Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

ВИДЕО показва сблъсъка между жена и полицай в Пловдив поредния случай как безполезната полиция може само да прави мизерии на беззащитни хора и жени, че даже и да ги изкара тях виновни!

 

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал и това е самата истина колкото и да ми се нахвърляте после-този случай показва колко мръсни душици можем да бъдем българите.Нито онзи паляк с пежото нито онзи дето реши да разтоварва на инат баш пред входа на магазина благоволиха да се преместят.От там нататък ситуацията дойде дюшеш на полицая,който впоследствие се разбира,че има пререкания с шофьорката реши да си отмъщава,тоест явна злоупотреба със служебно положение.

Жалка българска действителност.Но така е било и преди.

Link to comment
Share on other sites

Ако описаното е вярно и ми се случи на мен подобна случка, тоя "полицай" не полицията, Пловдив ще му се види тесен и бял ден няма да има докато живее в града... Сега съд до дупка е минимума. 

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал и това е самата истина колкото и да ми се нахвърляте после-този случай показва колко мръсни душици можем да бъдем българите.Нито онзи паляк с пежото нито онзи дето реши да разтоварва на инат баш пред входа на магазина благоволиха да се преместят.От там нататък ситуацията дойде дюшеш на полицая,който впоследствие се разбира,че има пререкания с шофьорката реши да си отмъщава,тоест явна злоупотреба със служебно положение.

Жалка българска действителност.Но така е било и преди.

 

Тези олигофрени нищо полезно не вършат освен мизерии! Ти освен да пазят властта от протести и да протестират за заплатки и привилегии нещо полезно виждал ли си ги да вършат? Отделно имат една камара администрация, която пък съвсем нищо не върши! Има и изключения, даже аз познавам лично свестни полицаи, които са ми казвали, че ги е срам от голяма част от колегите си!

Ако описаното е вярно и ми се случи на мен подобна случка, тоя "полицай" не полицията, Пловдив ще му се види тесен и бял ден няма да има докато живее в града... Сега съд до дупка е минимума. 

И най-поръчковата прокуратура и съд ще осъдят полицай за тормоз? Ей сега веднага и един мармот завива...

Link to comment
Share on other sites

Тези олигофрени нищо полезно не вършат освен мизерии! Ти освен да пазят властта от протести и да протестират за заплатки и привилегии нещо полезно виждал ли си ги да вършат? Отделно имат една камара администрация, която пък съвсем нищо не върши! Има и изключения, даже аз познавам лично свестни полицаи, които са ми казвали, че ги е срам от голяма част от колегите си!

И най-поръчковата прокуратура и съд ще осъдят полицай за тормоз? Ей сега веднага и един мармот завива...

 

Много силно се съмнявам да има повече връзки от мен там. Пък и в тая държава нали знаеш колко е печелившо да се разчита само на закона?  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Много силно се съмнявам да има повече връзки от мен там. Пък и в тая държава нали знаеш колко е печелившо да се разчита само на закона?  :laughing1:

Само и единствено така могат да станат нещата! Иначе пробвай да отидеш като обикновен бай х♚й, без да е говорено с никого и да си заведеш дело...  :)

Link to comment
Share on other sites

Само и единствено така могат да станат нещата! Иначе пробвай да отидеш като обикновен бай х♚й, без да е говорено с никого и да си заведеш дело...  :)

 

Начи, ш'мъ убидиш! Добре ги знаеме тия неща.. 

Link to comment
Share on other sites

Начи, ш'мъ убидиш! Добре ги знаеме тия неща.. 

Въх недей и ти :D

 

Из живота на едно ченге рекетьор - пури, поршета и Дубай... СНИМКИ ето ги поредните хубавци от полицията! До каква степен са нагли и не им пука, за да си качват такива уличаващи снимки!!!
Link to comment
Share on other sites

Из живота на едно ченге рекетьор - пури, поршета и Дубай... СНИМКИ ето ги поредните хубавци от полицията! До каква степен са нагли и не им пука, за да си качват такива уличаващи снимки!!!

 

 

Тука нещо намирисва на сериозни говна. Не че се съмнявам в концепцията, ма нЪли...   

Link to comment
Share on other sites

 

Ето едно клипче с окончателни присъди на такива мегадела да си припомним, колко добре работи съдът...

 

Икономическото забавяне в Китай може да се превърне в глобален проблем
Link to comment
Share on other sites

Гледам новините - мегацирка, сътворен от Стайко на Миню (тези ерудирани личности със светлни имена) и си мисля, че ако трябва подобаващо да се плесна по челото, в смисъл съответстващо на нивото на идиотщина и тъпотия, то несъмнено ще си счупя врата и главата ми ще хвръкне назад...  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

============

 

Видяхте ли Ирина Волк?!?!  :devil  :wub:  :evil  :love  :devil

Link to comment
Share on other sites

Гледам новините - мегацирка, сътворен от Стайко на Миню (тези ерудирани личности със светлни имена) и си мисля, че ако трябва подобаващо да се плесна по челото, в смисъл съответстващо на нивото на идиотщина и тъпотия, то несъмнено ще си счупя врата и главата ми ще хвръкне назад...  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

============

 

Видяхте ли Ирина Волк?!?!  :devil  :wub:  :evil  :love  :devil

Видене, за пореден път пускаш някакви криптирани мисирски послания. Сложи поне един линк за да може и тия дето не сме в час с местните клюки да разберем за какво точно став въпрос, все пак темата е "преглед на печата". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма печат - новини от деня са това. Единствено канадски мисир, който не е гледал централните емисии по всички БГ телевизии не може да разбере за какво говоря  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Видене, за пореден път пускаш някакви криптирани мисирски послания. Сложи поне един линк за да може и тия дето не сме в час с местните клюки да разберем за какво точно став въпрос, все пак темата е "преглед на печата". :lol:

 

 

Няма печат - новини от деня са това. Единствено канадски мисир, който не е гледал централните емисии по всички БГ телевизии не може да разбере за какво говоря  :laughing1:

Рапторе мързи те просто нещо :D Ето я новината с репортажа

Link to comment
Share on other sites

Отчетени, но неизвършени ремонти, липсващи склад, дърводелска работилница, оборудване и дори къщи, са само част от нарушенията в Българският туристически съюз

Липсват и две къщички към х. Мусала. От прокуратурата са направили разследване и установили, че основният заподозрян е починал.

 

:blink:  :Facepalm:  :thumbsdown:

 

П.С. х. Мусала 30г строеж и вложени 15 000 000лв

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

И реално, там няма нищо..... Една порутена сграда и старата хижа...., която събира тридесет-четиридесет човека.... Къде са тия милиони....?! Баси.... На пътя за най-високия връх на Балканите...

Link to comment
Share on other sites

Парите са отишли при някой...Колите със шестцифрени суми и хубавите имоти на и около Витоша по какъв друг начин се придобиват?!

Link to comment
Share on other sites

Още преди месеци гледах предавания за БТС... Такова нагло и безогледно скубане е било там, че няма накъде. Явно контрола е нулев и директно всичко е заминавало в джобовете на нагли обирджии. И сега да видим като ясно личи как се е крало - за ремонти на различни места изписани еднакви бройки пирони и въобще цялата поръчка копи-пейст дали пак няма да има нарушения... Щели да проверят!!! Какво ще проверяваш бе, ДЕБИЛ!!! Те изписали по 322 пирона за двете хижи! И преписали цялата поръчка! ТОва е висша форма на безумна наглост! Да се види сега пак как се е плащало и на кого! Като идиотското откриване с кулата на Саурон! Още не съм видял никъде публикувани трансферите на парите - към кого са, към кои фирми? Там се вижда моментално какво и как се случва! 

Link to comment
Share on other sites

Няма печат - новини от деня са това. Единствено канадски мисир, който не е гледал централните емисии по всички БГ телевизии не може да разбере за какво говоря  :laughing1:

Ей уникален мисир си значи. От линка на НЕО видях за какъв идиотизъм става въпрос по първата част на криптираното ти съобщение. По втората част, когато зададох на Гугъл да ми търси "Ирина Волк" ми излязоха една камара глупости с някакъв руски киликанзер, който спокойно може и да те уплаши, ако го срещнеш на тъмно. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ей уникален мисир си значи. От линка на НЕО видях за какъв идиотизъм става въпрос по първата част на криптираното ти съобщение. По втората част, когато зададох на Гугъл да ми търси "Ирина Волк" ми излязоха една камара глупости с някакъв руски киликанзер, който спокойно може и да те уплаши, ако го срещнеш на тъмно. :lol:

 

Скоро не беше доказвал защо Пешо ти направи карикатура  :laughing1:

 

Пардон - правилната дума е напомнял....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Скоро не беше доказвал защо Пешо ти направи карикатура  :laughing1:

 

Пардон - правилната дума е напомнял....  :laughing:

Ма голям си ми мисирчик. Не се ли сети, че няма как да съм като теб, за да напомням ежедневно, вместо от дъжд на вятър? :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Повдигнаха обвинение на жената, която влезе в сблъсък с полицай в Пловдив ВИДЕО Пикая им на полицията и прокуратурата!!! 

 

 

Норвегия ще строи подводен плаващ тунел (снимки) нормалните държави какви неща се опитват да правят, а ние пишем "есе" и се разправяме с нагли бавноразвиващи полицаи и политици... Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

 

Ти клипа гледа ли го? Видя ли го тоя идиот? То и аз пия, ама тоя според мене не се трезни бе! С тия кесии под очите си го представям каква ефективна служба води! Долни маскари и дебили! 

Link to comment
Share on other sites

Ти клипа гледа ли го? Видя ли го тоя идиот? То и аз пия, ама тоя според мене не се трезни бе! С тия кесии под очите си го представям каква ефективна служба води! Долни маскари и дебили! 

Той като е бавноразвиващ, безполезен, нагъл олигофрен може и да не близва алкохол и пак да е за трепане!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...