Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Ъъъ.... Консултантът ми по НЕДВИЖИМИ ИМОТИ !?! Наистина успя този път да ме втрещиш с мисирщина, въпреки, че минавам за много видял и много препатил човек....

А, че си вдигнал шибидаха е факт. На път си да станеш и чисто кабрио дори  :)

И хич не ми се прави на - Ама Ка'к Сийке, аз не съм такава. Виж си архивните снимки от формулските събирания и сам ще се увериш, че си имал коса цели два-три пръста по-надолу  :)

 

П.п. Стига да не си развил и мисирска слепота, де... Щото кокошата е ясна, ама мисирската е наистина тежко нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, gado said:

Ъъъ.... Консултантът ми по НЕДВИЖИМИ ИМОТИ !?! Наистина успя този път да ме втрещиш с мисирщина, въпреки, че минавам за много видял и много препатил човек....

А, че си вдигнал шибидаха е факт. На път си да станеш и чисто кабрио дори  :)

И хич не ми се прави на - Ама Ка'к Сийке, аз не съм такава. Виж си архивните снимки от формулските събирания и сам ще се увериш, че си имал коса цели два-три пръста по-надолу  :)

 

П.п. Стига да не си развил и мисирска слепота, де... Щото кокошата е ясна, ама мисирската е наистина тежко нещо.


Мнооого си тъп, Саше хахаха

Но понеже много обичаш да ми се правиш на умен ще те оставя сам да разбереш кой е зад вестника. Понеже си велик. 

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах кой ми сочиш с дясната вежда.

Ти обаче дали разбра, че ако туриш някоя диадема с миши ушички от на щерките си. И ще си същински Мики Маус, Драги ми Плешко?

 

П.п. Само не разбрах тия апокрифи от къде ги изкопахте  :(

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Имам много от тях и тепърва ще ги обнародваме 

Копейкаджия, социопат и русороб (така е модерно да се вика в днешни дни). Стават обаче за опаковане, по време на сушенето на мезетата. Коричката става къде по-нежна, а разликата в просушаването в дълбочина е минимална.

Нищо не каза обаче за диадемите  :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Копейкаджия, социопат и русороб (така е модерно да се вика в днешни дни). Стават обаче за опаковане, по време на сушенето на мезетата. Коричката става къде по-нежна, а разликата в просушаването в дълбочина е минимална.

Нищо не каза обаче за диадемите  :)


Разбирам, че си се появил отново да вентилираш системата, но не си уцелил тоя път с мен - по всички параграфи ще ръгна нещо във вентилационната система и ще я блокирам. Може би просто узо 12 така ми влияе :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Видене, нали знаеш основното правило за писане във форуми?

То гласи - Не пиши ако си пил повече, от колкото можеш да носиш!

 

П.п. Виж си правописа и ме репликирай отново.  :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Видене, нали знаеш основното правило за писане във форуми?

То гласи - Не пиши ако си пил повече, от колкото можеш да носиш!

 

П.п. Виж си правописа и ме репликирай отново.  :D

 

Виждам, че или се правиш, че не вдяваш или наистина не вдяваш - и в двата случая пак ще ти сипвам. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

 

Виждам, че или се правиш, че не вдяваш или наистина не вдяваш - и в двата случая пак ще ти сипвам. 

Ват дъ фак ве, мен!?

Легни си, поспи... Ако ти е много напрегнато, обсъди внимателно въпроса, да включите и друга мацка в тройка с жена ти...Наистина ти се къса мисълта, до степен да си още по-труден за четене.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Ват дъ фак ве, мен!?

Легни си, поспи... Ако ти е много напрегнато, обсъди внимателно въпроса, да включите и друга мацка в тройка с жена ти...Наистина ти се къса мисълта, до степен да си още по-труден за четене.


Ти верно да не би да се спече нещо, та така залиташ? :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

Не, бе... Омесил съм плескавици. Булката прави салата, докато вечерята цвърчи на камадото. Имам котка, завряна в горнището, дето ми суче от лявата мишница и мърка неистово в екстаз. Имам и студена (истинска) бира под ръка. Животът не може да бъде по-хубав, освен ако и мацките от Амадеус не са ми в хола. Диван-чапраз, по тоци и къси полички, кършейки се в кръшни гюбеци. Просто ми се щеше да ти пожелая тройка, като на приятел. Но пък пак показа, че си истински мисир.  ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Не, бе... Омесил съм плескавици. Булката прави салата, докато вечерята цвърчи на камадото. Имам котка, завряна в горнището, дето ми суче от лявата мишница и мърка неистово в екстаз. Имам и студена (истинска) бира под ръка. Животът не може да бъде по-хубав, освен ако и мацките от Амадеус не са ми в хола. Диван-чапраз, по тоци и къси полички, кършейки се в кръшни гюбеци. Просто ми се щеше да ти пожелая тройка, като на приятел. Но пък пак показа, че си истински мисир.  ;)

 


Само тотален мисир може да завърши по този идиотски начин едно добре започнато послание... Но пък си знам мисира - не съм изненадан :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
22 hours ago, netrootbg said:

Време е и мишо константинов да се изкаже по темата!!!

Вчера как написах, че този олигофрен ще се изяви и днес разбира се го направи:

 

Коронавирусът ще повлияе и на машинното гласуване

Link to comment
Share on other sites

Ех колко им липсва комунизма на червеногъзите мързеливи малоумници ... !

СъсипАха я таа държава !!!

 

Добре си беше по Байтошево време....

Link to comment
Share on other sites

Just now, pavlan said:

Ех колко им липсва комунизма на червеногъзите мързеливи малоумници ... !

СъсипАха я таа държава !!!

 

Добре си беше по Байтошево време....

И това в каква връзка го пишеш??? В смисъл няква мъдра мисъл или просто си разработваш клавиатурата?

Link to comment
Share on other sites

В смисъл на програмистите и заплатите им и как само на тях им ги вдигали :))

 

 

"Сабудете се" както е казал човеко :lol:

 

Edited by pavlan
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavlan said:

В смисъл на програмистите и заплатите им и как само на тях им ги вдигали :))

 

 

И аз ли не разбирам нещо... това какво общо има с комунизма и "червените малоумници"???

Link to comment
Share on other sites

Ти прочете ли поста на Antares и скрииншота.

Мисля е доста ясно кое е общото с комунизма.

Ако някакви твои убеждения ти пречат да се "сетиш" това е твой проблем.

 

А да ... и статията в дума. :D

Edited by pavlan
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavlan said:

Ти прочете ли поста на Antares и скрииншота.

Мисля е доста ясно кое е общото с комунизма.

Ако някакви твои убеждения ти пречат да се "сетиш" това е твой проблем.

Да, много внимателно го прочетох няколко пъти и не открих никаква връзка с комунизма, а мозъчна пръдня на средно-статистически 20-30 годишен неграмотен келеш, където, пак не откривам връзка с комунизма. Още повече, че обидни квалификации като "червеногъзите мързеливи малоумници" в този форум са недопустими.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...