Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Физически, психически и емоционално не е възможно да си по-щастлив от мен :D :P

хихи - в грешка си, от самото начало на деня просто няма по-щастлив от мен. Вярно, не ми казаха, че ще ставам татко - може би това ще е по-голямо щастие - не знам още, но просто всичко е толкова красиво и подреденко, все едно аз самия съм си режисирал този ден и съм си го нагласил да бъде леко егоистично, но ужасно красив за моите очи и други сетива. :wub:

Но мили ми PSYCHOSIS, не виждам причина защо трябва да спорим кой е по-щастлив. Радвам се, че и ти си в добро настроение, че и ти си усмихнат до ушите - като мен, че животът ти е прекрасен в този миг - викам да "заразим" и останалите и всичко ще е просто перфектно :P

Link to comment
Share on other sites

Май само моят ден започва гадно. Вместо да стана в 12 часа и да отида да работа в 2 решиха да ме събудят в 8 и да ми кажат че съм им трябвал рано рано... Като капак май няма да мога да се прибера преди 5-ти Октомври :(. Изобщо да не изквам в какво настроените съм в момента...

 

 

Любо честит имен ден. Да си жив и здрав. Много щастие и любов - ти и си ги получаваш... Дано така да е и за напред. Мисля че си получи най големия подарък за който си мечтал за именния си ден ;).

Link to comment
Share on other sites

ставаме 3ма тогава от рано сутринта :) :love :wub:

TAZ,честит ти имен ден с пожелания най-чудни по твой вкус :P

Съжалявам, четирима сме с прекрасното настроение :lol: :love :lol:

 

Поздрави и от мен за дяволития щастливец! :woot

Link to comment
Share on other sites

ставаме 3ма тогава от рано сутринта :) :love :wub:

TAZ,честит ти имен ден с пожелания най-чудни по твой вкус :P

Радвам се, че сме трима вече :P

Мадам, благодаря Ви за пожеланията. Да сте живи, здрави и много щастливи и вие покрай мен.

 

Ванка, благодаря ти и на теб, да така си е - "получих" невероятния подарък още снощи, отскачайки до Гърция, за да си я взема :P. Съжалявам, че денят ти е започнал криво, дано се оправи - пийни едно кафенче за мое здраве, а пък като се прибереш, ще се обадим на голямата гейша и ще се съберем на кръчмичка.

 

Съжалявам, четирима сме с прекрасното настроение :lol: :love :lol:

 

Поздрави и от мен за дяволития щастливец! :woot

 

хихихи - каква е тази прогресия, какво е това чудо ;) Изключително приятно ми е да чета такива постове, благодаря ти е на теб милейди. :D

 

Просто да Ви предупредя, че подобна вълна се очаква и в петък, но за това - на самия ден. Тазманиецът отново ще е безумно щастлив тогава ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе вие с какво сте се друсали всички? Моя ден до момента не се различава с нищо от предишните. И въпреки, че всичко си ми е наред в момента, не виждам защо трябва да летя от стая в стая и да пея одата на радостта. :) Естествено - радвам се, че все пак има хора, които са щастливи още от самото утро! :) ТAZ, честит ти имен ден - жив и здрав и всичко най-...! :)

Link to comment
Share on other sites

НОВИТЕ КОЛЕЖКИ СААААА МЕГААААААА!!! Вече се запознах с 3-4... Ама нещяха да ходим някъде от 1вия ден.

И аз съм МЕГА, ТЕРА щастлив... :) Лалалала... Ама е топло, някво. :( Нищо...

Ллаалалала...

ТАЗ... Пожелаам ти на сватбата на правнуците хоро да играйш!!!

Link to comment
Share on other sites

Ванка, благодаря ти и на теб, да така си е - "получих" невероятния подарък още снощи, отскачайки до Гърция, за да си я взема :P. Съжалявам, че денят ти е започнал криво, дано се оправи - пийни едно кафенче за мое здраве, а пък като се прибереш, ще се обадим на голямата гейша и ще се съберем на кръчмичка.

И на мен нещо такова ми се върти из главата. Нека да дойде момента да се прибера и ще измислим нещо ;).

Link to comment
Share on other sites

sandman, Psihara^^ - благодаря Ви за пожеланията - да ви се връщат тъпкано ;)

 

Хоро не знам дали ще играя - аз съм възрастен вече, може и да не доживея правнуци. :P

hosta - хорото хубаво, ама ми тлябва да е гръцко, че хората са го казали - от където е жената, от там е родата.

 

netrootbg - оки, то тамън и аз ще съм по-свободен тогава, началото на Октомври, ще се разберем.

Link to comment
Share on other sites

Terzis Kai Natasha-Den Thelo Tetiogsilogs e парчето ама малко трудно се играе( аз самия не го мога ).Иначе е :punk

Айде да не обръщаме темата на музика. Но специално тази песен е минала малко в страни от гръцките хора ;). По скоро е за zeibekiko ;).

 

p.s.

Natasha Theodoridou & Pashalis Terzis - Den Thelo

Link to comment
Share on other sites

Какво се чува в последно време по новините... Кандидат-кмет за нашия мизерен градец (Сф, де!) бил Сл. Бинев. Боже, боже... Това е същият от Биад, нали? Не, не съм в грешка, няма друг... Панаир. Удоволствие е да си зрител. Не ми се поглежда зад завесите...

Link to comment
Share on other sites

Terzis Kai Natasha-Den Thelo Tetiogsilogs e парчето ама малко трудно се играе( аз самия не го мога ).Иначе е :punk

"Не искам такива приятели" - "приятели, които искат да ме видят наранен" ... тц, тц, тц каква лоша песен си ми избрал hosta :(

А и αγαπι μου каза, че не иска на тази да играе и потвърди думите на netrootbg. Но определено, няма да превръщаме темата в музикална такава.

 

Минава ми през главата, че днес поработих достатъчно ;).

Желая Ви лека ден, а също така и приятна вечер, аз отивам да прекарам остатъка от деня с очарователната ми половинка.

 

Бъдете щастливи и се усмихвайте повече.

 

Останете със здраве!

 

ΕΔΙΤ:

Love, u can't read bg :P

Link to comment
Share on other sites

ffs i can read them but i can't understand them....any kind person to help the retarded kiki in bg??

:punk

 

K.K

U can ask for help Curunir or PSYCHOSIS!

 

 

Съжалявам, че Ви слагам на топа на устата ;)

Link to comment
Share on other sites

Strangelove

 

Strange highs and strange lows

 

Strangelove

 

That's how my love goes

 

Strangelove

 

Will you give it to me

 

Will you take the pain

 

I will give it to you

 

Again and again

 

And will you return it

 

-------------------------------------------------

Pain will you return it

 

I'll say it again - pain

 

Pain will you return it

 

I won't say it again

-------------------------------------------------

I wish to u health,luck,love and always to be there so u can reach the high selves to clean cause u know love that i can't reach(i'm shortie,i feel dizzy and i need help :P )

 

K.K

Link to comment
Share on other sites

Пазарувай като мъж! Купувай всичко от първия магазин, в който влезеш! :D

Ти майтап мислиш...така и стана... :P ама си взех най-хубавото :woot. Ей доволен съм от шопинг уменията си!

Link to comment
Share on other sites

Пазарувай като мъж! Купувай всичко от първия магазин, в който влезеш! :D

Хм :blink: Аз не съм мъж,ама и аз пазарувам така... :unsure: Само влизам и излизам с 5 торби :lol:

Link to comment
Share on other sites

първия ми учебен ден беше супер якоооооооооо :heart: :woot ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...