Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не е ли невероятно как за един миг човек може да бъде тотално разтърсен и ежедневието му да придобие съвсем друг облик? Реално то не се променя - събуждаш се, закуска-макуска, кибичене из нета, работа, вечеря-мечеря, спане - но вече всичко ти изглежда по различен начин. Шарен такъв един. И с крила. На точки. И пърхащ. И през цялото време се носиш на крилете на безброй усмивки и целувки. Невероятно е, наистина!

 

It is good to be me right now :D

Живота е непрекъснато изменяща се синусуида... на моменти си под нулевата граница, в друг - над. Няма два съседни момента, в които да си в едно и също състояние.

All you need is love, all you need is love,

All you need is love, love, love is all you need.

Има моменти, в които тази сентенция не е съвсем вярна. Както се казва, прекалено хубаво не е на хубаво. Но... запазвам си правото на черногледство и мраковерие... до следващия път, в който ще надувам главите с розови приказки :Р
Link to comment
Share on other sites

Живота е непрекъснато изменяща се синусуида... на моменти си под нулевата граница, в друг - над. Няма два съседни момента, в които да си в едно и също състояние.

Хаха, преди няколко дена обеснявах на някой точно същото...даже думите бяха сходни :)

Link to comment
Share on other sites

Определено и двамата сте прави, линията на живота е една непрекъсната променлива. Работата е там, че през каквото и да преминеш, докато си под нулата, всичко ще бъде набързо забравено, когато изплуваш над нея и се зарееш из облаците! Фърррр! :lol:

 

Два часа в рейса си тананикам една иначе доста досадна песен - Ю ар соу бююююююютифул гърл, тра-ляляляяя, тра-ляляяя :lol:

Link to comment
Share on other sites

А аз последно време се друсам с най-депресиращите песни, които мога да намеря на дисковото си пространство..

Лично аз смятам, че периодите на депресия, тоест под нулата на синусуидата са ми най-прогресивните периоди от живота - най-силно творчески съм настроен именно тогава. Именно тогава са най-чести състоянията на сатори, кратките проблясъци истина...

Собственото ми инферно е нещото, от което няма да се откажа лесно. А щастието - то е в очите... възприятията на хората. В момента съм доста "doom" настроен, сигурно и за това непрекъснато се друсам с ето тези:

Agalloch - Not Unlike the Waves

или в краен случай:

Amorphis - Alone

 

Редактирано: Ето, идва есента, а след нея и зимата. Влизам в моите сезони, когато се чувствам истински щастлив и истински себе си. До 7-ми Ноември всичко ще е отново наред и вярвам, че отново ще дишам с пълни гърди и огромно удоволствие ледено-студения въздух...

Link to comment
Share on other sites

:devil

Много яко парти беше :wacko: :wacko: ... ма свърши :unsure: :cry

 

Много яко парти беше :wacko: :wacko: ... ма свърши :unsure: :cry

 

Свърши към 10 часа сутринта :punk

 

----

 

The Scorpion колкото по-бързо я забравиш тая толкова по-лесно ще ти бъде. Shit happens .... all the time.

 

----

 

 

Както каза Сашко по-горе ... ама не товарния, ами пътническата теснолинейка до Велинград ми минава бавно и систематично през всички мозъчни гънки, напоени с черен Джак.....

 

Очаквам кораб от TUBORGIAN space с лечители да ме стабилизира

Link to comment
Share on other sites

*no brain, no pain, ама няма значение.

 

Защо всички са с якенца O_o? Не е чак толкова студено...

Link to comment
Share on other sites

no gain no brain

no brain no fun

Защо всички са с якенца O_o? Не е чак толкова студено...

Да бе верно.Навсякъде хората с якета се навлекли :blink:

Може би имам тренинг от балкана (10-15C вечерта) и все още си ходя с къси фанелки.

Link to comment
Share on other sites

Собственото ми инферно е нещото, от което няма да се откажа лесно.

...ще дишам с пълни гърди и огромно удоволствие ледено-студения въздух...

 

Скорпус, звучиш като някой goth, нито ти отговяря на годините, нито ти отговаря на общото интелектуално ниво, сиреч ти си доста по-нагоре и в двете графи. Стегни се, моля ти се! :inqn

Link to comment
Share on other sites

Не е ли невероятно как за един миг човек може да бъде тотално разтърсен и ежедневието му да придобие съвсем друг облик? Реално то не се променя - събуждаш се, закуска-макуска, кибичене из нета, работа, вечеря-мечеря, спане - но вече всичко ти изглежда по различен начин. Шарен такъв един. И с крила. На точки. И пърхащ. И през цялото време се носиш на крилете на безброй усмивки и целувки. Невероятно е, наистина!

 

It is good to be me right now :D

Яяяяяя, кой е влюбен!? :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Скорпус, звучиш като някой goth, нито ти отговяря на годините, нито ти отговаря на общото интелектуално ниво, сиреч ти си доста по-нагоре и в двете графи. Стегни се, моля ти се! :inqn
Curnir, да ти кажа в София неволно попаднах на няколко goth купони и вЕрвай ми - нямам нищо общо. Ония са един черен цирк :)

Иначе - наистина обожавам зимата, и за мен няма нищо по-прекрасно от нощтните ми разходки из леден Пловдив, когато небето е покрито с рехави облачета и луната грее, когато по улиците няма жив човек и всичко е тихо...

Noone gives a fuck about nobody!
Especialy when you don't give a fuck about noone.

Всичко е както си го направиш - на мен спокойствие ми дава факта, че винаги имам Приятел, който да ми "бърше сълзите" и който да ми каже в очите, че се държа като детски гъз, когато го правя... Но все пак приятелите ми са хора, за които бих отишъл накрай света...

Точно покрай депресийката ми в момента открих отново, че наистина имам ИСТИНСКИ приятели...

Link to comment
Share on other sites

гледах Предчувствието интересен беше...

Link to comment
Share on other sites

На какви неща попадам докато просто се опитвам да си върша работата... :cry

 

Пенисът на Папата

 

То виси дълбоко в одеждите му, деликатно

клепало в средата на камбана.

То мърда, когато той мърда, дух на риба сред

ореол от сребристи водорасли, косата

залюляна в тъмнината и горещината --- а през нощта

когато очите му спят, то се изправя

във възхвала на Бог.

 

- Шерън Олдс

 

Няма да коментирам. Нека само за минута поплачем тихо заедно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...