Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За Много Години Съфорумци , успешно се и леко трезво май се завърнах от бАлканЯ, като гледам улиците на Пловдив май и тук е имало Ирак 2 :devil

айде който пил пил , който ял ял , който ........ ......... :P

а за тези който продължават Наздравееее,

за тези който ще карат, внимавайте , дебнат на доста места по града човечетата с жилетките, за тези който ще спят Приятни сънища ,за тези който ядат Бон На Пети в крайна сметка пак кафето ме зове :bgrin:

 

ЕДИТ: нека новата година ни донесе много здраве, щастие , повече усмивки и весели моменти на всички нас

и ако Караман найстина има ден ден на него всичко х10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

честита нова година :grin:

Link to comment
Share on other sites

Честита нова година на всички , да сте живи и здрави , всичко най-хубаво и само приятни моменти през новата 2008 :)

Link to comment
Share on other sites

За много години,скъпи съфоромци! :)

 

Нека новата 2008-ма донесе на всички ни много здраве,радост в очите,благодентствие и берекет!(хехе-как го казах само :D )

 

Живи и здрави всички :excl:

Link to comment
Share on other sites

Мисъл1 - честита Нова Година на всички... дано тази година да сме по-добре от предишната... :)

 

Мисъл2 - как се случих нощна смяна днес, при положение, че адски ми се спи... гадост... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

За много години, народе :)

Знам, че това не се пожелава на студенти и затворници, от първата категория знам, че има със сигурност, от втората - не знам...

Да сте живи и здрави ;]

 

...Днес погледнах - Андрей Монов. Хъм, фамилията ми е позната, а и не е от най-разпространените. В СУ имах един преподавател по психология - Христо Монов се казва, страхотен човек, широкоскроен, с усет, удоволствие да си общуваш с истински Учител. Освен с политическа психология се занимава и с деца, преживели тежки стресови ситуации. Това знам за него.

 

Е, оказа се, че светът е наистина малък, а Андрей е син на моя преподавател.

:closedeyes:

 

...

 

 

Мда... по новините споменаха, че баща му е психолог...

 

България обявява добре дошли на утрепките от цял свят :) Чудя се хората тук за туризъм ли идват, или на сафари?

Link to comment
Share on other sites

Хората идват тук заради алкохолния, нарко и курво-туризма.

 

А това навън какво е? Пътувах 45-50 минути до работа, като обикновено стигам за около 15. Не си взех и шапка, защото ми се стори, че снегът не е особено силен. Поне имам ръкавици и шал...

Link to comment
Share on other sites

За много години, пичове.Верно ли Плд бил без ток? :blink:

 

ПП: Няма по-яки жени от габровки, с изключение може би на дряновки :love

Link to comment
Share on other sites

Пловдив има ток. Джауре, какво си се зарибил по тия жени от незнам къде си бе, в твоя град не останаха ли, че ходиш да гониш другите? :D Не, аз не е редно да говоря така, щото моята е от Кюстендил, пък аз съм от Пловдив...

 

Психозис - какви ангелчета бе, направи си горещ шоколад и кажи една благодарствена молитва, че не си на работа... или си?...

Link to comment
Share on other sites

Днес е Караманов ден

 

На Караман - Честито!

 

:P

 

Ако някой от форума ми предложи хубава, спокойна работа в столична библиотека или книжарница, до края на деня ще напусна сегашната си :)

Link to comment
Share on other sites

кажи една благодарствена молитва, че не си на работа... или си?...

Съм, как да не съм. Само че от вкъщи :P

Цопнал съм се до топлото, нагъвам баклава с кафе и сок от малини и разказвам играта на едно ръководство за работа и поддръжка на мегатонни машини :D

Link to comment
Share on other sites

Съм, как да не съм. Само че от вкъщи :P

 

ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА, ПСИХОЗИС! ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА! :ph34r:

:P

 

В офиса е 16 градуса, климатика е на 24, но компресора вън така е замръзнал, че изобщо нищо не се случва вътре.

Link to comment
Share on other sites

Come on, come on,

Do the loco-motion with me

You gotta swing your hips now

 

 

LOCOMOTION never ends!!!

 

сняг, снягггг, сняг!

Let`s go!

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

За много години, пичове.Верно ли Плд бил без ток? :blink:

 

Не целият град е без ток. Само от хотел Родопи(онзи преди митницата) надолу няма ток. Даже май и селата онагоре и те нямат. Но не съм сигурен. Непотвърдена информация :punk

Link to comment
Share on other sites

Мерси на всички, но мисля, че най-старата версия на форума показваше кофти дати при нулиране. сега всичко е наред :) Иначе не съм спал от 29-ти а има за работа много :(

Link to comment
Share on other sites

Джауре, какво си се зарибил по тия жени от незнам къде си бе, в твоя град не останаха ли, че ходиш да гониш другите? :D Не, аз не е редно да говоря така, щото моята е от Кюстендил, пък аз съм от Пловдив...

 

Бе има, ама то т'ва жени ли са или вълци миризливи/по Елин Пелин :lol: /.Нали знаеш, че либофта не пита :D

Link to comment
Share on other sites

Кой иска да убие EVN е въпроса днеска .

Няма ток от седем сутринта до пет .

После само на токови удари го кара , сега само съм под напрежение ... мога сам да си захранвам уредите чак .

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...