Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бъди мъж, направи си язва! :D

 

Празен-непразен корема, едно черно несче с един фас сутринта! М, м, м! :P

Курить на тощак - плохое дело! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
@TAZ И ти остани със здраве... Кога ша ходим с теб на айрян фест? :) Обещал си ми ако не помниш... Айрян и татарски кюфтета! Аз помна!! :)

 

Когато ми кажеш и ми се обадиш - веднага ще организираме нещо, хайде обаче да не е на кюфтаци, а да идем на айрянче с пица - перфектната комбинация, а и във "Вердито", което е до радиото и телевизията ще е супер, хем има дръвчета, зеленичко, весело на душицата, хем удобно - близко до главната.

Пиши ми ЛС и ще се разберем.

 

Кикики :lol: минутка, след като моят авант стана фатално известен с бъгавостта си, беше премахнат от пловдивския ми компютър и заменен с мозила, която досега работи безотказно.

Не, че това е най-важното - най-важното е, че благодаря на абсолютно всички вас за положителните енергийки и че ако не бяхте вие, нямаше да дочакам до вечерта, когато получих персонален гушинг от най-прекрасното същество на целия свят. Всъщност - това е най-важното! :love

Целувки на всички и - TAZ - искам да ти кажа, че си невероятен заразител с добро настроение! :smile:

 

Много се радвам, че всичко е завършило добре за теб милейди и че сме успeли да те заредим с положителна енергия ;)

Авант-чето не е чак толкова лошо, аз чат-пат си го ползвам, но да - определено твоето стана форумно известно, а и аз помня много, малките детайли :P

И като за финал - много ти благодаря за милите думи. Радвам се, че предавам и на други доброто ми настроение.

 

Минава ми през главицата, че вече стана почти 6 часа, а аз съм още на работа и лошото е, че като се прибера пак ще трябва да скучая, защото αγαπι μου :wub: най-вероятно отново няма да може да се логне, за да си поговорим.... съдба :( .

 

Да Ви е весела вечерта, починете си, насладете се на свободното време, по възможност прекарайте си го с любимите хора и разбира се - усмихвайте се и бъдете щастливи.

 

Останете със сздраве!

Link to comment
Share on other sites

Тежко е, когато разбереш, че хората, за които си правел всичко близките 5 години, се окаже, че те нямат за нищо. Тежко е най - добрите ти приятели да те заебат. Тежко е... Наистина. А най - тежко е, когато започнат да се оправдават, защото може да им потрябваш отново...

Вместо да си кажат мъжката - не си ни интересен... Или нещо такова... Абсолютни путки.. Всяко нещо си има граници, а те преминаха дори и измислените!

Тежко е... Както и да е. Почвам студентство след 1 седмица... Аз съм доста контактен и няма да ми е проблем да си създам нови приятели.. Трябват ми минути... Но...

Дано не ви случи! :)

Link to comment
Share on other sites

даааа Psihara^^-а много си прав човече, но както каза , ти сега почваш , незнам коя година , първа или средна,последна, аз съм последна и след ден съм на поправка при един гей СерГей, дано го взема че ме чакат още 3 броя за героя,

писнало ми е на шапката ,( не като твойта де :) ) , но все пак , няма ли хората да се съегнат , и като звъня на някой да го видя , кафенце или бира , да ми каже "добре" или "зает съм " , а не ела да помогнеш за еди к'во си :( само услуги , и накрая никво уважение :pirate :blink:

Link to comment
Share on other sites

Гледах я право в очите и тя ми отвръщаше със същото.Лекичко приплъзвах ръка към нея,а тя май не усещаше.За момент извърнах поглед от нея да проверя растоянието м-у нас и когато го върнах нея вече я нямаше.Ядосах се,казах си,че все някога ще се върне пак при/върху мен тъй като бях единственият за нея (но не и тя за мен,ако знаете колко жертви съм имал преди нея).Початках малко във форума и след 2 минути и 23 секунди я усетих да се връща.Веднага усетих и притока на адреналин бушуващ в тялото ми.Събрах сили,лекичко се извъртях в стола и ...

... най-после смазах с длан тая гадна муха :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Гледах я право в очите и тя ми отвръщаше със същото.Лекичко приплъзвах ръка към нея,а тя май не усещаше.За момент извърнах поглед от нея да проверя растоянието м-у нас и когато го върнах нея вече я нямаше.Ядосах се,казах си,че все някога ще се върне пак при/върху мен тъй като бях единственият за нея (но не и тя за мен,ако знаете колко жертви съм имал преди нея).Початках малко във форума и след 2 минути и 23 секунди я усетих да се връща.Веднага усетих и притока на адреналин бушуващ в тялото ми.Събрах сили,лекичко се извъртях в стола и ...

... най-после смазах с длан тая гадна муха :sayjin

 

Сменяй дилъра, момче :D.

 

А иначе... аз май се зарибих по LOTRO... сега цъкам преди да ми е изтекъл 7 дневният trial.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρασας,

 

Не е PSYCHOSIS, не е. Стига разбира се да работиш това, което ти доставя удоволствие и с усмивка на лицето, а и усмивка в сърцето сутрин да ходиш на работа. Вярно има моменти, когато не може всичко да ни е розово, но пък това се преживява, махаш с рака, денят отминава и следващия идва и ти отново с бодро вдигната главица и усмивка на лицето крачиш към работното си място.

 

Минава ми през главата, че днес ще е малко по напрегнато и трябва леко да се разпъна на няколко места, но пък доста работи ще бъдат отхвърлени и няма повече да ме тормозят, което само по себе си си заслужава разпъване на 3 - 4 места и малко по-тежъж работен ден. ;)

 

Хора вземете се в ръце, какви са тези депресивни настроения, какви са този негативизъм, кой го били прецакали приятели, кой имал изпити , кой изписва романи за една муха (еротични при това) .... погледнете навън, слънцето грее, топличко е, стоплете си и Вие душичките, усмихнете се, настройте се положително, за да Ви е весел деня, да ви е щастлива на самите вас.

Бъдете малко егоисти в това отношение - усмихнете се за бога.

 

Желая Ви весел ден и повече позитивни емоции.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Чудя се @PiTT BuLL на колко години е защото според постовете му е трудно да се определи ...

 

 

ТаЙна- Майна на Комбайна, (инж. на просташките науки по професия :tongue ) , има няма "twenty three" ( е незнам дали така се пише ) , но важното е че в живота на човек има комари които да ни измъкват от филмите в който влизаме, (снощи един направо ме изтормози ) ........

Link to comment
Share on other sites

толкова много не съм се вълнувала може би от година и нещо :bgrin: сънувах какви ли не варианти,но постоянно се събуждах успокоена ,че е само сън :zzz в 8 вече не издържах и се надигнах да пия кафе :rolleyes: почти 9,а треперенето и вълнението се засилват все повече :love а не трябва на всички да им е ясно,че работата не е до уши,ами през глава :love :wub: :love :wub:

искам вече да е обяд :love :wub: :rolleyes: :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

слънцето грее, топличко е, стоплете си и Вие душичките

Оптимист... В 8:30 бях на гребната, бях с дълъг ръкав, тениска и бягах, и пак умирах от студ... Тия за слънцето не на нас.. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че с TAZ доста си приличаме в едно отношение. И на двамата половинките са на около 1000км разстояние от тях :cry.

Link to comment
Share on other sites

Нямате си идея какви късметлии сте :D

Напротив. Гадно е. Представи си да си отдалечен за да речем 3 седмици. До миналата седмица точно толкова изкарах без да се прибера. От 19 Август до 7 Септември. Представи си цялото това време да караш само на телефонни обаждания :(. За известно време може да е готино. Бих се съгласил с теб ако съм си постоянно в България. Да речем 2 седмици почивка е добре, но ако си постоянно далече започваш да мислиш по друг начин :(.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg те най-вероятно не са го изпитали на своя гръб, за това така говорят. Иначе си прав, само дето аз съм малко по-добре от теб - само на 500 км е αγαπι μου, но и това си е много. С телефонни обаждания не става, липсата на човека с нищо не може да се замени. Прибираш се в дома си и си сам, всичко правиш сам (лично мен вечерите сам ме натъжават много), няма с кой да споделиш, ако нещо ти е било криво, няма на кой да кажеш, че всъщност в 7 часа сутринта не беше чак толкова студено и че Psihara^^ много се е разлигавил и вика, че е студено... изобщо гадно си е да си сам. Не можеш постоянно да звъниш на приятели, защото и те си имат хората половинки, работа, няма да се занимават с нашите земни проблеми я.

Няма ги ласките, няма ги приятните мигове с любимия човек, няма я топлината. Така че AssassiN повярвай ми - аз имам идея какво ми е и знам, че това че съм на няколкостотин километра от половинката си изобщо не мога да го нарека късмет. Но то пък си е до човека, за нас с netrootbg това е мъка, за теб може да е невероятно добро нещо и късмет, всичко опира до самия индивид и начинът, по който той гледа на тези неща, на взаимоотношенията си с любимите хора.

 

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Таз, ти друсаш. Нещо много щастливо друсаш. Подобно спокойствие и лъчезарност от човек на твоите години, който и работи на всичкото отгоре, няма такова чудо! :D

Link to comment
Share on other sites

Така че AssassiN повярвай ми - аз имам идея какво ми е и знам, че това че съм на няколкостотин километра от половинката си изобщо не мога да го нарека късмет. Но то пък си е до човека, за нас с netrootbg това е мъка, за теб може да е невероятно добро нещо и късмет, всичко опира до самия индивид и начинът, по който той гледа на тези неща, на взаимоотношенията си с любимите хора.

Останете със здраве!

 

Ама го има и другия вариант... След 4 години като се прибереш и се чудиш къде да се навреш, че жената цял ден е мислила за какво ще се скарате като се прибереш. И като замине нанякъде и въздуха замирисва едно такова хубаво...

Link to comment
Share on other sites

Таз, ти друсаш. Нещо много щастливо друсаш. Подобно спокойствие и лъчезарност от човек на твоите години, който и работи на всичкото отгоре, няма такова чудо! :D

Човек на твойте години ХАХАХАХАХХААХАХААХХАХАХАХАХАХА

ТАЗ.... Направиха те 40 годишна магистрална труженичка!

Link to comment
Share on other sites

Не бе, под "твоите години" се подозираше, че е човек, който е достатъчно възрастен, че да работи и достатъчно млад, че да не се е оженил още.

 

Баси, Психотроп, не ми криви така думите! :D

Link to comment
Share on other sites

Ама го има и другия вариант... След 4 години като се прибереш и се чудиш къде да се навреш, че жената цял ден е мислила за какво ще се скарате като се прибереш. И като замине нанякъде и въздуха замирисва едно такова хубаво...

AssassiN имах връзка 9 години и половина и ти казвам, а и хората, които ме познават могат да го потвърдят, че съм се прибирал и не съм се чудил къде да се навра, за да не се скарам с нея. Всичко си е до човека, отново ти го казвам и до самата връзка. Аз не съм такъв човек просто, не ми е това в природата. Заминавала е, оставяла ме е сам - ми .... въздухът не замирисваше на хубаво, приятното ухание идваше от препаратите с които чистя и от омекотителя, който ползвам - нищо друго.

Просто различни хора, различни нрави, различни привички и т.н. ;)

 

Curunir разбирам какво имаш в предвид, не се притеснявай - никой не може да ти изкриви думите. А колкото до приемането на опиати - твърдо не, просто наистина съм си спокоен и лъчезарен. Вярно е, че като карам съм малко по невъзпитан, но пък никой друг не може да ме види и чуе ;) (само Кийлъра понякога, ама той ми е свикнал).

 

Всичко зависи от самите нас, ако ние не си направим живота весел, ако само се изнервяме - то тогава определено ще сме вечно мрачни, сприхави и навъсено-заядливи. My better half и тя има голям "пръст" в това мое весело настроение, за което съм й много задължен. :wub: :love

 

Желая Ви спокоен следобед, останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...