Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гледах Love Actually по ВВТ. Тоя тип филми ме депресират зверски, не знам какво намират хората в тях.

 

Тоя филм е уникален, Кийра е толкова слаТка :] <3.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Гледах Love Actually по ВВТ. Тоя тип филми ме депресират зверски, не знам какво намират хората в тях.

 

Ааааа, анатема! Лав Акчуъли е прекрасен филм! Да не съм чул повече нещо криво за него :)

 

А иначе одеве гушкахме таралежче до английската - имаше носле като топлийка, супер сладурско :D

Link to comment
Share on other sites

олееее утре почвам :busted2: :sad1: :shy:

Link to comment
Share on other sites

Обяснете ми как по дяволите да дам още 10 лева за комплект шестограни, след като ми трябва само един единствен за да си законтря, да му бера лайката!

Link to comment
Share on other sites

олееее утре почвам :busted2: :sad1: :shy:

Ха Ха Ха :D Ти сама си го поиска :devil Изпревари всички други,аз имам още 14 дена :) И после ще ми размътят мозъка с падежи и работи... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

кофти работа е тва живота...

 

кофти работа е тва живота...

силно се съмнявам ;)

искам да се отдам на готвене и ядене :wacko:

Link to comment
Share on other sites

силно се съмнявам ;)

искам да се отдам на готвене и ядене :wacko:

Аз предимно на ядене. Гладен съм като два вълка, писна ми от боядисване...
Link to comment
Share on other sites

Училищен директор от ДПС демонстративно изгони свещеник от варненско училище

 

Скандален случай на първия учебен ден в училище "Любен Каравелов" във Варна е причина ВМРО да поиска уволнението на директора на училището. По предварителната уговорка отец Ясен от местния храм "Св. цар Борис" трябвало да отслужи водосвет в 10,30 на 15 септември. Въпреки уговорката, директорът изгонил свещеника с обяснението, че в училището има мюсюлмани, които могат да се обидят. Пред погледа на учениците и гостите, сред които общински съветници, Низам посочил вратата на православния свещеник.

 

 

На недопустимото поведение стават свидетели учители, ученици и гости.

 

“Православието е традиционна и доминираща религия в България, изповядвана от 89% от населението и водосветът е част от традицията на първия учебен ден. Както в българската армия е традиция водосветът на бойните знамена, въпреки наличието на всякакви религии в редиците й, така и водосветът на първият учебен ден не би трябвало да обижда никого”, се казва в декларация на ВМРО-Варна по повод случилото се.

 

Членовете на движението информират, че за въпросния директор са постъпвали множество оплаквания, според които в училището се говори основно на цигански и турски, а децата са освобождавани от час, за да посещават джамия.

 

Метин Низам незабавно да бъде уволнен от поста директор на училище “Любен Каравелов”, настояват от ВМРО. От движението заплашват, че ако това не се случи, ще призоват родителите и жителите на района към бойкот на училището. Декларацията на ВМРО се подкрепя от партия “Нашият град” и църковното настоятелство при храм “Св. цар Борис”.

 

Метин Низам е активист на ДПС, бил е член на районна избирателна комисия от квотата на ДПС.

Link to comment
Share on other sites

Доган е почувствал заплаха и отново се старае да насъска православни срещу мюсюлмани, та мохамеданите да се стреснат и отново да се съберат около своя спасител...

Link to comment
Share on other sites

Много ме кефи как Каракачанов лае срещу Доган, а реално са в един "обръч".

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как е възможно едно момиче което доскоро харесвах толкова много.. да се окаже абсолютна курва, с безчувствена мъртва душа...

 

И защо по дяволите ми става гадно?! Ако погледна реално тя не заслужава и частица от мен. Никога няма да срещне някой който да иска да намери пламъчето скрито дълбоко в сърцето й.

 

Може би трябва все пак да съществуват и такива жени...

afx аз съм жена и въпреки това знам,че има жени,които просто не знаят какво искат,но това не трябва да ти влияе отрицателно на настроението, защтото зжучищ наистина "отрицателно". Просто приемаш факта, че тя не е била за теб и, че без нея ще ти бъде по-добре и продължаваш напред.

Аз сега си мисля колко е хубав живота, въпреки че понякога ни стоварва доста гадости на главата, но в крайна сметка ние трябва да се радваме на изживените, а не на пропуснатите радости!

Don't worry, be happy!

Link to comment
Share on other sites

В началото на лятото си виках ся ще работя да искарам пари и си мислех кога ще свършат тези 2 месеца.На последния ден , дори не ми пукаше за парите. Замислих се и осъзнах че работейки хем си прекарвах много добре времето , хем се запознах с много хора и дори ми даваха пари за това. Последния ден ми беше дори мъчно че вече няма да се виждам с тези хора , но бях радостен че искарах 2 месеца с тях, 2 невероятни месеца. ТОва ми минава в този късен час през главата.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че не мога да искам повече от живота - днес просто е блаженство.

Толкова е хубав деня и съм толкова щастлив днес, надявам се и Вие да сте така щастливи.

Събудих се до очарователната си половинка, моята красива Ελληνίδα - имам имен ден, хората са усмихнати покрай мен и ми пожелават все приятни неща, аз ги черпя с бонбончета и други вкусотийки. Дори в магазина едната от продавачките се засмя и ми пожела много щастие и здраве и весело посрещане на празника, а аз не я познавам тази жена. Изобщо..... малка приказка.

 

Желая Ви весел ден, спокойна и ползотворна седмица, повече усмивки и дано и Вие бъдете така щастливи, както съм аз. Горещо ви го желая.

 

Целувки и останете със здраве!!!! :love :wub: :P :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...