Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ама от TAZ лъжа прекалено много оптимизъм я кажи кой те снабдява :) Минава ми , че днес беше дълъг и изморителен ден . Обаче като четеш постовете на Таз верно ти става по-добре аз чета само послеписа и ти става едно хуабво хубаво докато не се обърнеш и не се огледаш :)

Останете със здраве !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ама от TAZ лъха прекалено много оптимизъм я кажи кой те снабдява :)

Обаче като четеш постовете на Таз верно ти става по-добре аз чета само послеписа и ти става едно хубаво хубаво докато не се обърнеш и не се огледаш :)

Останете със здраве !

 

Καλησπέρα,

 

Човекът, който ме снабдява с този оптимизъм е половинката в живота ми :wub: :love + още няколко съвкупности, но всичко се върти около нея.

Колкото до това, че като се огледаш и реалността те засмуква в нейния отровен вакум - прав си, но пък не е задължително само лошите страни на реалността да ти се набиват в очите - не мислиш ли? Има много приятни неща, заради които си струва да се усмихваш.

 

Минава ми през главата, че днес ще е много спокоен ден - за разлика от вчера. А и вече ме зарадваха на работата с предварителен подарък за именият ми ден :D :P Как да не се усмихне човек и как от едно толкова малко жестче, да не му грейне усмивка на лицето, да не му се озари деня с мека и топла светлинка.

 

Желая Ви приятен ден и нека и Вас ви озари такава светлинка, която да Ви ощастливи днес.

 

 

Усмихвайте се и останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Животът е такъв, какъвто ти си го направиш! Реалността е една потенция, изкривена през призмата на твоите възприятия. Никой не може да ти причини нещо, ако не му го позволиш!

TAZ, netrootbg, възхищавам ви се, че издържате. Имах такава връзка, за която просто не ми стигнаха силите... А я обичах и то истински.

 

Иначе днес беше понатоварен ден, след като за един ден бяхме включили три клиента, единия с настройки на рутър,като по същото време"по-напред" по мрежата кретен... колегите си правеха тестчета и ту спираха, ту пускаха мрежата, бяхме минали при още две аварии и накрая за благодарност бяхме наречени "тримата глупаци"... И след всичко това, прибирайки се по тъмно ми се наложи да настройвам и тукашния рутър и да преправям снадка, само и само за да открия, че проблема е в кабела...

Link to comment
Share on other sites

Събота е, на бачкане съм.. обаче струя от енергия и усмивката не слиза от лицето ми :punk - на какво се дължи - не знам. :bgrin:

Обаче е гот.

 

п.п. бтв днес по ЗиРок мноо яки парчета.

Link to comment
Share on other sites

Хората в тоя форум не разбират ли, че единствената функция на присъствието им тука е да ме развличат и забавляват когато ми е скучно и нямам какво да правя? :lol:

 

Пишете, хора! :D

Link to comment
Share on other sites

Tiesto - In search of Sunrise 5 CD 1

Опитвайки се да забравя,че даскалото почна :cry :cry :cry (не бях на откриването :punk )

Ето че започна и новият сезон - скука.Пардон исках да кажа - СКУКААААААААААА :excl: :excl: :excl:

Пишете ме РИП и ме оставете да се давя в мъка на Тиесто :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Искам анален секс... С Цурунир.. :)

 

Тва добре, ама ти ............или той... Ако се сещаш. Щото и двата пъти се води секс, ама във втория повече ще е срама .......... :devil :D :P

Link to comment
Share on other sites

Ruffles barbecue курмува!!!!

По-скоро CHIO Texas Barbecue :love

Ама много ми расте .... от него :rolleyes:

Фаръл, и аз те обичам :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Точно сега бях на път да едитна информацията на wikipedia относно Antares и древните култове и митологии, в които участва (много са бедни на такава информация), но след като от петия опит не можах да си намеря потребителско име, което не е заето им теглих една майна.

Като не щат да ми резервират поне едно Andris - да го дуфат...

Link to comment
Share on other sites

Никога, повтарям, никога не се наемай да редактираш англоезичната уикипедия. Wikipedia, more like pedopedia. Всичките редактори са с фиксация в аналния период, т.е. anally retentive

 

При желание може да се прочете статията за anal retentive на педията :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...