Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Дали има цигани, които четат този форум, че искам да кажа 2-3 нецензурни реплики на някой от тях?

Я сподели какво са те мъчили днес на работа тия цинганчета,да отида аз да им покажа кой е прав и кой е крив и кой е шефа,а? :pirate Кат' ме видят,ще избягат в Дива Индия. :ghost

Няма да се ядосваш,дюд! :excl: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ей успех :)

ако е мокро , изпитващия , ще е по нащрек , така че дано поизсъхне до когато ти е реда

Link to comment
Share on other sites

Judgement Driving Day tomorrow...Дано поне е сухо :unsure:

Като гледам временцето едва ли. Такаче Успех :)

Иначе време е супер, един от любимите ми сезони, така прохладничко, мирише на дъжд :punk

Link to comment
Share on other sites

За първи път от година и половина насам съжалявам, че съм на работа. Тоооолкова не ми се ставаше, толкова топло, тъмно и сгушено ми беше...искам още!

Link to comment
Share on other sites

На идване към работа ме заваля, намокрих се като кокошка, всичко ми изсъхна и дъжда спря. Половин час преди да си тръгна от работа започва да вали пак, за да може пак да се намокря като кокошка на връщане.

 

Така няма да се разберем, weather wizards в БАН да направят нещо по въпроса!

Link to comment
Share on other sites

На идване към работа ме заваля, намокрих се като кокошка, всичко ми изсъхна и дъжда спря. Половин час преди да си тръгна от работа започва да вали пак, за да може пак да се намокря като кокошка на връщане.

 

Така няма да се разберем, weather wizards в БАН да направят нещо по въпроса!

 

С това изречение ми оправи дена след много часове прекарани в ТУ днес :(:(

Link to comment
Share on other sites

the same feeling .... искам да се махнаааа някъде далеч , далеч Far away from the memories

Of the people who care if I live or die

, както се пееше в една песен на muse

Link to comment
Share on other sites

Май си намерих ново хоби - правенето на вино :D

Приемаш ли дегустатори :)

Минава ми , че много обичам да вали ама да сам някъде на балканец на топло да гледма през прозореца как вали , да слушам дрънченето на капките и оглъшавам от силни гръмове и да си поркам на воля с приятна компания :) .

Link to comment
Share on other sites

Приемаш ли дегустатори :)

Минава ми , че много обичам да вали ама да сам някъде на балканец на топло да гледма през прозореца как вали , да слушам дрънченето на капките и оглъшавам от силни гръмове и да си поркам на воля с приятна компания :) .

 

Ооо да си дойдем на темата..от 2-3 седмици ми се върти само това в главата. Определено и аз искам същото. На високо..в механата..ех.. :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Ооо да си дойдем на темата..от 2-3 седмици ми се върти само това в главата. Определено и аз искам същото. На високо..в механата..ех.. :mellow:

 

Оле, и аз O.o, ама навън да вали сняг :happy:.

 

"Понякога вървя и си мисля, понякога просто си вървя".

Link to comment
Share on other sites

Почри съм пиянЧ! Пия си ром с кола в битови условия. Сам самцичък :( И слушам депресиращи песни ма скоро пша съм киор китук леш. Goodbye my lover, goobye my friend...

Начко недей муце така с рома да злоупотребяваш лошичко :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...