Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

2 hours ago, RaptoR said:


Със сигурност Радев комуникира с Москва чрез ... ЮАР!!! Пратил е на Путин мурсалски чай, пчелен клей и картичка за 1 юни! Нищо чудно и да го е уведомил, че в крайна сметка уран край Дебър ИМА и ще правим заедно ядрени бойни глави в Белене! 
:Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Дебилизма на някой юзери в тоя форум придобива плашещи размери. :lol: 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, charmock said:

Дебилизма на някой юзери в тоя форум придобива плашещи размери. :lol: 

А неграмотността на някои модератори как трябва да се нарича?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mikrata said:

А неграмотността на някои модератори как трябва да се нарича?

Правописните грешки са единственото, с което можеш да се захванеш, когато няма какво да изкажеш по темата. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, XMD said:

Правописните грешки са единственото, с което можеш да се захванеш, когато няма какво да изкажеш по темата. 

Той обиждайки без да се аргументира, да не би да казва нещо по темата?
А ти като ми правиш забележка, да не би да казваш нещо по темата?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mikrata said:

Той обиждайки без да се аргументира, да не би да казва нещо по темата?
А ти като ми правиш забележка, да не би да казваш нещо по темата?


А ти какво казваш по темата? Нещо от печата ли цитираш? Изобщо, както се пее в оная песен - ти кой си, къде си? 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mikrata said:

А неграмотността на някои модератори как трябва да се нарича?

Последно като погледнах това е Булфорум, а не форума по българска филология, а ти освен за правописа, за какво друго се включи в дискусията, че нещо не разбрах?

Link to comment
Share on other sites

Оххх.... Любимото ми е това.... Ей сега се почна със старото, но златно - And your Mamma is... :lol:

 

П.с. Боже, липсват ми тия времена.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, gado said:

Оххх.... Любимото ми е това.... Ей сега се почна със старото, но златно - And your Mamma is... :lol:

 

П.с. Боже, липсват ми тия времена.


Минаха и заминаха заедно със съответните хора... Иначе досега щеше да има пОвик за среща пред Форума в гетото

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, netrootbg said:

Още една икона в музиката си отиде: Тина Търнър.

RIP! Отиде си не просто една икона в музиката, но вероятно най-голямата икона! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

но вероятно най-голямата икона! :bowdown:

Там мястото май вече е заето от Уитни Хюстън. Макар да е доста трудно да ги сравняваш, но...

Link to comment
Share on other sites

Един по един си заминават! :unhappy:

Да сравняваш расистка изпаднала дрога с жената, която тръгнала от дъното покори върха и на 80 изглеждаше като на 50... :Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Чисто статистически, след бърза справка в Уикипедиа, Хюстън има 200 милиона продадени албума срещу 100 милиона за Търнър.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, XMD said:

Чисто статистически, след бърза справка в Уикипедиа, Хюстън има 200 милиона продадени албума срещу 100 милиона за Търнър.


Кой ти ги гледа тия? Виж ся Майли Сайръс тогава колко има например, последно строши световния рекорд и на Тубата с тая песен за лигльото... Или да речем Бейонсе. Да не говорим пък за разни други негърски рапърски извращения. 
 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, RaptoR said:


Кой ти ги гледа тия? Виж ся Майли Сайръс тогава колко има например, последно строши световния рекорд и на Тубата с тая песен за лигльото... Или да речем Бейонсе. Да не говорим пък за разни други негърски рапърски извращения. 
 

Майлито има много пасти да яде, че да ги стигне, проверих я и нея, 20 милиона албума продадени, 50 милиона сингъла. Нямат база за сравнение, времената са различни, стойността на продадени албуми също е различна, при Уитни и Тина всичко е било с физическа покупка, ся тея новите извращения им е много по-лесно, два клика и звучи в телефоня ;)

Link to comment
Share on other sites

Внимавам повече в пътя, отколкото да слушам тъпотиите на радиоводещите, та ето реално:

https://www.guinnessworldrecords.com/news/2023/1/miley-cyrus-flowers-smashes-spotify-record-held-by-adele-733865

И много ясно - никаква база за сравнение. Най-вече за стойността на създаденото. И кой ИДИОТ в момента си КУПУВА албум, освен ако не прави специална колекция? :laughing1:
 

Да си спомним и оня корейски тулум/п с Гангам стайл кво сътвори... 

Link to comment
Share on other sites

Пичове, не подценявайте Майлито като певица. Да, знаем откъде започна там с Хана Монтана и прочее, факт е, че има и доста комерсиални шитни, но ако изобщо някоя от съвременните певици има дори теоретичен шанс да достигне някога ранга на Тина Търнър и сие, то това е тя. Има много специфичен тембър и когато реши може да пее като звяр. 

Освен това е от музикантско семейство- баща й е Били Рей Сайръс, а Доли Партън й е кръстница. Двете имат едно изпълнение на живо на "Джолийн" - уникат! Скоро пък в ютуб пък ми излезе от някакъв концерт на Металика тя и Хедфийлд правят дует на Nothing else Matters. 

Мисълта ми е, че ако не вземе да се лъзне с некфи наркотици и хапове да си еве мамата, има шанс да остави някаква следа след себе си, за разлика от всичките останали днешни дебелогъзи "RnB" кранти.

Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2023 at 5:47 PM, XMD said:

https://trafficnews.bg/politika/gerb-zamraziava-pregovorite-pp-db-pravitelstvo-279651/


Тиквата иска избори като в Сащ…. 


Представяш ли си, мили мой, колко точно са нагли от политическа партия продажни пу%ки а.к.а ГРОБ 2, така щото тулупа да ядосат... :rofl:
Сега всичките копченатискачи тука дето гласуваха за тия трябва дълбоко в гъза овчите глави... Ама съм сигурен, че ако погледна в темата няма да е така - те са безочливи като киро тъпото и кокорчо... Пък и на някои им се диктува от посолството също като на тях ХАХАХАХА 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gado said:

Мат'ряла е виновен!

Поздравления за сарказма. В настоящата обстановка може би е по-добрия начин за възприятие и наистина ме възхищава начина, по който се абстрахираш, иска ми се и аз да мога…

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...