Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Иу! :wacko: :unsure:

подкрепям те ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая седмица е тежка вечер след тежка вечер ... пък на всичкото отгоре тая вечер и на парти на гребната ще се ходи ... :punk :punk :punk

Само дано да не завали :wacko: :)

Link to comment
Share on other sites

Само дано да не завали :wacko: :)

 

Едва ли някой ще се усети че вали :laughing: :laughing: но тогава Плазма ... нали днес уж щели да я отварят отново ... макар че на мен не ми се вярва ... :rolleyes: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Едва ли някой ще се усети че вали :laughing: :laughing: но тогава Плазма ... нали днес уж щели да я отварят отново ... макар че на мен не ми се вярва ... :rolleyes: :unsure:

Сякви слухове има-едни викат днес,други викат четвъртък,трети сряда :D

Link to comment
Share on other sites

баси и шибания Булгаристан, последна дупка на кавала!

 

никъде няма LG L266WA, навсякъде шибаните L266WT(Q) модели и ги продават като HI-END, тия търговци не са добре, живеят в 17-ти век!

Link to comment
Share on other sites

Сякви слухове има-едни викат днес,други викат четвъртък,трети сряда :D

Аз до колкото разбрах партито е до 1 време на гребната и след тва сичко се пренася в плазма , отново вход свободен

Link to comment
Share on other sites

3 дена на палатка в Рила... Идвам си тука и се чудя, що всички са с якета хаха ^^.

Link to comment
Share on other sites

Усещам, че тази вечер в съня ми ще ме гони 2,3,4,6-тетра-О-ацетил-алфа-D-глюкопиранозил бромид :lol:
Сигурен ли си в това, което написа? :blink:
Link to comment
Share on other sites

не знам защо всеки път си обещавам,че повече няма да използвам бръснач и всеки път злоупотребявам с него :wacko: :angry: реве ми се от тая болка :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден сложих края на една сага...

Сложих край на вярата в илюзии, вярата, че един човек може да се промени, че някой ден отново ще сме заедно. Че нещата, които очевидно не се променят, ще се променят към по-добро...

Седем години вяра в илюзии приключиха. Седем години душевна слепота, седем години сред ада на собствените ми мечти, в които с радост вярвах, заслепен от лъжливата светлина...

Движещата сила на досегашния ми живот се разпадна пред очите ми, сам направих последния мах и косата безмилостно отсече... Сложи край на небесните кули, разбивайки ги до основи. Сега седя, празен, пропит с болка и чувството за огромна загуба.

 

А болката в главата ми кънти, резонирайки с душевната празнина, тактувайки със агонизиращите спазми на сърцето ми... Нови и нови притоци кръв, нов дъх, нова смърт, ново начало, нова болка, ново страдание. Изправям се пред един сякаш непознат свят, когато идеята, върху която съм строял досегашния ми живот се оказа халюцинация...

Link to comment
Share on other sites

Не е ли невероятно как за един миг човек може да бъде тотално разтърсен и ежедневието му да придобие съвсем друг облик? Реално то не се променя - събуждаш се, закуска-макуска, кибичене из нета, работа, вечеря-мечеря, спане - но вече всичко ти изглежда по различен начин. Шарен такъв един. И с крила. На точки. И пърхащ. И през цялото време се носиш на крилете на безброй усмивки и целувки. Невероятно е, наистина!

 

It is good to be me right now :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...