Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами ако не друго фирмените партита ще са яки :D

 

Нямам реален досег с фирмените среди в Сръбско. Имам обща представа - заплатите в Събрия са по-високи, пенсиите също, здравеопазването мисля, че е малко по-добре -, но тя е много, много повърхностна.

 

Като се върна от интервюто утре ще споделя впечатления.

Ами то и в Гърция заплатите са доста по - високи, но това не пречи на мръсните византийци да плащат по-малко и от нашенци.... ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Иначе из главата ми се върти, ей Това...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За да не стават грешки - Ванчо, Малките момчета, Весо, Любо, Галин, Стоян и Иво - моля да си прегледате кутиите за съобщението от мен да не стават бели по кабела и очаквам отговори до утре. :punk

Link to comment
Share on other sites

Имам обща представа - заплатите в Събрия са по-високи...

 

Абе малко по-назапад с едни други хора с които и аз работя заплатите са още по-добре всъщност...

Link to comment
Share on other sites

Пуснаха бездомните кучета и вдигнаха цените на картите и билетите за градския - Пловдив цепи! В София как е с градския? Аз като бях там беше 20 лева за студенти (мисля, че толкова беше през 2007/2008) и си пътуваш с всички линии и метрото без пари. А от http://news.plovdiv24.com/111867.html?sp=2 като чета май ще е 13 лева на линия за месец. Абе мрън, мрън и туй то! Ще си купя летящо килимче накрая.

Link to comment
Share on other sites

Еееее, на теб килимчето да ти е проблема. Аз пък как мразя някой хора да си врът носа там дето никой не го грее к'во става и след това да си пускат преразкази.

На края ще си публикувам всички акаунти от всички сайтове и всеки ще млъкне, дрязня се много вече. Аз като искам да науча нещо за някой, питам, не си съченявам текс базиран върху един акаунт в някъв сайт и да пускам слухове! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Пуснаха бездомните кучета и вдигнаха цените на картите и билетите за градския - Пловдив цепи! В София как е с градския? Аз като бях там беше 20 лева за студенти (мисля, че толкова беше през 2007/2008) и си пътуваш с всички линии и метрото без пари. А от http://news.plovdiv24.com/111867.html?sp=2 като чета май ще е 13 лева на линия за месец. Абе мрън, мрън и туй то! Ще си купя летящо килимче накрая.

Айде ся като са толкова разумни ще им излезне през носа,като тръгнат всички с колите да папъркат.Зимата като дойде ще видят те :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата идеята да направим тема в която, всеки да поства любим цитат на известна личност или свое собствено хрумване което да кажем е като извод на деня.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата идеята да направим тема в която, всеки да поства любим цитат на известна личност или свое собствено хрумване което да кажем е като извод на деня.

Quote of the day! Това ли имаш предвид?

Готино хрумване! Аз лично съм "за".

И даже ще дам предложение... "Life is funny, skies are sunny, bees make honey, who needs money!"

лирики от песента

-Ten Years After - I'd Love To Change The World

:punk

П.П. Може това да е и заглаваето на песента даже.

Link to comment
Share on other sites

Пуснаха бездомните кучета и вдигнаха цените на картите и билетите за градския - Пловдив цепи! В София как е с градския? Аз като бях там беше 20 лева за студенти (мисля, че толкова беше през 2007/2008) и си пътуваш с всички линии и метрото без пари. А от http://news.plovdiv24.com/111867.html?sp=2 като чета май ще е 13 лева на линия за месец. Абе мрън, мрън и туй то! Ще си купя летящо килимче накрая.

В Босна билетчето е към 1.60-1.80 някъде. Вярно, стандарта е по-висок, но не чак с толкова. Цената на горивата е почти еднаква, но не знам рейсовете дали се вдижат на Метан или на нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

Евтин е по принцип в София, особено за учащи. А обикновените автобусни падат и до 70 ст. Изнудване отвсякъде е това увеличение, но както и да е. Аз го отказах градския транспорт. Да не говорим, че до вчера се говори за голяма криза и антикризисни мерки, днес вече тръгват с увеличения...

Пловдив определено не е толкова голям, за да предпочетеш автобус пред кола, колело, пеш...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата идеята да направим тема в която, всеки да поства любим цитат на известна личност или свое собствено хрумване което да кажем е като извод на деня.

Веднага почвам. По-добре бирено коремче от колкото гърбица от работа :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Vasilis Karras - Ti aisthanesai gia mena също много голяма ;)

 

 

А какво ще кажете за Xristos Pazis - Xalara ?

 

edit: Говорейки за Васко, ето го едно от любимите ми негови парчета Vasilis Karras - Dodeka Para

Link to comment
Share on other sites

Отдавна я знаеме (Xalara) ;) благодарско за поздрава (приемам го като такъв). Впрочем от начало се бях объркал, че Карас я пее ама в последствие установих, че греша (беше ми без име файлчето).

Link to comment
Share on other sites

По това време на денонощието такива песни само за поздрав се казват ;) И за наздраве...

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден на батко ни RaptoR :) Да ни е жив и здрав, винаги весел и засмян! Пожелавам му догодина Кими да вземе 2 GP-та, че тая година само с едно се размина :P

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден на батко ни RaptoR :) Да ни е жив и здрав, винаги весел и засмян! Пожелавам му догодина Кими да вземе 2 GP-та, че тая година само с едно се размина :P

Догодина Кимчока ще е при вас на 99% :rolleyes:

 

Иначе ЧРД, жив, здрав и пишока като комина на Каменица голям да порасне :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като говорим за такива работи, не те ли е срам така да го мъчиш момчето, ако му стане такъв как ще ходи на форумните сбирки? XD

 

Иначе това ме подсети че трябва да започна да кърпя долнището на един костюм и че идват празници. А, сега пък това ме подсеща, че пак ще ви мъча очичките с мойте аватари. :D

Link to comment
Share on other sites

Видене, жив и здрав да си и все хубави неща да ти се случат ти пожелавам... и евентуално някой ден да се нагодим че да те черпя един малц че стана исторически :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...