Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Той като е бавноразвиващ, безполезен, нагъл олигофрен може и да не близва алкохол и пак да е за трепане!

 

Напоследък си станал изключително зъл. Някаква агресия те гони ми се струва  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Напоследък си станал изключително зъл. Някаква агресия те гони ми се струва  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Много нерви и напрежение ми се събраха напоследък... Само да ми оздравее рамото и ще тръгна и на бокс или кикбокс пак да изкарвам отрицателната енергия, че фитнеса взе да идва къс :D

 

ЗРЕЛИЩНИТЕ АКЦИИ НА ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ ВЕЧЕ СТРУВАТ НАД 1.6 МЛН. ЛВ. а тоя ми е най-омразен от всичките

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Знаех си аз, че има нещо! Тоя верно няма толко ракия да ме успокои да не го псувам... Толкова нагла и долна мутра не е имАло скоро! Така ми се ще една права лопата да му изпаткам странично.... Не помня такива партийни секретари навремето да е имало като него... 

Link to comment
Share on other sites

Пощите рухнаха, трета седмица не могат да се освободят пратки с мито (обновена)
 
Хаосът се разрази с въвеждането на новата електронна система на агенция "Митници", която тръгна на 7 януари. Изграждането ѝ е един от компонентите по проект на обща стойност близо 14.5 милиона лева, 13,7 млн. от които са от оперативна програма "Добро управление". 
....
Служителите на гишетата в пощите вдигат рамене и обясняват, че не са обучени да работят с новата система, както и че тя дава бъгове, и трупат декларациите по бюрата си.

 

Е трябвало е поне 20-25милки да вложат, че да няма бъгове и кой да ги обучи...

 

Иначе снимката радва де:

 

phpip1rlh_559x*.jpg

 

Това е столичната митница отвътре - по-точно - таванът над един от коридорите. Мрежата е обсипана с курешки и явно е сложена, за да не падат директно върху главите на минаващите отдолу.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък си станал изключително зъл. Някаква агресия те гони ми се струва  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

15 мин по-късно.

 

...Така ми се ще една права лопата да му изпаткам странично....

Т'ва май е заразно  :lol:

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Много нерви и напрежение ми се събраха напоследък... Само да ми оздравее рамото и ще тръгна и на бокс или кикбокс пак да изкарвам отрицателната енергия, че фитнеса взе да идва къс :D

Прасни си една Хайдушка Злобарка, ча да о'лабиш жилата, като няма коя да ти я о'лабва!

 

П.п. Агресията води само до преждевременно оплешивяване в следствие на прекомерни нива на тестостреон, спадане на либидото,(пак заради ония нива), мека пишка, фрустрации и... крайното падение - Самосъжаляването  :)

Link to comment
Share on other sites

Прасни си една Хайдушка Злобарка, ча да о'лабиш жилата, като няма коя да ти я о'лабва!

Хладно е за хайдушка, по-добре партизанска.... Опа - ма той не е бил в казарма... Откъде да ги знае тия  :laughing1: 

 

П.п. Агресията води само до преждевременно оплешивяване в следствие на прекомерни нива на тестостреон, спадане на либидото,(пак заради ония нива), мека пишка, фрустрации и... крайното падение - Самосъжаляването  :)

 

... и грешните атмосфери... . :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Прасни си една Хайдушка Злобарка, ча да о'лабиш жилата, като няма коя да ти я о'лабва!

 

П.п. Агресията води само до преждевременно оплешивяване в следствие на прекомерни нива на тестостреон, спадане на либидото,(пак заради ония нива), мека пишка, фрустрации и... крайното падение - Самосъжаляването  :)

Мен и си ме олабват и хайдушки си праскам, нямам празен ден така че не ме мисли :D Пак се опита да се направих на хитър и ръсиш глупости! До оплешивяване водят ниските нива на тестостерон, когато се конвертира в естроген и дихидротестостерон, а моите си ги изследвах скоро и са ми на повече от перфектни нива, или генетично по-чувствителни космени фоликули на дихидротестостерона! Прекомерни нива на тестостерона и спадане на либидото??? Викаш по-добре е да имаш висок естроген??  :Facepalm:  :Facepalm: Джейсън ако те чуе училтелката ти по биология какви глупости дрънкаш, ще те нашамари  :rofl:

Отговаряй ми в другите теми за глупости да не пълним тази с офтопик!

 

 

България отново е първа по усещане за корупция в ЕС
Link to comment
Share on other sites

Ниските нива на тесторон май неозначваше директно, че естрогена трябва да е висок...

Първо никъде не съм казал, че ниския тестостерон означава висок естроген, а че при прекомерни нива на тестостерона няма спад на либидото, а точно обратното! Второ " не означаваше" са две отделни думи!

Link to comment
Share on other sites

Да, бе. Те винаги са "накиснати", винаги са неоценени, все изнудвани, все не знам си какви. Всичките записи, излезнали до момента - за Мишо Бирата, за на Бойко историите, за на Тотев назначенията, раздутият щат на всички ОП-та, както и гласуването - всичко било манипулирано, сглобено, фалшифицирано, нам к'во си. Те са чисти като сълза, а видиш ли, всички искали да ги омаскарят...

Link to comment
Share on other sites

Ами ако масата имаше малко повече мозък и малко от малко задружност можеше да се тропне по масата, ама видимо от всичките цигании през последните години няма да стане...

 

Малоумните мангали дори като задържат престъпници излизат да правят калабалък и да ги подкрепят...

Link to comment
Share on other sites

 

Ша та замола да четеш из коментарите какво става... И ако пак някой ми заговори за интеграция, а не за директно изтребление на тая паплач, то директно го слагам на един кантар с мангалите... 

Link to comment
Share on other sites

Ша та замола да четеш из коментарите какво става... И ако пак някой ми заговори за интеграция, а не за директно изтребление на тая паплач, то директно го слагам на един кантар с мангалите... 

Има начин за интеграция, просто трябва здрава воля и тояга, каквато никой не иска да приложи върху основна част от избирателите си...

 

Тази статия май е за темата с вицовете Бъчварова: Хората си мислят, че има корупция. Tова е субективно усещане...

 

https://m.offnews.bg/news/Politika_8/Bachvarova-Horata-si-misliat-che-ima-koruptciia-Tova-e-subektivno-u_696572.html

Тези все по-нагли започват да стават! Всички международни организации и те нещо го имат това субективно усещане!

 

Дори техните хора, вече, не могат да ги прикриват.

Много добре върви тази статия точно след предното "субективно усещане"!

 

Кметът: Много е лесно отстрани да питаш "Къде ми е мостът, къде ми е подлезът, къде ми е булевардът?" Вече е модерно всички копеленца да го играят обидени, а платените нагаждачески медии да им пригласят!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...