Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кой е обяснявал подобно нещо? Заприличаха, но тук по елементарни аритметични причини не можем ги достигна, дори сега в тоя хаос.

Link to comment
Share on other sites

Пуста толерантност...
 

Конституционният съд в Германия постанови, че "третият пол" може да бъде вписван официално в актовете за раждане на германските граждани. Правителството трябва да промени така законодателството, че да даде такава възможност.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена един такъв трето-ориентиран нашенец ми обясняваше в едно предаване по телевизията, че третият пол всъщност не били травестити, не били хермафродити и не били всичко останало, дето се мота по един или друг начин между двата пола, а просто си били трети пол - един вид нещо като извънземните...никой не ги е виждал, но знаем, че ги има някъде си. :grin:

 

P.S. Разказваше някаква история, че след като се бил родил и го записали като "пол-мъжки", той още като дете знаел, че не е момче и че не е момиче, а нещо различно...вътрешно го чувствал...ей такива щуротии...

Link to comment
Share on other sites

Не знам за задръстванията (има да, и то сериозни), но след 3 дни шофиране из София спирам да твърдя, че са толерантни шофьори. Ама то сигурно от регистрацията...като ме видят с РВ и се започва едно натискане, затискане, отсвирване и изобщо....да го духат...баси...

Link to comment
Share on other sites

 Ама то сигурно от регистрацията...като ме видят с РВ и се започва едно натискане, затискане, отсвирване и изобщо....да го духат...баси...

 

ДА БЕ!!! Точно от това ще е!!! Не е щото е пълно с меганагли боклуци! 

Link to comment
Share on other sites

Аз в София проблеми със шофирането нямам, но виж в Пловдив... Все си търся някой да ме вози. Нерви нямам!!! Тук 90% от шофьорите са с отрицателно IQ и за чеп за зеле не стават. Подписвам се с двете ръце за това. Пример от снощи. Минавам си на зелено от Лаута /пресичам Санкт Петербург и продължавам по Лев Толстой/. По Лев Толстой идва някакъв получовек, полумаймуна, с някаква изтърбушена джипка и решава да завие наляво пред мен. Само това, че карах бавно, защото бях втора кола, която тръгна на зелено и успях да спра, предотврати ПТП. След това, подобна случка НА СЛЕДВАЩИЯ СВЕТОФАР. Полуидиот зави от дясната лента, наляво. Това се случва в интервал от 3-4 минути. Накрая просто ми идеше да зарежа колата някъде и да се прибера пеша... но валеше...

 

Та да обощим, че шофирането в Пловдив е ад, шофьорите са ад и всичко, което е свързано в тоя град с асфалт е АД! И не са виновните, т.нар. пришелци. Нашите шофьори, познати физиономии, които няма как да са от Хасково, Пазарджик и прочее, правят белите. Тея оправдания не важат! Миналата събота ходих до Виноградец, минавах през Пазарджик - ми нито един не ми засече пътя. Хем се повъртях в града малко. Прибирам се и още на светофара на ЕГ-то, някакъв раЦер с ГоУф ме изпревари отдясно и се заби пред мен в средна лента. Нищо, че дясната беше свободна, но мекотелото реши, че трябва да се покаже. Нищо, че колата му изгасна на тръгване, на което се посмях, но ей го, факт. И тоя поне 30 годишен изглеждаше, регистрацията на колата беше от последните с нашия флаг, тоест вероятно му е първа кола и си я купил с изкарването на книжката. Наша регистрация си беше колата. Просто ми писна в тоя град да карам, ама наистина... Ако не ми се налагаше по работа, ебем ти и колата... Наскоро мой приятел от Варна ми беше на гости. След два дни каране тук, просто се уплаши. Каза, че ако някой кара там, както карат тук, на ден ще го бият поне 3-4 пъти по светофарите.

Link to comment
Share on other sites

То това на Ескалибур кръстовището е мега опасно ако идваш по Толстой или от Лаута. Насочването за ляво и направо е гениално, видимост никаква. Опитай някой път да направиш ляв завой да видиш как се взема. А на следващия на Полиграфия левия от двете ленти си е ежедневие поради стеснението след полъха. На Мария Луиза има сума място за две коли. А че е пълно с дебили съм съгласен. Любимо ми е десен завой на кръговото на Била посока 6ти-Източен. 95% от идвашите от адата в лява лента цепят през средата и излизат в дясна. В правилника ясно е написано какво да се прави, ама телефона мисли вместо чутурата тъпа дето държи волана..

Извинявам се на модератора. Какво пиеш?

Edited by lubo1972
Link to comment
Share on other sites

Аз в София проблеми със шофирането нямам, но виж в Пловдив... Все си търся някой да ме вози. Нерви нямам!!! Тук 90% от шофьорите са с отрицателно IQ и за чеп за зеле не стават. Подписвам се с двете ръце за това. Пример от снощи. Минавам си на зелено от Лаута /пресичам Санкт Петербург и продължавам по Лев Толстой/. По Лев Толстой идва някакъв получовек, полумаймуна, с някаква изтърбушена джипка и решава да завие наляво пред мен. Само това, че карах бавно, защото бях втора кола, която тръгна на зелено и успях да спра, предотврати ПТП. След това, подобна случка НА СЛЕДВАЩИЯ СВЕТОФАР. Полуидиот зави от дясната лента, наляво. Това се случва в интервал от 3-4 минути. Накрая просто ми идеше да зарежа колата някъде и да се прибера пеша... но валеше...

 

Та да обощим, че шофирането в Пловдив е ад, шофьорите са ад и всичко, което е свързано в тоя град с асфалт е АД! И не са виновните, т.нар. пришелци. Нашите шофьори, познати физиономии, които няма как да са от Хасково, Пазарджик и прочее, правят белите. Тея оправдания не важат! Миналата събота ходих до Виноградец, минавах през Пазарджик - ми нито един не ми засече пътя. Хем се повъртях в града малко. Прибирам се и още на светофара на ЕГ-то, някакъв раЦер с ГоУф ме изпревари отдясно и се заби пред мен в средна лента. Нищо, че дясната беше свободна, но мекотелото реши, че трябва да се покаже. Нищо, че колата му изгасна на тръгване, на което се посмях, но ей го, факт. И тоя поне 30 годишен изглеждаше, регистрацията на колата беше от последните с нашия флаг, тоест вероятно му е първа кола и си я купил с изкарването на книжката. Наша регистрация си беше колата. Просто ми писна в тоя град да карам, ама наистина... Ако не ми се налагаше по работа, ебем ти и колата... Наскоро мой приятел от Варна ми беше на гости. След два дни каране тук, просто се уплаши. Каза, че ако някой кара там, както карат тук, на ден ще го бият поне 3-4 пъти по светофарите.

 

НИКОГА по никой начин няма как да се съглася с тия приказки. Тук е зле, не отричам, но в София - трижди по-зле. Останалото са приказки под шипковия храст. Спрял съм отдавна да свалям записи от регистратора, макар все да се каня да направя една софийска дебилска колекция. И не само дебилска - и наглярска. 

За други населени места нямам наблюдения, поне не и съществени. 

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се на модератора. Какво пиеш?

Модератора пие пиринско или текила :) . В тоя ред на мисли аз живея точно на кръстовищено на Лев Толостой и Богомил и през цитираното място минавам всеки ден по няколко пъти...не е толкова страшно както го описваш. Ива доста по критични точки в Пловдив от това кръстовище.

Link to comment
Share on other sites

Да повторя основните си директиви при шофиране в цялата страна:

1. Пази се от всички навсякъде!

2. Пази останалите от себе си.

3. Разни правила от разни книжки. 

Link to comment
Share on other sites

Модератора пие пиринско или текила ...

 

...и безалкохолно...тъй де, да не е само един. ;) Интересно аз защо нямам никакви проблеми с никого без значение дали съм в Пловдив или София...единствено ме дразнят тапите, когато просто седиш на едно място дълго време.

Link to comment
Share on other sites

...и безалкохолно...тъй де, да не е само един. ;) Интересно аз защо нямам никакви проблеми с никого без значение дали съм в Пловдив или София...единствено ме дразнят тапите, когато просто седиш на едно място дълго време.

 

Проблеми има и то много, все по-ужасяващи дебили са правоспособни водачи. Съвсем съзнателно се извършват неща на пътя, които не бих сътворил на 6 ракии дори... 

 

Днес някой показа кола СА да прави обратен на 6-ти през пешеходната пътека на Фламинго....

Link to comment
Share on other sites

Не съм отрекъл, че проблеми има много и от всякакво естество - от незнаещите да карат до наглеците и неадекватните, но казвам, че аз проблем с това нямам и отдавна съм спрял да се дразня на каквото и да е...изключвайки гореспоменатите тапи, ама даже и тях не ги отразявам напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Проблеми има и то много, все по-ужасяващи дебили са правоспособни водачи. Съвсем съзнателно се извършват неща на пътя, които не бих сътворил на 6 ракии дори... 

 

 

Абсолютно си прав. Ето пример.

Link to comment
Share on other sites

Е, то да коментирам... Ти си го изкоментирал - дебил. Ама пак е в Пловдив... Дали е шоп, не се знае. Уж е подаден на КАТ, да видим какъв ще излезе. 

 

Джоланче в Йегера? :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Джоланче в Йегера? :grin:  :grin:  :grin:

 

Не, не - вкъщи ще ти го направя, отдавна сме се наканили :)

 

 

Все още нищо няма потвърдено, но един газаджия си е казал там думата под клипа 

Link to comment
Share on other sites

Разочаровани клиенти връщат iPhone X

 

Оплакванията са от различно естество - от повреди в дисплея, липса на индикатор за зареждане, погрешно разпознаване на жестовите команди и трудно управление на устройството са само част от оплакванията. От Apple дори пуснаха специално видео с основните прийоми за управление на iPhone X, но недоволните клиенти не намаляват. Междувременно Apple потвърди това, от което много потребители на reddit се оплакват през последните дни – когато устройството е изложено на ниски температури неговият дисплей губи голяма част от чувствителността си. Информация в сайта на Apple съветва, че е най-добре устройствата с iOS да се ползват в температурен диапазон 0-35 градуса, защото излагането на ниски и високи температури може да предизвика промяна в поведението им.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...