Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Защо като искам да се напия не се напивам, а когато не искам- става мазало?! И на всичкото отгоре вчера бях много културна(пих прилично,без да прекалявам) а днес така ме боли главаааааааа :wacko:

Мисълта в главата ми е бум бум кафе бум кафе бум бум кафееее.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Отивам да тренирам за предстоящата среща със Симбестия....Че му чупя кокалите на тоя плъшок :lol:

Link to comment
Share on other sites

Олеее ама аз днес имам имен ден , опалаааа повод за пиенееее,

обличам се и се запътвам към някой бааар :P

Наздраве на всички именници , рожденнициии и тем подобнииии :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Проблема ми е следния сложих картата пуснах компютъра и зачаках но след като мина онова дето ти пише майкро софт линдолс xp ала бала и се зареждат ени сини и трябва да почне онова надписче лелкоме ми излиза черен екран и това е а чувам ,чв скайп се вписва издава ми звук дето го издава секи път като пусна пц-то ама само тва стои така с черен екрах. Извадих картата сложих е пак огледах сичко пробвах пак ама пак прави същото може ли някои да ми каже какво да права.

ЕДИТ:тряваше ли да преинсталивам линдолса ? мерси предварително

аха ама с коя карта да влезна с тая дето сам в момента или с тая детои праи проблеми ?

заболя ме главата докато го прочета това... шантава работа r030.gif

 

 

Edit: нямахме ли тема за форумни бисери... това би паснало идеално там :unsure:

Link to comment
Share on other sites

имам чувството,че Grimjaur се чуди как да трупа постове...

Абе той тия 5000+ поста не ги натрупал с мълчене. Аз пак се чудя да пия ли... Поне вече съм във второто ми у дома...

Link to comment
Share on other sites

Някой май си има нов аватааар :P

ай честито на печелившите, бутилката е празна , мезето е изядено , мизерията е наравена, остава да си легна , това май ще е най-ранното ми приключване с пиенето и глупостите.

Наздраве на тези които още си пийват и Лека нощ на останалите , аз тази нощ ще спя сам , защото съм голям :lol: :lol: :lol: .....

Link to comment
Share on other sites

Отивам да тренирам за предстоящата среща със Симбестия....Че му чупя кокалите на тоя плъшок :lol:

Минава ми през главата, че малко му беше на Гримьора 4:0 :D Трябва да почна да му давам частни уроци по билярдене. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че малко му беше на Гримьора 4:0 :D Трябва да почна да му давам частни уроци по билярдене. :bgrin:

е поне напихте ли се или само той :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че малко му беше на Гримьора 4:0 :D Трябва да почна да му давам частни уроци по билярдене. :bgrin:

 

 

Ммм, а на тебе зареди ли ти се акумулатора? :lol: Да не говорим и за двете игри гювеч :P

Питбуле, само аз пих...Че той докато дойде...А, да...Абе, понеже вече не помня, дали бях в 503 или 504 - около мивката има ли налепени много алкохолишки картинки?Ако има, начи и аз съм бил в тая стая...Срещу банята точно.

Link to comment
Share on other sites

Питбуле, само аз пих...Че той докато дойде...

 

не съм очаквал друго :P ........... мале това кафенце е златно ,само незнам на нова година в онези балкани как ще си го правя, трябва да си взема някво канче :lol: да си варя супичка от кафенце

сутринта към 6 ме гореше за вода от водката , странно но сега не забелязвам къде е отишла бутилката :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Адашът и Линус Торвалдс са родени на един и същи ден!

 

Днес!

 

Да са ми живи и здрави и двамката!

 

чъ ръ дъ на пилето и от мен :P

Link to comment
Share on other sites

Сега, като си разгледах пак "Силмарилион"-а, се зачудих, дали някой помни как ми беше първия ник тука... :unsure:

 

Мхм, баш Турин Турамбар си беше.Да.

Link to comment
Share on other sites

имам чувството,че Grimjaur се чуди как да трупа постове...

 

Само така ти се струва на теб.... :laughing:

ццццц след 24 години, най-накрая разбрах в колко часът съм роден :)

Дребен, честит празник и ти пожелавам повече гадинки наоколо и да се виждаме по-често, че се забравихме. Поздрав с Whitesnake - Sailing Ships :love

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...