Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата как се осрах на изпита по история за ПУ..и ся трябва да си пържа задника за истинския офффффффффх. :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кво правите бе хора? Аз след абитуриентската си се разболях, оздравях, лентяйствах и чак тогава държах приемни изпити. Много изнасилено ми се вижда да е сега.

Link to comment
Share on other sites

Кво правите бе хора? Аз след абитуриентската си се разболях, оздравях, лентяйствах и чак тогава държах приемни изпити. Много изнасилено ми се вижда да е сега.

 

Ми кво да ти кажа пич..на 30 се връщам от море на 4 имам изпит. Как се учат темите за толкова дни само ми кажи..и то пак знаех някви ама се падна ЛАЙНЯНА и супер подвеждаща.(поне за мен годината беше басо ебавката)

Link to comment
Share on other sites

БНТ вони!!! Не, оня мухльо - Гоце - вони! АРГХ! :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Ми кво да ти кажа пич..на 30 се връщам от море на 4 имам изпит. Как се учат темите за толкова дни само ми кажи..и то пак знаех някви ама се падна ЛАЙНЯНА и супер подвеждаща.(поне за мен годината беше басо ебавката)

кое те подведе?

Link to comment
Share on other sites

кое те подведе?

 

Ми Тоше 1876 ! СУпер много се спеках и си помислих че тряя се пише и за Априлското въстание и бъгнах. А на друга зала тоя мондар който дойде да каже темите бил казал без Априлското. И така бях лагнал че си забравих и Руско-турската..аве прецаках се яко.

Link to comment
Share on other sites

гладна,жадна,незадоволена,отегчена,с падащ бял дроб,сънена,изморена,ох :( откачам :wacko:

освен да припала,друго май не ми остаа :blink:

Link to comment
Share on other sites

еее, копеленца са :)

Освобождение е темата.

фарел, падай, ще те хвана.

Link to comment
Share on other sites

Ми Тоше 1876 ! СУпер много се спеках и си помислих че тряя се пише и за Априлското въстание и бъгнах. А на друга зала тоя мондар който дойде да каже темите бил казал без Априлското. И така бях лагнал че си забравих и Руско-турската..аве прецаках се яко.

темата е с Априлското.дано си я написал.Аз не посмях да отида,твърде рано за исторически разочарования :) Айде успех с оценката.

Link to comment
Share on other sites

Ми кво да ти кажа пич..на 30 се връщам от море на 4 имам изпит. Как се учат темите за толкова дни само ми кажи..и то пак знаех някви ама се падна ЛАЙНЯНА и супер подвеждаща.(поне за мен годината беше басо ебавката)

 

МИ и аз кво да ти кажа пич - като си решил да учиш няма да идеш на море сега, а после. Така, че тва не е оправдание. Освен това втория срок какво прави. Както и да е ;).

Link to comment
Share on other sites

МИ и аз кво да ти кажа пич - като си решил да учиш няма да идеш на море сега, а после. Така, че тва не е оправдание. Освен това втория срок какво прави. Както и да е ;).

 

Цяла годиха ходих на уроци. Втория срок и да ги бях научил(нямах време само за уроците а даскала н караше да ги пишем) Сега нямаше как да ги помня добре се познавам. Няма да занимавам хората тука с мой проблем. Иначе intrense мерси :beerchug :happy:

Link to comment
Share on other sites

Влюбена съм. Безусловно... безвъзвратно в музиката, която правят тези същества.

Не очаквах, че нещо такова може да ми се случи на място като Пирдоп. Очарована съм. Искам да им се усмихвам на всичките...

 

http://hijaz.be/

Link to comment
Share on other sites

Ц ц ц, хора... Second.life, без изобщо да искам да те обиждам, само да си кажа предварително!

 

Ама не може ли или да слушате джаз, хубав, стар или модерен джаз, или да слушате фолк музика от разни страни, а все трябва да се натрисате на най-... на фюжъните с най-съмнително качество.

 

Може да изглеждам като заядлив задник, но точно сега не говоря с грам лошо чувство или лоши цели. Просто ми е странно защо хората се впиват в тия толкова, не знам, усреднени неща, вместо, ако тая музика им харесва, да слушат качествено фламенко или истински, чист американски джаз например.

Link to comment
Share on other sites

харесва ми когато се струпат 8000 usera в един topic :D

а ся танци за край на дъжда :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Че Фарелката трябва да си хване гадже, вместо да пише по форумите в това хубаво време! :wub:

 

А на мен ми се излиза на разходка, а никой не иска! Май ще си ходя сам! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата следното-УТРЕ НАЙ-НАКРАЯ ШЕ МИ ДОНЕСЪТ МОТОРА В ПЛОВДИВ.НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СПРЕ ИСТИНСКИЯ БАЙКЪР.АКО ЩЕ И В 20 САНТИ ВОДА ША КАРАМ :punk :devil :D

Link to comment
Share on other sites

дам и аз съм на същото мнение ... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ебати скапаното време , ебати скапаните улици. Имам чувството, че съм най-големият карък - цял ден минавам баш по наводнените пътища :angry1 И дано утре да разбера, че съм си взел изпита

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...