Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Дам най-добрия начин за пазаруване и аз съм така мразя да обикалям и да търся по-доброто. Това ми напомня , че ми трябват маратонки . Минава , че днес се запознах с много нови хора и от утре ще почвам лекции рано рано ;(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Дам най-добрия начин за пазаруване и аз съм така мразя да обикалям и да търся по-доброто. Това ми напомня , че ми трябват маратонки . Минава , че днес се запознах с много нови хора и от утре ще почвам лекции рано рано ;(

 

 

Първа година студент може би /?

Link to comment
Share on other sites

Пазарувай като мъж! Купувай всичко от първия магазин, в който влезеш! :D

от 10тина години си пазарувам така...и си обичам сам да си ходя, че иначе тва е зле, а онва не става и спичам и не мога да си зема нищо :wacko:

айде да става 19ч да си хода и после на бира, че не се издържа това безбирие :D

Link to comment
Share on other sites

Така и така се заприказвахте за маратонки - откъде, по дяволите, да си купя Nike 311844-006 №43!?

 

...и за да не ме обвините, че използвам темата не по предназначение да кажа, че ми минават много неща през главата, ама точно в момента ми е трудно да ги синтезирам в няколко смислени изречения :P

Link to comment
Share on other sites

първия ми учебен ден беше супер якоооооооооо :heart: :woot ;)

Не те засякох :)

Никави мачове от тоя еврофутбол не излизат, в някаква кофти серия съм! :cry На всичкото отгоре бъркам и номерата на срещите :wacko:

Както и да е..поне взех още една поведа срещу PCто на Worms Armageddon.

Искам и frodo да ми разясни за системите в еврофутбола, но ме е срам пак да го моля.. (и защо пак до тъпия еврофутбол опирам.. :D )

Днеска си взех дебитната карта от ДСК (знам ще кажете, че ДСК не струва.. ) :punk

Харесаха ми на PSYCHOSIS лиричните отклонения с ежедневието и пърхащите крилца!! Nice!

Амм..и мисля, че таратор е най-добре!! :)

Link to comment
Share on other sites

Боядисването продължава с пълни обороти. Надявам се амбициозния ми план за декорация на велосипеда ми да приключи добре.

Чувствам се странно. Снощи се съдрах да сънувам странности, като единствения ми спомен на сутринта беше, че сънувах странности.

Дочетох прекалено бързо "Позитронния човек" на Азимов и Силвърбърг и сега се чувствам сякаш без идея за живота :)

Мразя да дочитам бързо книгите :]

Link to comment
Share on other sites

Не те засякох :)

Никави мачове от тоя еврофутбол не излизат, в някаква кофти серия съм! :cry На всичкото отгоре бъркам и номерата на срещите :wacko:

Както и да е..поне взех още една поведа срещу PCто на Worms Armageddon.

Искам и frodo да ми разясни за системите в еврофутбола, но ме е срам пак да го моля.. (и защо пак до тъпия еврофутбол опирам.. :D )

Днеска си взех дебитната карта от ДСК (знам ще кажете, че ДСК не струва.. ) :punk

Харесаха ми на PSYCHOSIS лиричните отклонения с ежедневието и пърхащите крилца!! Nice!

Амм..и мисля, че таратор е най-добре!! :)

и аз теб :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз спах от 4 до 7 и ся няам никфа идея как ще заспя :lol:

 

 

А относно магазините-аз не обичам да ходя сам.Обичам да има някой с мен да каже как ми седи дадена дреха.А най-много обичам да съм с баща ми-влизаме в магазина и след малко вече излизаме напазарували :D .Докато с майка ми-оо тея дънки са хубави ама ай да идем и до другия магазин да разгледаме...и така 2 часа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ядат ми се 2 двойни чизбургера ( без кетчуп ), 2 голeми порции картофки и един голям ягодов шейк ( и ми се иска да можех да ги изям на един път ) :D.

Link to comment
Share on other sites

не мога да заспя. :moon: sleep.gif

чета и мисля, мисля и чета.има ли смисъл ???

тук

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρασας,

 

Минава ли през главата, че то така и така правим ремонт в офиса, аз да взема и да запразня за два дена.

 

Желая Ви приятни дни, бъдете весели и щастливи. Аз изчезвам до петък, да слушате. ;)

Link to comment
Share on other sites

мисля сиии че днес е поредния скучен и самотен ден в офиса, и си мисля че и днес никой няма да ми намери занимание, и си мисля че и днес ще си тръгна по-рано... Дали да си тръгна още сега... хмм НЕ.

Имам още няколко теми да изчета тук и може би тогава :). Започвам да чета постове от 2004-та вече.

ей... Лоша работа е скуката...

Оп, колежката от долу объркала стаята и влезна при мен и ме сфари с краката до монитора :). Като нов във фирмата ми стана неудобно :rolleyes: .

Все тая... Майната й, аз ще си изчета останалите глупости и ще си тръгвам...

Накрая някой ще ми направи забележка че стоя само по 4-5 часа на работа :), Ама боли ме, кат няма кво да правя ша си ходя дома... Mama i'm coming home... бът мама из нот хоум. Ноубоди'с хоум...

-Абе я си стой тука...

Link to comment
Share on other sites

:unsure: Трябва ли ми, не ми ли трябва тази пуста магистратура?.. *unsure*, for sure...

 

FOOOORSOOOOOTH!

 

Магистратурата трябва поне за едната там хартишка. И аз като цяло за това я пиша.

 

И все пак?..

Link to comment
Share on other sites

kopche & PSYCHOSIS

:blink:

LOVE , LOVE, LOVEEEEE :wub: :love

 

A???

Link to comment
Share on other sites

Не си бил мъж, след като джипа ти бил с отоматик трансмишън. Пфу! Ами американците отдавна забравиха какво е то менюъл трансмишън и хич не им пука. Ама наистина търсим все проблемното, за да се докажем. Ех, Българийо, обичам те! Не - ОБОЖАВАМ ТЕ!

Link to comment
Share on other sites

Мисля да си купя книга second hand по пътя за вкъщи и да си я чета цяла вечер, с известни паузи, за да чуя :love по телефона...

Link to comment
Share on other sites

Мисля да си купя книга second hand по пътя за вкъщи и да си я чета цяла вечер, с известни паузи, за да чуя :love по телефона...
kopche, да ти кажа като понамалеят парите подминавам като малка гара тези сергии, че спра ли се - почти неминуемо купувам нещо... За това обикновено имам по 2-3 книги, дето чакат изчитане :)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...