ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Шибани, гадни, мръсни турци!!!Какво си мисли, че съм длъжен да знам скапания му анадолско-варварски език ли?

да бе си бил някъде където в България не можеш да се оправиш ако не знаеш да говориш на &!@(!(@*^$!(^@^!@(#%

 

ЕДИТ: с теб съм Наско Big_fight.gif

Link to comment
Share on other sites

Да го духа, все още официалният език е български.А нека шибаните предатели, топкосмукачи, гъзолизци, дупедавци и незамислящи се свине да продължават да пеят хвалебствия на Доган, че пазел етническия мир...Шибаняци...Да научи български!

Link to comment
Share on other sites

Наско виждам че си вече на ръба момче - успокой се. Знаеш че в ССО не са ни учили така :devil

 

Явно като се върна трябва да дойдеш на следващото събиране...

 

Минава ми през главата, че българинът е опасна работа - тук абонатите на find-bg си гледат все още филми онлайн :bgrin: - ХОП

Link to comment
Share on other sites

Явно като се върна трябва да дойдеш на следващото събиране...

 

Без крак, без ръка - идвам, бал съм го...Само да не съм в Сф, че ще си отхапя топките и ще си направя гаргара с тях...

 

Редакция:Тия що се бавят с качването на Бранникь vs. Кондьо и Маалата!

Link to comment
Share on other sites

Вънка не е за мъже ! Отварям аз прозореца на банята и ужасТ крака ми замръзна за пода :) Вън е ба*ти романтиката сега да си на хижа , в балкана , на топло и с много вино и ядене :)

EDIT: малеее сняг ли падна , висулка ли падна , ледени блокчета ли паднаха незнам ама как издрънча нечии тераса , добре че падат само от 5-я етаж та да не се разтърсва земята .

Link to comment
Share on other sites

Само -15 е.Няма какво да се плашим :D След малко отивам да се сгрявам с греяна ракия.

Link to comment
Share on other sites

След малко отивам да се сгрявам с греяна ракия.

Аз вече го правя само че с домашно червено винце.В комбинация с малко мръвка и подходящи мезенца,влиза иделано.

 

НАздраве на всички!ХУбава и по-топла петъчна вечер ви пожелавам :)

Link to comment
Share on other sites

Добро да е колега по чашка , оръжие, мезе, жени и т.н. :bgrin:

 

Нека кафе се лееее, и сокааа теечееее, студ сковал е земятаа идва края на света, но ние сме на топло , тук във Форумааа :lol:

 

Today's Top 10 Posters

№1 Grimjaur /5180/ 14

Link to comment
Share on other sites

Добре де, стига сте ми го натяквали!Комуникативен човек съм :lol: Пък и при мен малко се застъпват дните и нощите, така че не е много верен тоя брояч :P

Link to comment
Share on other sites

Къде?
КЪдето се намира и БАН, Филип Македонски №29

Днес оставих там 20 левчета и съм си харесал книжки за още толкова :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: биолог да се наричам, първа радост е за мене :D

Link to comment
Share on other sites

Какъв олигофрен трябва да си, че да тръгнеш без водач в това време през планина като Пирин... :angry1

Link to comment
Share on other sites

От двайсет минути насам имам празник :P Мерси боку :smile:

Link to comment
Share on other sites

От двайсет минути насам имам празник :P

Имен ден? :) Ако е така - честито , да си жива , здрава и да не можеш да се отървеш от хубави моменти ! :)

Link to comment
Share on other sites

Честито, копче.

Държа да се отбележи в протокола, че това е първият ми пост за деня, а брояча показва,че вече съм натрупал 9.

Link to comment
Share on other sites

От двайсет минути насам имам празник :P Мерси боку :smile:

Je te souhaite une tres belle journee ma cherie *kiss* Много от всичко Копче :) :love Най-много от :heart: (пст,утре е твой ред с пожеланието :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

Kopche само здраве , много щастие и огромен късмет :)

Наско така си е , не е верен и при мен ;)

Редовните , кафе,сок и сладки , лек и усмихнат ден на всички , надявам се и вашия ден да е започнал като моя :P

Link to comment
Share on other sites

Броячът е 24 часов. Показва постовете за последните 24 часа.

Link to comment
Share on other sites

Честит имен на копче и на психара да имате здравето на скалите и да сте упорити като магаре и ще преуспеете във всичко .

Ходи ми се пак на чужда сватба вчера в най-големия студ си прекарах перфектно много вино се изля сигурно заради студа .Сега се сещам , че съм в сесия :(

Link to comment
Share on other sites

Честит имен на копче и на психара да имате здравето на скалите и да сте упорити като магаре и ще преуспеете във всичко .

Ходи ми се пак на чужда сватба вчера в най-големия студ си прекарах перфектно много вино се изля сигурно заради студа .Сега се сещам , че съм в сесия :(

Психара не е ли утре? :)

Link to comment
Share on other sites

В Пещера ром улови кръста във въздуха и избяга с него

 

06 януари 2008 | 13:54 | Фокус

 

Пещера. Ром хвана кръста в Пещера и избяга в ромския квартал, предаде репортер на радио "Фокус" - Пазарджик. На събитието по хвърлянето на кръста на Богоявление присъстваха около 150 - 200 души. Смелчаците, които искаха да се включат в борбата за кръста, не успяха да го направят, тъй като пещерски ром улови православния кръст във въздуха преди да падне във водата и след това избяга към ромския квартал, като отнесе кръста със себе си.

Тримата свещеници заявиха, че този човек не е християнин и с постъпката си погазва християнските традиции.

Муахахахах! :lol: :pirate

Да дойде Гай Ричи и да направи едно "ГЕПИ" по българския начин ;)

 

пещерски ром... пещерска гроздова... веднъж персил, винаги персил...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...