Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И ето ОТНОВО мангалски уроди издевателстват над беззащитни хора...

 

Добре де...аз не разбирам нещо - на тия майка им отдавна била в неизвестност, баща им бил в затвора, мангалчетата отдавна били тормозили хората от Провадия и никой не е предприел мерки, за да може един ден въпросната баба да им даде 20 лева да й пренесат дървата, а след това за благодарност мангалите да дойдат да я ограбят, изнасилят и убият. И понеже са непълнолетни, ако вярвам на тази статия и приема чисто теоретично долната граница на евентуалните присъди - чисто теоретично и напълно практически единият магнгал може да лежи 5 години, а другият 3 и то при положение, че дори собствените им адвокати казват, че не изпитвали никакво чувство за вина. Какво ме интересува на колко години били и какво пишело в Наказателния кодекс - щом са достатъчно големи да извършат всички тия гадости, за които пълнолетен ще лежи други години...да ги лежат и те! Ебаси...ще се грижа за душевното спокойствие на мангалчета-убийци, които утре като излезнат от затвора гарантирано ще си продължат с гадостите...

Link to comment
Share on other sites

Ама не да лежат бе, Пламене!!! Какво ще ми лежат! Струват ни по 600-700 лева на месец като "лежат"! И така с години! С моите данъци! С твоите данъци! С НАШИТЕ пари лежат! Никакво лежане - СМЪРТ!!! Смърт чрез обесване на площада, по възможност в махалата, от която са се пръкнали тия уроди! Така се вкарва ред сред уродите! 

Link to comment
Share on other sites

Гле'й сега...и на мен много работи ми се искат, но като знам, че няма как да се случат, гледам да се побирам в границите на възможното. Смъртното наказание отдавна го няма, толерастията в ЕС нараства с всеки ден, така че поне да лежат в затвора скапаняците и да не вредят на хората навън, пък ще ги храним - така са го направили да бъде и за нас няма измъкване...поне и за тях да няма...за известно време...

 

П.П. Обаче колко толерантно звучи само - той има право да ме ограбва и убива, а аз имам право да го храня. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има, Пламене - грабват се сопите, вилачите, пушките и се изриват толерастите. Да си спомнят, че кръвта не излиза само с тампони и от хемороиди!!! И да им се НАБИЕ в тиквите, че хорате НЕ МОГАТ да бъдат равни по никой начин никога. 

 

/малко съм бесен днес/

Link to comment
Share on other sites

Е НЯМАМ ДУМИ ВЕЧЕ!!!!

 

Ваденето на павета от ремонтирания булевард "Дондуков" в София е част от план на БСП, с който се атакува управлението според премиерът Бойко Борисов. Той го сравни с конспиративна дейност и саботаж, като направи аналогия с взривяването на "влакове, линии, мандри" от партизаните.

 

 

Тези твърдения станаха ясни от стенограмата от заседанието на правителството във вторник. На него Борисов коментира протестите срещу столичния кмет Йорданка Фандъкова, които, по думите му в неделя пред партийната маса на ГЕРБ, го натъжили. В разговора се включва и Фандъкова, която заявява, че случаят с изровените павета е престъпление, а Борисов допълва, че това е направено нарочно преди протеста в неделя.

 

В сценария за саботаж срещу правителството влизали и над 20 фалшиви сигнала за закъсали ТИР-ове след вчерашните снеговалежи, става ясно още от разсъжденията на премиера.

 

Правителствената пресслужба публикува стенограма от разговора на днешното заседание на Министерския съвет:

 

БОЙКО БОРИСОВ: Между другото, гледах клипа за протестърите, които изравят паветата по „Дондуков“. Гледахте ли го? Облечен с жилетка като на работниците, за да не би някой, ако го види, да каже, че… Представяте ли си каква наглост е това, каква политическа атака – да отидеш, да разровиш готова улица, само за да можеш на другия ден да снимаш и да организираш протести. Смятайте какъв противник имаме срещу нас!
ЙОРДАНКА ФАНДЪКОВА: Това е престъпление, защото...
БОЙКО БОРИСОВ: То, че е престъпление, е факт. Но каква деградивна мисъл трябва да имаш – сега да седнем да мислим и да отиваме да разровим нещо, да го направим така, че да уязвим на другия ден.
НИКОЛАЙ НАНКОВ: Господин премиер, над 20 сигнала, фалшиви, имахме за закъсали автомобили и ТИР-ове. Пращаме екипи да помагат, да се отпуши движението, оказва се, че само ги разкарваме. Това не ни е създало трудности в почистването, защото, както всички виждат, беше създадена добра организация и нямаме затворени пътища. Придвижването е при зимни условия, но не трудно. Няма бедстващи, нито закъсали в снега – проблеми създадоха недобросъвестни водачи, особено на тежкотоварни превозни средства, а не снегът. Но фалшивите сигнали, първо, че хабят ценен ресурс, отнема се време на екипите, мести се техника, която е нужна за критични участъци – демотивират се хората, които се занимават със снегопочистване.
БОЙКО БОРИСОВ: Това са саботажи, конспиративна дейност, това е същността на оцеляването им над сто години. Това е същността на действието – конспиративна, взривяват влакове, линии, мандри…
Закривам заседанието.

 

 

Ама те хората не само трябва да ги извадят! Трябва да ви избият с тях, дебили долни!!!

Link to comment
Share on other sites

... грабват се сопите, вилачите, пушките.../малко съм бесен днес/

 

Личи ти. :)

 

14-годишният Осман Юсуфов, един от братята, е с многобройни криминални прояви, основно кражби и грабежи. А първата му регистрация в Детска педагогическа стая е от 2015 година. Към него са прилагани редица възпитателни мерки, но безуспешно. В Провадия срещу него се води досъдебно производство за едно от другите му престъпления. 14-годишното момче е в нормално психично състояние и е съзнавал какво прави по време на убийството. Не изпитвал обаче съжаление. Вторият - 17-годишният Станислав Митков, също е съзнавал какво прави. Той вече е осъждан за кражба. При убийството на 77-годишната жена той е изтърпявал наказание „пробация”. Седмица по-рано пък извършил кражба от дома на леля си. От прокуратурата определят момчетата като изключително обществено опасни, без чувство за вина и с прогресиращи престъпни прояви. Според назначената съдебно-психиатрична експертиза по-малкият брат е склонен към  жестокост, а Станислав демонстрира нагло поведение и не се разкайва за извършеното престъпление. Двамата са съзнавали какво вършат. В района всички знаели за тях - не посещавали училище, често идвала полиция при тях.

 

Ама иначе са много послушни деца...ангелчета направо...

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да изгние в затвора и каторга.

Що е трябвало да изгние в затвора, не виждам какво точно престъпление е направил. Според мен хора като Обама, Клинтън и т.н. имат повече основание да изгният в затвора. Но реално няма как да стане, щото частния им съд в Хага, съди само не удобни за тях.

Link to comment
Share on other sites

Що е трябвало да изгние в затвора, не виждам какво точно престъпление е направил.

Щото така обикновено се постъпва с масовите убийци в нормалните държави.

 

Според мен хора като Обама, Клинтън и т.н. имат повече основание да изгният в затвора.

Интересно, защо само Обама и Клинтън, би ли обяснил? Защо не сложи Тръмп в тази група, да не говорим за Буш младши? А пък за масовия убиец Путлер дори няма да те питам. Интересни критерии имаш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хех напълно очаквах отговора ти. Ами защото нито Праляк, нито Путин са масови убийци за разлика от американските президенти.  

 

 

Щото така обикновено се постъпва с масовите убийци в нормалните държави.
 

Интересно, защо само Обама и Клинтън, би ли обяснил? Защо не сложи Тръмп в тази група, да не говорим за Буш младши? 

 

Обама, Клинтън и т.н....

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да изгние в затвора и каторга.

Защо така го мразиш? Защото така са казали в НАТО? Колко шиптърски лидери съдят за престъпления срещу човечеството? 

 

Строител на капитализма: Симеон Сакскобургготски честито на всички дебили гласували за царя! Сега Тиквата ще му върне всичко!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Защо така го мразиш? Защото така са казали в НАТО? Колко шиптърски лидери съдят за престъпления срещу човечеството? 

 

Строител на капитализма: Симеон Сакскобургготски честито на всички дебили гласували за царя! Сега Тиквата ще му върне всичко!!!

 

 

Ам'чи как... Съмняваш ли се? Между другото, те това се вика чест. Нещо, което никой долен американски продажник няма да направи. 

 

А относно комарджията - явно е бил спорен танца със саби около чалмите...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

В най-новата ни история не е имало по-явен случай народа да си го начука от момента със Сакскобурга.Еми те така е с това "съзнание" дет го имаме.

Link to comment
Share on other sites

Явно няма кво да кажеш и почваш с тъпите картинки.

Какво може да се отговори на някой, който вЕрва, че Путлер не е масов убиец? Все едно да се опитвам да разубеждавам някой, който вярва, че Земята е плоска.

 

В най-новата ни история не е имало по-явен случай народа да си го начука от момента със Сакскобурга.Еми те така е с това "съзнание" дет го имаме.

Абе подобни примери в историята колкото искаш, но номера с Мадридския Дървосекач наистина е черешката в тортата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...Все едно да се опитвам да разубеждавам някой, който вярва, че Земята е плоска....

 

Как ще е плоска бе - вълнообразна е! Я виж колко планини има наоколо... :P

 

А иначе... на "Златните" са съборили хотел "Астория" - там съм почивал веднъж...през миналото хилядолетие. ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=zj9lPXGAjFg

Link to comment
Share on other sites

Какво може да се отговори на някой, който вЕрва, че Путлер не е масов убиец? Все едно да се опитвам да разубеждавам някой, който вярва, че Земята е плоска.

 

Аз пак те питам...дай примери, а не ми отговаряй с дежурните клишета. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...