Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Викам да се прекрати спама тук. И като казвам, че съм нямал и нямам проблеми, това значи че е така!

 

Видене, идея си нямаш какви усилия ми коства да не те бъзикам в момента :lol:

 

 

PS: Аз като говоря че FireFox се сговняса и вече е динозавър, феновете: Не та не.. а сега да ми обяснят защо няколко месеца след пускането на ретина дисплея те все още не могат да си оправят скапания браузър след като гугъл успяха да го направят доволно бързо (айде сафари си е епълско - нормално още с пускането да няма грижи). Опера от Септември имат, но лисицата се канят Януари идната година... евентуално.

 

PS2: Като говорим за браузъри мнението ми е като за Топлофикация, ВиК и т.н. (т.е. "аз може ли и ваш'та мама ******"), да не си помислите че само лисицата не я долюбвам особено :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Що, според теб трябваше да е гол мъж ли? :laughing1:

 

So cute..

 

Линкове, линкове искаме!

 

Не мога да пусна линкове, щото не съм направил дизайна. Изтипосаха ми една гола жена и 5 кутии вафли, и ми казаха да съм направел нещо.

Пък и по принцип си е работа на клиента, къде ще се разпространява, но то пък лоша реклама има ли..

Link to comment
Share on other sites

И на мен ще ми е любопитно да видя как си комбинирал гола жена и пет кутии вафли. :) Това си е истинско предизвикателство.

Добави и слоган: "Тия вафли сме ги яли." :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не говоря за извън града.

Тука в Пловдив няма ли някое кръчме, с добра кухня, сносни цени и куверт на свободна консумация?

Link to comment
Share on other sites

Видене, идея си нямаш какви усилия ми коства да не те бъзикам в момента :lol:

 

То няма за какво бе, Ники. A за FF хич не ми говори - за мен по-голям боклук не е имАло. laughing1.gif

 

Единствено Хром се държи добре, но определено не може да носи на флаш и други простотоии колкото Макстон. А сега като се излекувах от болестта "флаш игри у Фейсо" вече се чувствам значително по-добре. И на браузърите им е много по-добре. То като няма претоварване общо взето всичко работи прилично...

Link to comment
Share on other sites

То няма за какво бе, Ники. A за FF хич не ми говори - за мен по-голям боклук не е имАло. laughing1.gif

 

Единствено Хром се държи добре, но определено не може да носи на флаш и други простотоии колкото Макстон. А сега като се излекувах от болестта "флаш игри у Фейсо" вече се чувствам значително по-добре. И на браузърите им е много по-добре. То като няма претоварване общо взето всичко работи прилично...

 

Наясно си, че ползваш интернет експлорер с малко подобрения, нали?

 

Не че имам нещо напреки - IE10 си е много добре даже. Напоследък Майкрософт ги уважавам все повече.

Link to comment
Share on other sites

Аз не говоря за извън града.

Тука в Пловдив няма ли някое кръчме, с добра кухня, сносни цени и куверт на свободна консумация?

Никога повече не бих празнувал нова година в ресторант. Много по - комфортно и уютно ми е да се събера с приятели в някоя вила. Може и в града. Не е важно къде ще е точно. На няколко пъти пробвах в ресторант и всеки път ми беше гадно. Прекално много хора има. Други си е когато сте си само компанията. Остава единствено проблема с приготвянето на храната, но не е толкова фатално.

Link to comment
Share on other sites

Наясно си, че ползваш интернет експлорер с малко подобрения, нали?

 

Не че имам нещо напреки - IE10 си е много добре даже. Напоследък Майкрософт ги уважавам все повече.

 

Аз ползвам MAXTHON и на десктопа и на мобилния. Много съм доволен, доколкото разбрах е на база IE. Идеален ми е, иначе бях голям фен на Огнената Лисица.

Link to comment
Share on other sites

Наясно си, че ползваш интернет експлорер с малко подобрения, нали?

Не, Ники. Позлвам нещо откакто е създадено и не знам какво представлява. Facepalm14.gif

 

Браузърът е с ядро на ИЕ и дотам. Всичко останало е съвсем различно. Някои от тези "подобрения" ги има само при него.

 

Никога повече не бих празнувал нова година в ресторант. Много по - комфортно и уютно ми е да се събера с приятели в някоя вила. Може и в града. Не е важно къде ще е точно. На няколко пъти пробвах в ресторант и всеки път ми беше гадно. Прекално много хора има. Други си е когато сте си само компанията. Остава единствено проблема с приготвянето на храната, но не е толкова фатално.

+150

Link to comment
Share on other sites

Първи принцип в рекламата.

Ако нямаш добра идея - сложи гола жена!

 

Като доказателство за твоите думи е новият аграрен еротичен календар със заглавие "Изберете продукцията на българските фермери!". :))

 

Календарът тази година включва кадри, свързани с всички основни сектори на българското земеделие и производството на - мляко, мед, зърно, вино, маслодайна роза, брашно, яйца, праскови, моркови, дини и др.

Кадър на еротичен модел сред прана и разхвърляна овча вълна, пък е един от емблематичните за изданието за 2013-а.

 

Традиционно и тази година в снимките за календара на Фермер.БГ участват известни българки, сред които топ-моделът Биляна Йотовска от популярната денс формация Sеcret Garden; Гея Антонова, популярно лице от редица TV реклами; певицата Анн-Джи, която е и Мис Вселена фитнес 2006 и Победител на Световното първенство по фитнес-фешън 2012; Мариана Андонова, Световна медалистка по художествена гимнастика ; горещата танцьорка Руми Калоферова, участничка в Miss Playmate 2011 и др.

 

9565_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Никога повече не бих празнувал нова година в ресторант. Много по - комфортно и уютно ми е да се събера с приятели в някоя вила. Може и в града. Не е важно къде ще е точно. На няколко пъти пробвах в ресторант и всеки път ми беше гадно. Прекално много хора има. Други си е когато сте си само компанията. Остава единствено проблема с приготвянето на храната, но не е толкова фатално.

Аз като се напия другите хора спират да имат значение :D :D....ама си е така де. Дори и в апартамент да е - пак го предпочитам пред ресторант

 

...................................................

 

аааа да и к*р да се увие около вратовете на тия дето сега пробиват с големите бормашини

Link to comment
Share on other sites

Календарът тази година включва кадри, свързани с всички основни сектори на българското земеделие и производството на - мляко, мед, зърно, вино, маслодайна роза, брашно, яйца, праскови, моркови, дини и др.

Има някаква логика - курвите и чалгата са основен сектор на българското земеделие... excl.gif

 

Аз като се напия другите хора спират да имат значение :D :D....ама си е така де.

Няма как да спират да имат значение, особено след като се изпонапият и започнат с глупостите. Дори един тъп, пиян кретен е достатъчен да развали празника на човек... Да не давам безбройни примери.

Link to comment
Share on other sites

Има някаква логика - курвите и чалгата са основен сектор на българското земеделие... excl.gif

 

 

Няма как да спират да имат значение, особено след като се изпонапият и започнат с глупостите. Дори един тъп, пиян кретен е достатъчен да развали празника на човек... Да не давам безбройни примери.

 

е, аз не съм див селски бек и под напивам нямам предвид до степен да ме влачат към вкъщи :)

Link to comment
Share on other sites

Ами хубаво, ама масата като са се засилили на една селска надценена вила, където ще е мега тъпо, а сме останали 4-ма без терен, си търсим някакви варианти.

Иначе няма какво да ми обяснявате на мен къде е най-добре. Това го знам прекрасно!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...