Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Викаш тия четиримата, които бият за нищо четирма човека с бокс срещу момче и момиче, щяха да се респектират от по-ерудирана и класна жена??? Ти осъзнаваш ли каква върховна глупост написа? Те най-малкото даже почти със сигурност не знаят какво означава ерудирана, камо ли да се респектират от нея! Очевидно е, че прекалено малко си се сблъсквал с грубата реалност за да ги говориш тези неща!

 

Не съм ги видял как изглеждат дори. Нямам идея.

Просто съм бил свидетел как определена група мъже подвиква и задява определени жени, докато други ги пропуска.

Също така и не веднъж съм бил свидетел на различно поведение към различни момичета от един и същи мъж, в зависимост от външният им вид.

 

Моите думи не са правилни в 100% от случаите, но вашите също не са.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 +1 

Същото се наблюдава и в MassEffect: Andromeda. Понеже в момента я играя- всички главни герои са жени, включително голяма част от извънземните. Там където се срещат мъже- или са латиноси или черни. В цялата игра до този момент няма нито един хетеросексуален бял мъж. Всъщност има един- на главната героиня баща й, но той умира още първия половин час на играта. 

 

Аз пък що успях да я изиграя поне три пъти като СИН на споменатия от.тебе баща, дето умира още в интрото? Хем си бях белокож, кавказки тип ;)

Верно, и аз яко се издразвах на педалските опции в диалозите с мъжките персонважи, ама пък при изиграванията завъртях интрижки с де-що можеше женски.

 

П.п. А мъжки персонажи, дето да не ти изскачат ония големи сърчица в разговорите с тях, валяло.

Link to comment
Share on other sites

:blink:  :read: 
 
Епилатор уби в банята млада жена

Електрическо устройство, тип епилатор, стана причината за ужасяващата смърт на млада жена в село Черни връх, общ. Камено. 27-годишната Т.Д. влязла в банята у дома си, за да почисти краката и ръцете си, предава Флагман. Не е ясно дали е имало влага и какво е предизвикало токовия удар, който е оставил жертвата на място.
 
Трагичният инцидент се разиграл днес по обед. Пристигналият на място лекар само е установил смъртта на младата жена.


Бургас: Токов удар в баня уби млад мъж

Мъж на 27 години загина след токов удар в банята си в село Черни връх, област Бургас, съобщава „Фокус”.
Населеното място, където се случил инцидентът се намира недалеч от областния град, между Бургаското езеро и язовир Мандра.
По информация на дирекцията на МВР в Бургас, мъжът е взел душ и решил да подстриже брадата си с електрическа машинка.
Той е бил бос върху мокрия под и включвайки машинката в електрически разклонител, се е получил токов удар. Въпреки оказаната медицинска помощ, мъжът е починал.

Link to comment
Share on other sites

Според мен става въпрос за един и същи случай, отразен по различен начин от различни идиоти, всеки списал халтурата както му падне. Епилатори-самобръначки, на кой му пука, важното кликбайта да върви...

Link to comment
Share on other sites

тази история илюстрира всичко, което дълбоко презирам в днешните медии. тя е съвсем прясна и тресе САЩ в последните няколко дни.

момчета от католическо училище участват в про-лайф марш, след който застават до мемориала на линкълн да чакат училищния автобус. няколко от момчетата са с шапка MAGA (make america great again) - слогана на тръмп. в този момент към тях се приближава шумна група участници в други маршове и заобикалят едно от момчетата. възрастен индианец се изправя очи в очи срещу него и започва да бие нещо като тъпан и да напява. в продължение на няколко минути момчето стои и се усмихва. това е цялата история.

след броени часове медиите в САЩ и по света гръмват. CNN, BBC, NBC, Guardian и десетки други публикуват снимка и кратко видео, на които момчето стои лице в лице с индианеца и се усмихва. само дето историята е доста по-различна. в тяхната версия индианецът е стоял кротко, а групата момчета са го наобиколили, и са започнали "заплашително и нагло да му се смеят в лицето". медиите публикуват името на момчето и родителите му. училището започва разследване срещу него. профилът му е залят с обиди и заплахи за живота. читатели пишат писма до работодателите на родителите, с настояване да бъдат уволнени. звезди от шоубизнеса публикуват статуси в туитър, че момчето "плаче за юмрук в наглата мутра".

след няколкодневна истерия, все пак се появява пълното видео от случката и се разбира, че версията на либералните медии доста се различава от реалността. в момента валят извинения и оправдания, трият се статуси, публикуват се 'балансирани статии'. а либералните медии забиха още един пирон в ковчега си.

и добавката на никола ляпчев:

Детайлите около началото на инцидента са важни, за да бъде възстановена цялостната картина. Участниците в другия марш са били Black Hebrew Israelites (на това дори няма да се опитвам да му търся българско съответствие). Те първи са конфронтирали учениците, след като са забелязали шапките им. Викали са им следните мили и емпатични неща: “racists,” “bigots,” “white crackers,” “faggots,” “incest kids”. На мен последното най-много ми харесва - щом са бели, няма как да не са продукт на инцест, както гласят модерните мулти-култи теории. В отговор, келешите започват да пеят своите училищни песни и едва тогава към тях се приближава индианецът, за да ги успокои със своята духовна музика, както обяснява той. Инцидентът е предизвикан по вече до болка познатия и дълбоко лицемерен victimhood сценарий. Праведните SJW първо предизвикват конфликта, а след това, когато получават дори безобиден отговор моментално заемат позата на невинна, дълбоко страдаща жертва подложена на нечовешки мъчения. Следват мейнстрийм медиите, които поместват историята в правилния прогресистки дискурс - бели фашистчета тормозят native american...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не че оправдавам автобусаджията, но на спирка не се спира или паркира. Ако спре в пресечката към болницата и походи 20-30 метра до аптеката?!

За спирането на спирката съм съгласен, а ако попадне на някой не толкова стреснат като това момче и му строши физиономията?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Откривателят на ДНК наказан за расизъм! Един човек да има смелостта да каже истината и виж какво става...

 

Average IQ by Race, Ethnicity, and Career . . . And Why It Matters една интересна статия която потвърждава думите му цитирайки истински данни

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Момче! Изясни си понятието налягане, било то като PSI (Pounds per square inch), било то като БАР (Кг см2). После дръпни една сметка на коляно, стига тренЕроФките да не са ти обърнали прекалено много мозъчни клетки в мускулни влакна. И чак тогава споменавай Джон Рамбо с умисълта, че оная му работа не е в правилния крачол.

А ако ти идва стръмна тая работа със сметката, прави си тихото, щото ще те правя малко лек, пък като се сетиш във какви дълбоки  акита си нагазил, вече ще е късно  :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Откривателят на ДНК наказан за расизъм! Един човек да има смелостта да каже истината и виж какво става...

 

Average IQ by Race, Ethnicity, and Career . . . And Why It Matters една интересна статия която потвърждава думите му цитирайки истински данни

 

А минавала ли е през главата ти мисълта че самия IQ тест не е обективен? Теста дава най високи резултати за хора расли в среда доминирана от англо-саксонската култура. Най ясно се вижда това в резултатите на австралийските аборигени. Живеят и оцеляват в среда която би убила всеки друг за дни. Това не става без бърз и комбинативен ум но теста ги поставя последни.

 

Друга особеност на теста е че дава предимство на паметта и рутината пред творчеството и експеримента. От там и челните позиции на източно-азиатците. Те от малки са приучавани да слушат и помнят а не да мислят.

Link to comment
Share on other sites

Нео, кажи ми колко позитивни новини си прочел в медиите? Мислиш ли, че това, което пише в медиите е представителна извадка? Там ти продават смърт и скандали, кръв и зрелища. Ти самия ползваш ли градския транспорт? Щото във фейсбук групата "Expats in Plovdiv" един холандец (ако не се лъжа) обясни, че градския транспорт в Пловдив е много добър. Ама на бай Ганю му дай само да мрънка и плюе.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Бойлера по време на нагряване е съд под налягане, ако отникъде, ама отникъде няма пропуски, редно е този клапан да прокапва и да освобождава налягането. На моя съм монтирал манометър на изхода на топлата вода. Когато нагрява, и не пропуска нито от кранчето за топла вода, нито през възвратния клапан(това е друг клапан, макар сега да са обединени в един корпус) да връща в мрежата със студена вода, вдигне ли налягане към 8-9 атмосфери, предпазния клапан започва да прокапва и ограничава налягането до стойността на която е настроен, обикновенно към 8-9-10 атм. Това е идеалната постановка. В практиката се случва или от крана за топла вода да пропуска, или възвратния клапан да не работи на 100%, от там и в бойлера при нагряване не се достига налягането при което предпазния вентил да отвори. Затова и се шири мнението че този клапан не трябва да прокапва. Напротив, ако от никъде няма пропуски на топла вода, този клапан ТРЯБВА да прокапва след вдигане на налягането в бойлера при загряване.

 

 

Момче! Изясни си понятието налягане, било то като PSI (Pounds per square inch), било то като БАР (Кг см2). После дръпни една сметка на коляно, стига тренЕроФките да не са ти обърнали прекалено много мозъчни клетки в мускулни влакна. И чак тогава споменавай Джон Рамбо с умисълта, че оная му работа не е в правилния крачол.

А ако ти идва стръмна тая работа със сметката, прави си тихото, щото ще те правя малко лек, пък като се сетиш във какви дълбоки  акита си нагазил, вече ще е късно  :)

Момче! Караш ме да те излагам още преди да съм си изпил сутрешното кафе! Принципно не бях в разговора и само ти гледах сеира, но понеже явно в тая казарма много си си падал на главата, викам да ти покажа нещо: 

Bosch Tronic TR1500T 100 CB, 2000W  Максимално работно налягане 8 bar  Tesy GCV 80 47 24D C21 ECW, Мощност 2400 W, Обем 82 л, Бял, 303207 Максимално работно налягане

8 bar

 

8 Бар = 8.1577 Техническа атмосфера

Нещо пънейки се да се направиш на много хитър сам се осра :lol:

А минавала ли е през главата ти мисълта че самия IQ тест не е обективен? Теста дава най високи резултати за хора расли в среда доминирана от англо-саксонската култура. Най ясно се вижда това в резултатите на австралийските аборигени. Живеят и оцеляват в среда която би убила всеки друг за дни. Това не става без бърз и комбинативен ум но теста ги поставя последни.

 

Друга особеност на теста е че дава предимство на паметта и рутината пред творчеството и експеримента. От там и челните позиции на източно-азиатците. Те от малки са приучавани да слушат и помнят а не да мислят.

Така лии? Ами да започнем поред на грешките в изказването си: Първо отвори онази статия и ще видиш, че най-високи резултати дават еврейчетата, после източно азиатци и чак тогава европеидните! Нали уж било за хора расли в среда доминирана от англо-саксонска култура, пък други дават най-високи резултати??? Нещо много сериозно бъркаш интелигентност и добри инстинкти за оцеляване! Ако това беше мерилото, всички хора са много по-тъпи от всички диви животни, защото те оцеляват в среда, която би ни убила нас!

Ти въобще виждал ли си такъв тест? Каква памет и рутна, като идеята му е, че виждаш въпросите за първи път?!?!?! Това не са ти контролните в училище, където можеш да назубриш всичко, без да разбираш почти нищо и да се мислиш за много умен! Очаквам да ми обясниш как паметта и рутината ти дават предимство във въпроси, които виждаш за първи път!!!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Той говори за рутината за напасване на модели и последователности. Нещо, от което са изградени масата IQ тестове налични в пространството.

Link to comment
Share on other sites

Тия как оцеляват в такава среда! 
Не'ам думи! Наистина не'ам...
 
Две деца избяха от детска градина в Якутск при температури от минус 45 градуса

Всъщност е било -40 градуса, но пак си е страшно и новината не е фалшива.

Пропуснали са да напишат, че се води следствие.

Link to comment
Share on other sites

Тия как оцеляват в такава среда! 

Не'ам думи! Наистина не'ам...

 

Две деца избяха от детска градина в Якутск при температури от минус 45 градуса

 

Всъщност е било -40 градуса, но пак си е страшно и новината не е фалшива.

Пропуснали са да напишат, че се води следствие.

 

По-скоро колко им е акъла да се напъват да излизат???  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Все пак са на 5.

 

Аз имам две такива и знам, че никога няма излязат в такъв студ... А тия деца са израснали на това място и едва ли не знаят как хапе навън... Как да е - шугави има навсякъде по света... 

Link to comment
Share on other sites

Преводът няма много общо с оригиналната информация.

Едното дете даже е успяло да се прибере само вкъщи.

 

Те да видят защо са бягали от детската градина - да не е имАло кютек там...  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...