Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че ако искате да видите кандидата за кмет на София от ДСБ и СДС, трябва да си свалите клипа на Белослава "Слушай ме" (цветното видео). ;)

 

ПС По въпроса за "българщината" - няма да забравя един случай на работа (уточнявам, че на мястото, където работя, има страхотно разделение на "големи звезди" и прост плебс). Един ден на коридора се разминавам с момиче, което ми е страшно познато отнякъде, но знам, че не сме се запознавали. Момичето ме поздравява най-учтиво: "Добър ден!" и аз си казвам, че нещо не е наред - никой не го прави никога - дори хора, които се познават, обикновено си изсумтяват нещо, като влагат в тона си целия наличен ignore. След няколко минути се сетих откъде ми е познато момичето - това беше Мария Стоянова - кореспондентката в Берлин (с всички основания да "звездее", страшно качествен журналист, винаги адекватна, никога не ни е разочаровала, даже напротив). Говорила съм с нея няколко пъти по телефона единствено по работа, не сме се запознавали лично. Когато се срещнахме на коридора, си бяхме напълно непознати. Само дето... разликата между нейното поведение и това на други колеги е шокираща... наистина шокираща!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аха денят е много положителен, indeed :D

 

Вече е 10:30 и никой не ми се е обадил което е хубаво тъй като вече получавам обриви когато чуя телефона ми да звъни. И само за да се решават някакви проблеми се обаждат. Няма някой да звънне и да каже: абе така и така тук ся жена ми нещо има нужда от секс тази вечер пък аз трябва да остана до късно в офиса ... ако можеш да помогнеш а у.. :)

 

Така де. :D

Link to comment
Share on other sites

kopche всичко опира до самия човек. Лошо е да се работи в такава среда, но пък именно там оставаш най-приятно изненадан, когато се сблъскаш с човечността и възпитанието на някой, които е напълно непознат.

 

afx - нямам ти телефона, а и не стоя късно в офиса, но съм сигурен, че можеш да намериш много по приятно занимание от това да слагаш рога на някой работохолик или пък някой скромен човечец, които шефа му е гомно и го тероризира, като го кара да седи до късно на работа вършейки служебните задължения на една камара хора, но пък за някакви смешни парици ;)

Като по-приятни имам предвид, че също така може да са свързани с някое нежно, симпатично и любвеобилно създание, ама защо трябва да е на някой друг, не може ли да е твоята половинка. Прибираш си се всяка вечер, тя те очаква на вратата, слушате си музиката, който си направил за нея заедно на свещи, гушкате се и си говорите колко приятен ден си имал и как никой не ти се е обадил със земните си проблеми и как мислейки си за нея, си сътворил точно този музикален шедьовър, който в момента слушате.... такива семпли нещица ;)

Link to comment
Share on other sites

Ехееееййййй (и още няколко реда с "й", които ще ви спестя).

Денят от самото си начало е бурен и непредсказуем. Ту наляво, ту надясно. Много обичам така. Сега ми се изляха 14 000 кофи работа, обаче нямаааа, няма да ме стъпчааат! Ухилен съм като пача, без да има основателна причина за това. Дали трябва да съм разтревожен по този повод? :)

Link to comment
Share on other sites

хихихи, минава ми през главата, че днес явно е много хубав ден за всички ни - хубаво е да гледай сияещи от щастие хора около теб. ;)

 

PSYCHOSIS не го мисли толкова, то ако си е писано - деня ще се скапе - не ти го пожелавам, за това продължавай да си се хилиш и си прекарай весело деня, напук на работата.

 

Успехи!

Link to comment
Share on other sites

~~~ Scatman John - I'm a skatman ~~~

Това ми минава през главата вече няколко пъти..Бях е забравил тази "класика"! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

в момента ми минават зли мисли през главата например как да слезна долу до съседа и да го очистя

събуди ме рано сутрин с неговите ремонти :angry1

Link to comment
Share on other sites

в момента ми минават зли мисли през главата например как да слезна долу до съседа и да го очистя

събуди ме рано сутрин с неговите ремонти :angry1

Да ти имам проблемите. Около нас се строят едновременно 3 кооперации. Да описвам ли за какъв шум става въпрос от 8 сутринта до 5 следобяд. А след това малоумните пумиярчета, които уж пазят строежа, застъпват на смяна и вдигат шум до сутринта.
Link to comment
Share on other sites

гледах dead silence и въобще не беше страшен...очаквах повече...

Link to comment
Share on other sites

afx - нямам ти телефона, а и не стоя късно в офиса, но съм сигурен, че можеш да намериш много по приятно занимание от това да слагаш рога на някой работохолик или пък някой скромен човечец, които шефа му е гомно и го тероризира, като го кара да седи до късно на работа вършейки служебните задължения на една камара хора, но пък за някакви смешни парици ;)

Aууу, не мога да повярвам, че доброто ти възпитание е позволило да употребиш тази дума. :lol: :lol:

Представяш ли си колко малки дечица като Evil Lenore от форума са я прочели? А някои, може би, са се сблъскали с нея за пръв път и са попитали майките си какво означава :laughing: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се завърнах от двумесечна почивка на планината,изпълнен с копнеж по Пловдив и виж ти днес бях посетен от 3-4 човека от компанията там.На които не благодаря поради причината,че ми беше достатъчно трудно да се сбогувам с тях веднъж,че днес и втори път (кво да се прави софианци са).Наистина какъв бързо менящ се ден - сутринта доволен да ги видя,а вечерта voyage voyage :( :cry

Link to comment
Share on other sites

искам да се клонирам 5 пъти :)

 

1-вото караманче ще го пратя на планина

2-рото караманче ще го пратя по жени

3-тото караманче ще оправя частните проекти

4-тото караманче ще оправя къщата

5-тото караманче ще работи на службата

 

а машината Караман ще пие бира в Таксим-а!

Link to comment
Share on other sites

Прослушвам новия албум на Корн. Плаче ми се. Трудно ми е да изразя разочарованието си. Не знам това комерсиализъм ли е, безидейност, отчаяние...все едно да пиеш водка, разредена с престояла боза.

Link to comment
Share on other sites

Aууу, не мога да повярвам, че доброто ти възпитание е позволило да употребиш тази дума. :lol: :lol:

Представяш ли си колко малки дечица като Evil Lenore от форума са я прочели? А някои, може би, са се сблъскали с нея за пръв път и са попитали майките си какво означава :laughing: :wub:

Не зная на каква възраст е Evil Lenore, но станалото - станало, щe трябва да ме извини за грубият език, който си позволих.

 

Guilty!!!!!

:busted2:

Link to comment
Share on other sites

Evil Lenore, не е толкова малка колкото си мислите, че е! :)

Според мен TAZ не е виновен, защото е пич! ;) Respect!

Link to comment
Share on other sites

Да, темата е чист спам, но кой би казал, че е против спама...като всички го правим постоянно... Аз си мисля за разни фундаменталности напоследък. Защо толкова предпочитам да съм владетел, когато мога да бъда просто съюзник...и да, става дума за феодална Гамбия...

Link to comment
Share on other sites

afx - нямам ти телефона, а и не стоя късно в офиса, но съм сигурен, че можеш да намериш много по приятно занимание от това да слагаш рога на някой работохолик или пък някой скромен човечец, които шефа му е гомно и го тероризира, като го кара да седи до късно на работа вършейки служебните задължения на една камара хора, но пък за някакви смешни парици ;)

Като по-приятни имам предвид, че също така може да са свързани с някое нежно, симпатично и любвеобилно създание, ама защо трябва да е на някой друг, не може ли да е твоята половинка. Прибираш си се всяка вечер, тя те очаква на вратата, слушате си музиката, който си направил за нея заедно на свещи, гушкате се и си говорите колко приятен ден си имал и как никой не ти се е обадил със земните си проблеми и как мислейки си за нея, си сътворил точно този музикален шедьовър, който в момента слушате.... такива семпли нещица ;)

Хмм :) Това ми хареса ;) Въпреки че нека изнясним нещата. Нямам намерение да ти слагам рога докато шефа те тероризира, ами примерно ако си останал до по-късно да свършиш някой важен проект .. който имаш желание да завършиш.. тоест си останало по собствено желание но не искаш да оставаиш жената разочарована... ето в този момент се появявам аз :) и всичко е наред. Това не е изневяра ами просто... платема услуга :D Ти да не мислиш че ще го правя за без пари ;) Я пък тоа :D

 

А иначе сериозно - от втория ти цитат виждам че следиш.. ъъъ.. кариерата ми и като цяло мен самия което изключително ме радва. Даже и мога да заявя че направо ми четеш мислите с това описание. Дам.. точно така - това наистина е .. крайната утопична цел която за момента не съм успял да постигна но... не казвам че и това слънце няма да огрее на моята уличка. Така че съм оптимист и си живея живота :D

 

Но междувременно защо да оставяме жената ся сама вкъщи :) Не е хубаво...

 

а машината Караман ще пие бира в Таксим-а!

със afx :D

Link to comment
Share on other sites

Aууу, не мога да повярвам, че доброто ти възпитание е позволило да употребиш тази дума. :lol: :lol:

Представяш ли си колко малки дечица като Evil Lenore от форума са я прочели? А някои, може би, са се сблъскали с нея за пръв път и са попитали майките си какво означава :laughing: :wub:

ти от кога си защитник на малките деца?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ти от кога си защитник на малките деца?? :lol:

Aз служа на обществото :laughing:

 

 

От както ходи с момиченце което е 8 години по-малко от него ;)

Това не го разбрах. В 23 часа и 27 минути си сънувал???

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...