Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

 

Нали уж били "бивши любовници" според трофейната съпруга на онзи господин?

Станаха за смях всичките. Как един не си тежи на мястото, а се правят на клоуни и после се дънят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нали уж били "бивши любовници" според трофейната съпруга на онзи господин?

Станаха за смях всичките. Как един не си тежи на мястото, а се правят на клоуни и после се дънят.

Аз друго не мога да разбера, прехвърлят фирми с активи за милиони, а се оптиват да правят бавноразвиващи схеми за един джип... Оная малоумната пък направо спряла да си плаща лизинга като и го "откраднали" :lol: :lol: 

Link to comment
Share on other sites

https://web.facebook.com/vladimir.pavlov.90/videos/2520418247985382/UzpfSTEwMDAwMzM5ODkyNDY4NjoxODczMzg1MzM5NDUxNDEy/

Клип с кмета мн. убаф...

сигурно скоро ще изчезне.

Ти пък какво го излагаш човека сега беее?! Виж какво хубаво откриване направиха, само ако се бяха сетили да раздадат кебапчета и греяно вино вместо одеала, щеше да се хареса още повече! Такива неща като престъпления и кражби какво ни интересува! Важното е, че имахме откриване!!!

 

 

 

Съдът: заповед на Цветан Цветанов провалила разследването за сградата на ул. "Алабин" където загинаха две момичета!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Виж какво хубаво откриване направиха, само ако се бяха сетили да раздадат кебапчета и греяно вино вместо одеала, щеше да се хареса още повече! 

 

Точно това казах и аз в канала по време на живото излъчване. Ако бяха спретнали един скара фест в същата вечер като този, който правим в Банкя - да има мръвка и греяно вино - най-малко 50000 щеше да има по улиците! Между другото чата беше убийствен, аз съм се смял със сълзи през цялото време...   

 

 

В Италия се оказа, че също са се осрали, ама там се говори за едни 400 милиона евро... И няма как да не са намесени едни момчета...

 

А 600+ кв.м. за 5000 лева насред плаж и "държавата" (вече ще започна да пиша държава в кавички, защото явно такова нещо няма) мълчи - класика. 

Link to comment
Share on other sites

А 600+ кв.м. за 5000 лева насред плаж и "държавата" (вече ще започна да пиша държава в кавички, защото явно такова нещо няма) мълчи - класика.

И това не е какъв да е плаж. Един от най - хубавите е. Особено в южната си част. Водата е кристално чиста и няма нищо общо с останалата част от плажовете в района(с изключение на Аркутино).
Link to comment
Share on other sites

И това не е какъв да е плаж. Един от най - хубавите е. Особено в южната си част. Водата е кристално чиста и няма нищо общо с останалата част от плажовете в района(с изключение на Аркутино).

 

Има ли смисъл изобщо да коментираме - на тия цени викам декари да купя аз... Даже и двойно ще платя....

 

------------------------------------

 

АЙДЕЕЕЕ!!!! МОСТА, РЕЛСАТА НА ВРАТА! ЧАКАМЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Поръчковата гербаджийска прокуратура ще разследва тях...

 

Населението много сериозно затъпява навсякъде:

Man Injects 18 'Doses' of Semen Into Arm to Cure Back Pain, Ends Up in Hospital Тоя е много по-горно ниво рептил от тия с уринотерапията...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Поръчковата гербаджийска прокуратура ще разследва тях...

 

Населението много сериозно затъпява навсякъде:

Man Injects 18 'Doses' of Semen Into Arm to Cure Back Pain, Ends Up in Hospital Тоя е много по-горно ниво рептил от тия с уринотерапията...

Тъй, де, тъй... Тотален цирк. Резултатът от това самосезиране също едва ли ще е изненадващ.

Link to comment
Share on other sites

Woox-e тези неща ги поствам заради теб, че ако е само едно ще кажеш, че е изолиран случай:

Стълпотворение на хора по спирките в Пловдив! Автобусите „изчезнаха”

Шофьор реши да не спре на спирка в Тракия, кондукторът пък наруга две деца

Автобус и бус се удариха в ЖР Тракия! Шофьор на друг автобус нарита пътник СНИМКИ

Та казваш, градския транспорт в Пловдив бил супер? Не стига, че ще ми изгубят маса време, ами и ще попадна и аз в някоя такава случка, където някой див прост селяндур ще се псува деца или пък ще ми тръгне на бой и след като му отвърна подобаващо, ще ме пишат и мен по медиите и ще се вкарам пак в съдебни разправии за глупости! Не мерси! Ползвай си го ти този хубав транспорт! Живял съм в София и разликата между техния и нашия е от земята до небето!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Живял съм в София и разликата между техния и нашия е от земята до небето!

 

Нека да не започвам дори да тръгвам да разправям за софийския градски транспорт, че имам само 15 години опит с него. Вероятно съм минал повече километри в него, отколкото ти с кола. Дишай дълбоко, моля те и стига с тая посрана София. 

Link to comment
Share on other sites

Нека да не започвам дори да тръгвам да разправям за софийския градски транспорт, че имам само 15 години опит с него. Вероятно съм минал повече километри в него, отколкото ти с кола. Дишай дълбоко, моля те и стига с тая посрана София. 

Дишам си напълно нормално аз, дишай ти дълбоко! Две години съм живял там и мога да твърдя, че е място на което особено с наличието на метро в доста случаи е много по-удобно да пътуваш с градския транспорт, отколкото с кола, пък ти ако искаш и 15 милиона километра имай навъртяни!

Нови ограничения? Ще караме с 30 км/ч в градовете и с 80 км/ч – извън тях за пореден път се убеждавам, че хората мислещи законите са бавноразвиващи!
Link to comment
Share on other sites

 

Дишам си напълно нормално аз, дишай ти дълбоко! Две години съм живял там и мога да твърдя, че е място на което особено с наличието на метро в доста случаи е много по-удобно да пътуваш с градския транспорт, отколкото с кола

 

Ти нещо правиш ли разлика между практичност и качество? Хайде опитай пак да помислиш. Твоите две години срещу моите 15 и то много отпреди да има метро... Смях... Ако искаш ела другия път в Йегера - цяла вечер мога да ти разправям истории за софийския публичен транспорт. Даже може една вечер да не ни стигне. 

Link to comment
Share on other sites

Ти нещо правиш ли разлика между практичност и качество? Хайде опитай пак да помислиш. Твоите две години срещу моите 15 и то много отпреди да има метро... Смях... Ако искаш ела другия път в Йегера - цяла вечер мога да ти разправям истории за софийския публичен транспорт. Даже може една вечер да не ни стигне. 

Щом е било много преди да има метро, значи твоите впечатления са дооста остарели та нямат връзка с това за което говорим! Факт е, че ако ти трябва можеш да се придвижиш ефективно разчитайки на градския им транспорт, защото хем са редовни, хем си спазват разписанията почти, хем е добре обяснено кое къде ходи - всички тези неща отсъстват от нашия градски транспорт! Аз реално след училище нито тук, нито там съм ги ползвал редовно, но когато ми се е случвало, на едното място градския ми е свършвал работа, а на другото ме е карал да се псувам как може да съм толкова тъп за да го използвам!

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря от личен опит, а не от наблюдения по статии. Дори преди 2 дни пътувах с рейс. Чаках не повече от 5 минути, този път конкретен рейс. Дойде си както пишеше на таблото. Спря си, качих си се, закара ме. Никакви оплаквания.

 

Знаеш, че хората споменават негативното. Няма да видиш как някой казва, че е нямал проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Щом е било много преди да има метро, значи твоите впечатления са дооста остарели та нямат връзка с това за което говорим! Факт е, че ако ти трябва можеш да се придвижиш ефективно разчитайки на градския им транспорт, защото хем са редовни, хем си спазват разписанията почти, хем е добре обяснено кое къде ходи - всички тези неща отсъстват от нашия градски транспорт! Аз реално след училище нито тук, нито там съм ги ползвал редовно, но когато ми се е случвало, на едното място градския ми е свършвал работа, а на другото ме е карал да се псувам как може да съм толкова тъп за да го използвам!

 

Абе човече! ПРАКТИЧНОСТ няма нищо общо с КАЧЕСТВО. Какво точно не разбираш? Абсолютно същата боза е в София, без изключение! 

Link to comment
Share on other sites

Абе човече! ПРАКТИЧНОСТ няма нищо общо с КАЧЕСТВО. Какво точно не разбираш? Абсолютно същата боза е в София, без изключение! 

Човече! Ако ми покажеш къде точно съм написал, че е супер качествен или въобще съм споменал думата качество ще ти дам 100 кинта :lol:

 

Едит: На маршрутка в София не съм се возил, но съм виждал как карат и тях съм ги признал за най-безобразните джигити на пътя! (минаване през тротоари и, градники и алеи да се заобиколи задръстване и светофар :D )

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Човече! Ако ми покажеш къде точно съм написал, че е супер качествен или въобще съм споменал думата качество ще ти дам 100 кинта :lol:

 

 А за какво по дяволите говорим?!?!?  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

 А за какво по дяволите говорим?!?!?  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Че ако ти трябва да се придвижиш от точка А до точка Б можеш да го направиш, без да има риска да изпуснеш единия рейс, който идва в произволен час и да си висиш като сопол сумати време или да мине някой от тези, които цитирах в статиите и да не спре на спирката! :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мислех, че спореше с Ангел на тема качеството на градския транспорт... Явно съм проспуснал нещо, може би, евентуално. 

 

===============================

 

ЗДРАВЕЙ СЕРГЕЙ - има ли изненадани? В смисъл освен от това, че тоя кенефник публикува такова нещо? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...