Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Което пък показва как са се побъркали руснаците, та чак самия самодържец се е поддал на конспиративните теории, в което всъщност беше и и целия майтап с въпросната случка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Едва ли има по-побъркани от амерканските тъпаци, които вече станаха за смях на целия свят...Имам чувството, че руснаците вече се гъбаркат с тях за шоуто. Мегарезилът с клипа с Морган Фрийман е показателен...

Link to comment
Share on other sites

Германските власти признаха, че не знаят къде из страната се намират над 30 000 мигранти, на които е отказано убежище на територията на Германия. Като освен това на повечето от лицата в неизвестност е предписана депортация.

Само за 2016 година убежище е отказано на над 54 400 души. И въпреки това  23 000 от тях са продължили да получават различни парични помощи от държавата, докато чакат своето депортиране.

В момента миграционните власти не знаят къде се намират останалите 30 800 души.

Link to comment
Share on other sites

Едва ли има по-побъркани от амерканските тъпаци, които вече станаха за смях на целия свят...

Абе аз честно казано съм раздвоен по този въпрос. Не знам кое е по-тъпо и побъркано - да избереш Тръмп за президент или да преизбереш Боко Тиквата три пъти за министър-председател. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе аз честно казано съм раздвоен по този въпрос. Не знам кое е по-тъпо и побъркано - да избереш Тръмп за президент или да преизбереш Боко Тиквата три пъти за министър-председател. :lol:

В това отношение сме просто дъ бест. Даже и в Сомалия имат повече акъл от нас.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз честно казано съм раздвоен по този въпрос. Не знам кое е по-тъпо и побъркано - да избереш Тръмп за президент или да преизбереш Боко Тиквата три пъти за министър-председател. :lol:

 

Това е много труден въпрос... Но предвид кой с какви възможности е и най-вече с какви претенции е, определено избралите Тръмп са доста по-зле откъм тъпост. Освен това изборът на Боко е да кажем не случаен, предвид какви избори се правят...

Link to comment
Share on other sites

 

Удар в Пловдивско! Митничари иззеха близо 20 000 литра алкохол от незаконни ракиджийници - забележете с какви селски прозводителчета се занимават митничарите и МВР боклуците! Как пък не удариха никой едър производител на фалшиви маркови алкохоли или цигари, ами все такива мишкарски ударчета, за замазване на очите? Тоя ли селянин, дето прави вино и ракия зарежда всичките пловдивски заведения с фалшив алкохол! От хванатите по 20-30 хиляди къса цигари (които в боксове са една плюнка) ли карат някои хора вече Ролсове? Вчера чета изследвали месата в търговската мрежа и не били констатирани нарушения! Как да им повярвам, като знам че от проверката по заведенията миналата седмица са констатирани 0 пушачи и 0 непълнолетни, при положение че всеки човек, който се е мяркал в съответните заведения му е пределно ясно, че не е така...

 

Link to comment
Share on other sites

Пак за шуробаджанашките връзки...
 

Миналата седмица чешката CEZ Group обяви, че продава ТЕЦ „Варна” на българската фирма „Сигда” ООД, отделно от останалите си активи.
Енергийната компания е решила да приеме предложението, оценявайки го като най-доброто, получено в търга.
Справка в Търговския регистър показва, че изпълнителен директор на „Сигда” ООД е Данаил Папазов, транспортен министър по времето на кабинета „Орешарски” (2013-2014).
Собственици на 100% от капитала на компанията са синът му Станислав Папазов и дъщеря му Ивелина Папазова.

Според информацията купувачът е предложил около 50 млн. евро за неработещия ТЕЦ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...