Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не си бил мъж, след като джипа ти бил с отоматик трансмишън. Пфу! Ами американците отдавна забравиха какво е то менюъл трансмишън и хич не им пука. Ама наистина търсим все проблемното, за да се докажем. Ех, Българийо, обичам те! Не - ОБОЖАВАМ ТЕ!

Хммм... Доста тъпо мнение, от уважаван от мен човек. Мога да те залея с тонове примери, но ще дам най - скорошния и фрапиращ.

Съзтезание за 1 милион долара, последен кръг. 2те двойки трябваше да се качат на едни автомобилчета и да стигнат до точка Б от точка А. Цитирам загубилите "А ТОЗИ 3ТЕ ПЕДАЛ ГО ВИЖДАХ ЗА 1ВИ ПЪТ". За съжеление мога да ти дам още, както казах, ТОНОВЕ примери...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пичуи, на всички им е ясно, че в България книжка се взима на кола със съединител и ръчни предавки. Аз лично с удоволствие бих си взел кола автоматик, защото (за мен) колата не е нещо, което да обясняваш колко аджеба владееш и как збийш ли на ръчни предавки можеш да пестиш почти 2% бензин и да имаш по-добър контрол над возилото, а е просто едно нещо, което те кара между две точки по един сравнително бърз начин.

 

Няма лошо всеки да си кара каквато кола му е на сърце, но се дразня, когато разбирачите почнат да ми обясняват каква риба съм, щом бих си взел кола автоматик.

Link to comment
Share on other sites

ся като се прибира,минавам през 1 кръстовище

/с колелото съм/

някъде посредета се обръщам да кажа 'чао' на едни дето трагнаха преди мен.

И като си врътвам главата напред виждам огромния бордюр на 30 см от предната гума :inqn

праскам се яко.Минавам над колелото и правя нещо като кълбо на 1 ръка :wir

Честно да си кажа нямам никва идея кво напраих ама се преобърнах подпирайки се на дясната ръка.

Добре че бях загрял от бреика и нищо не ми стана :D

А по баика,и той напраи салто, само 1 спирачка се пооткърти ( явно е паднало на нея ). А каплата като че ли е права , аз бях напомпал яко гумите преди да трагна,дано е права.

Link to comment
Share on other sites

За тебе и за мене тоя текст >

 

Лутах се в тъмното и достигна до дъното,

но да те забравя тъй и не можах!

Вграждах си сянката във стени от мълчание

и във хладен огън спомени горях!

 

Думи неказани и очи нецелунати...

Невъзможна ли е нашата любов?

До полудяване с тебе аз разминавам се,

но да те забравя тъй и не можах… А-а-а!

 

Припев:

Мразя те - обичам те!

Мразя те - обичам те!

Всяка друга ми напомня теб,

да не си магьосница?!

Мразя те - обичам те!

Мразя те - обичам те!

Всяка друга ми напомня теб -

Намаш ли душа, нямаш ли душа?!

 

За отмъщение любовта ни завръща се

и убива ни със нежно острие!

С теб като нощ и ден

вечно все се преследваме,

но не можем да се слеем

във едно… А-а-а!

Link to comment
Share on other sites

Here comes TROUBLE, with a capital T!

 

Акила, да не се обидиш нещо лично, ама хич не обичам като хората вземат да ми рвзправят за ТРУУУУ ЛАВ, която не се съобразява с възрасти и други глупавиииии формалнииии ограничения, защото когато двама души се обииииичат... :wub: Nigga, please!

 

Умолявам ви да не ми излизате с примери за двойки, които са така от не знам си колко време, защото след това не знам си колко време следва още три пъти по толкова време и накрая се оказваш разведен/разведена на 45, без изгледи за нов брак и силно огорчен от живота, щото видиш ли, истинската любов от толкова години те била зарязала.

Link to comment
Share on other sites

аз за това като си хвана гадже и викам "next-ex-girlfriend" :) true love няма и не може да има :)

 

Добре казано :) Човек никога не знае какво ще му сервира живота. Тва е все едно да ядеш в мексикански ресторант със завързани очи и запушен нос :D

Link to comment
Share on other sites

Happy birthday 2 YOU :D

 

Размислям ся да продам старата барака и да купувам нова или да си седя със същата щайга... :rolleyes:

'бати съвпадението и аз правя същото. Даже почнах да смятам колко пари ще ми излезне нова и за колко ще продам старата :)... Ама незнам дали въобще си струва. Отдавна не съм играл игра сериозно, апък то за другото и старото ми върши работа...

Link to comment
Share on other sites

'бати съвпадението и аз правя същото. Даже почнах да смятам колко пари ще ми излезне нова и за колко ще продам старата :)... Ама незнам дали въобще си струва. Отдавна не съм играл игра сериозно, апък то за другото и старото ми върши работа...

 

хах и при мен положението е абсолютно същото...но просто отвътре нещо ме човърка да си взема нещо по-ново и по-добро в техническо отношение... и може би за да мога да играя Bioshock :bgrin:

 

Curunir-е, у нас има само 1 зомби и тва е брата... върви и си говори "...Wow,raid,wow tier 6, wow,raid..." :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз го замислях ама мисля да се спра на по хубаво озвучение + по голям хард . Вече няма да имам толкова време а тепърва се започва и си мисля да си взема системка за кино или уредба поне малкото филми които ще гледам да се чуват надлъж и на шир :) Може и друг монитор .

Link to comment
Share on other sites

И аз го замислях ама мисля да се спра на по хубаво озвучение + по голям хард . Вече няма да имам толкова време а тепърва се започва и си мисля да си взема системка за кино или уредба поне малкото филми които ще гледам да се чуват надлъж и на шир :) Може и друг монитор .

Аз по-точно се двоумя между нов комп и 20'' widescreen samsung монитор :). Тия дни ще си помисля какво правя повече... гледам филми или играя игри... Аз май нито едно от двете не съм правил от 3 седмици ама то е щото имах изпити :D

Link to comment
Share on other sites

Дали има цигани, които четат този форум, че искам да кажа 2-3 нецензурни реплики на някой от тях?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...