Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ебаси майтапа,ходи ми се на плаж,но няма с кой,всичко живо 2-ра смяна само аз 1-ва :blowup:

Подобно положение и при мен :)

Link to comment
Share on other sites

Искам събота да ида до Хисаря на плажче но ще се дозимисли . Определено искам в най-скоро време да си дам почифка в Хисаря на минерална водичка да си цапкам Д-то си пия бира така като затворя очи и като се замисля колко хубаво си прекарах там миналото лято тази година пак ще ида .

Link to comment
Share on other sites

оффф за кво не ги махнат тея шибани изпити :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хахаха! Един от чуждестранните ми преподаватели в университета е разпратил на целия ни курс заплашителни имейли, в които се казва, че ако не предадем есетата си навреме, (а крайния срок е утре и всички колеги ще си ги предадат така или иначе, никой не иска да има двойка) ще се погрижи да не завършим, защото имал познати, които ще оценяват държавния ни изпит! Добър професионалист си, пич!

 

Само гледай все още да имаш работещ имейл след седмица, щото иначе къде ще получаваш ценните си академични кореспонденции! :ph34r:

 

Просто не знам как можеш да си позволиш да пишеш неща от сорта на "If you SHIT on me, etc etc" на 60 души и да ги заплашваш от въздуха при положение, че никой с нищо не ти е накривил шапката.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха! Един от чуждестранните ми преподаватели в университета е разпратил на целия ни курс заплашителни имейли, в които се казва, че ако не предадем есетата си навреме, (а крайния срок е утре и всички колеги ще си ги предадат така или иначе, никой не иска да има двойка) ще се погрижи да не завършим, защото имал познати, които ще оценяват държавния ни изпит! Добър професионалист си, пич!

 

Само гледай все още да имаш работещ имейл след седмица, щото иначе къде ще получаваш ценните си академични кореспонденции! :ph34r:

 

Просто не знам как можеш да си позволиш да пишеш неща от сорта на "If you SHIT on me, etc etc" на 60 души и да ги заплашваш от въздуха при положение, че никой с нищо не ти е накривил шапката.

ся ако кайш кой тоя :)

писна ми от анархията в тва ПУ :angry1

Link to comment
Share on other sites

вчера м***а му щяхме да палим към хижа здравец.. отивам аз в гаража, влизам в колата, паля и оп - резервоара празен!! тоя стария прибрал колата на дизелови пари, ама не се сетил да налее... пфууу.. тва старото поколение за нищо не стааат

Link to comment
Share on other sites

писна ми от анархията в тва ПУ :angry1

Стягай се ;) То и аз да бях доцент в ПУ.. определени .. така.. по-хубавки колежки като тебе.. просто... няма как да заверят без вазелин :P

Link to comment
Share on other sites

Стягай се ;) То и аз да бях доцент в ПУ.. определени .. така.. по-хубавки колежки като тебе.. просто... няма как да заверят без вазелин :P

ох,мен заврките не ме притесняват,даже при рена заверих :D ама изпитите и оценките,по-точно как ги пишат с $э%$*э($@%Т$Эээ :angry1 :angry: :angry1

Link to comment
Share on other sites

А, Рена! Ти да не си колежка по специалност бе, Фарел?

май май сме колеги АФ:P

Link to comment
Share on other sites

Мда, явно сме. Ама от втори курс никой не познавам, така че едва ли се знаем дори на физиономия. Освен ако ти не си забелязала видната ми научна фигура из университета.

Link to comment
Share on other sites

Мда, явно сме. Ама от втори курс никой не познавам, така че едва ли се знаем дори на физиономия. Освен ако ти не си забелязала видната ми научна фигура из университета.

 

Аз ще ти кажа какво ми минава през главата. Още ме е яд, че си си изтрил сички ВРЦ-та. А аз трупам Ф1 като луд :P

Link to comment
Share on other sites

Мда, явно сме. Ама от втори курс никой не познавам, така че едва ли се знаем дори на физиономия. Освен ако ти не си забелязала видната ми научна фигура из университета.

чи как да не съм я виждала :P нали и снимков материал предоставяш из нет пространството :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Утре имам изпит и съм нервна.И ми се яде,и не мога да спя. :inqn А как само искам да ме приемат някъде... :cry :inqn

 

То пък тази година защото ще е особенно трудно.Местата са повече от кандидатите ;)

Link to comment
Share on other sites

Чефо - Евъъъ, как помниш бе? Аз ги изтрих преди година сигурно. :blink:

 

Фарел - върни жеста сега и дай една твоя да видим ще включа ли коя си.

Link to comment
Share on other sites

Чефо - Евъъъ, как помниш бе? Аз ги изтрих преди година сигурно. :blink:

 

Фарел - върни жеста сега и дай една твоя да видим ще включа ли коя си.

хехе :P ей ся ша вииш ;)

или когат се логнеш:)

Link to comment
Share on other sites

То пък тази година защото ще е особенно трудно.Местата са повече от кандидатите ;)

Ама мен хич не ме интересува колко са местата.Аз искам възможно най-приятната специалност за мен.Не искам каква да е.Их,"защото ще е особено трудно"... :) Няма тук такава физиономия каквато искам,иначе щях да ти я направя. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Чефо - Евъъъ, как помниш бе? Аз ги изтрих преди година сигурно. :blink:

 

Фарел - върни жеста сега и дай една твоя да видим ще включа ли коя си.

 

Такива неща не се забравят. Работим за каузата :)

 

Ама мен хич не ме интересува колко са местата.Аз искам възможно най-приятната специалност за мен.Не искам каква да е.Их,"защото ще е особено трудно"... :) Няма тук такава физиономия каквато искам,иначе щях да ти я направя. :rolleyes:

 

И аз имам изпит утре. Та за тва си пием. Полят изпит бил зет изпит викат :)

Link to comment
Share on other sites

Ама мен хич не ме интересува колко са местата.Аз искам възможно най-приятната специалност за мен.Не искам каква да е.Их,"защото ще е особено трудно"... :) Няма тук такава физиономия каквато искам,иначе щях да ти я направя. :rolleyes:

 

Еми ще трябва да те интересува ;) Все пак от това зависи дали можеш да влзенеш това което искаш защото ако няма места едва ли ще влезеш нали така ;) Друг е въпроса че в някой университети лесно се влиза ама как се излиза ................. ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам да си зема CAE-то устно, в неделя, и тва на 13 писмено. Много искам. Само не знам как ще стане без наличието на учебник. Но пък пия усърдно бира..

Link to comment
Share on other sites

Такива неща не се забравят. Работим за каузата :)

И аз имам изпит утре. Та за тва си пием. Полят изпит бил зет изпит викат :)

Тва неска го чух отидох на кафе преди попрафката на оценката за 10 клас и определено съм доволен от това което се падна и това което написах та май ще го пробвам това с поливането :) ама да не е заливане . Петък , събота и неделя такъф маратон ще си направя какъфто на бала неможах

Link to comment
Share on other sites

Тва неска го чух отидох на кафе преди попрафката на оценката за 10 клас и определено съм доволен от това което се падна и това което написах та май ще го пробвам това с поливането :) ама да не е заливане . Петък , събота и неделя такъф маратон ще си направя какъфто на бала неможах

 

Като бях 1-ви курс съм го чувал от батковците каките тва :):):) :P :D :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...