Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Това не е точно така. При профисионалния гейминг няма нужда да можеш да играеш много време. 2-3 часа максимум.

Нужна е обаче много концентрация, та може да им дават някакви други хапчета за подпомагане на това.

Я пак? Искаш да ми кажеш, че тренират по 2-3 часа на ден? Не е като да играят с дни??? И не е като да не обявиха и там лист от забранени субстанции, в който специфично е посочен Адерол, който е бил масово използван!

 

Кой, с какво и за какво плати на експерта Калин Митрев 425 000 евро?

agaselim4-768x1024.jpg

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами не мисля, че трвнират с дни без да спрат. Адерола помага за концентрацията предимно. Нали и аз това казах? :) Това не е физически спорт, където е достатъчно само да бъхтиш и мускула да се трупа. Тук трябва да си в съзнание, защото само с мускулна памет не става. Не може да си зомбясал пред компютъра.

Link to comment
Share on other sites

Няма професионален спорт без зоб!

И докато лобитата се борят да се преебават едни-други, фармацевтичната мафия не спи и бълва все нови и нови лайна.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ами не мисля, че трвнират с дни без да спрат. Адерола помага за концентрацията предимно. Нали и аз това казах? :) Това не е физически спорт, където е достатъчно само да бъхтиш и мускула да се трупа. Тук трябва да си в съзнание, защото само с мускулна памет не става. Не може да си зомбясал пред компютъра.

Къде точно съм споменал мускули или помпане??? Казах цитирам "тежко намесени медикаменти"!!!

Link to comment
Share on other sites

Къде точно съм споменал мускули или помпане??? Казах цитирам "тежко намесени медикаменти"!!!

 

Никъде не си го споменал. То и аз не виждам да съм споменал "помпане" в цитираният от теб пост. :)

Тежко намесените медикаменти какво правят в другите спортове? По-умен ли те правят?

Link to comment
Share on other sites

Никъде не си го споменал. То и аз не виждам да съм споменал "помпане" в цитираният от теб пост. :)

Тежко намесените медикаменти какво правят в другите спортове? По-умен ли те правят?

Спомена бъхтене - него съм приел за синоним на помпене. Медикаментите помагат според нуждите на спорта - концентрация, психическа умора, физическа сила или издръжливост.

 

Земетресение от 8 по Рихтер е било усетено в Мексико

 

 

Link to comment
Share on other sites

Къде точно съм споменал ...

Никъде не си го споменал. ...

Спомена бъхтене - него съм приел за синоним на помпене. ...

 

Аматьори...трябва да ви пратя plameni да видите какво се казва професионализъм в трактовката на синонимите. :P

 

-----------------

 

А тия долу много "некадърни" бе - да управляваш точно Слънчака и все да си на загуба. :lol:

 

"Слънчев бряг" АД три поредни години отчита загуби, обяви Ангелкова

 

В същото време туристическият поток расте, а комплексът Слънчев бряг се е превърнал в своеобразен мегаполис...

 

...и в същото това време...

 

Общински съветник от БСП-Бургас подкара поръчков Rolls-Royce за 700 000 лева

 

Бенчо Бенчев се явява и нещо като наследник на бизнеса на бургаския крими герой Митьо Очите. Преструктуриране в капитала на свързваната с Димитър Желязков-Очите охранителна фирма „Аркус – Сигурност Бургас” ООД бе извършено преди месеци. Припомняме, че основен съдружник в „Аркус” беше убитият във „4 you” гард на Очите – Александър Алексиев. Сашо Японеца притежаваше 40% от охранителната фирма. Сега неговият дял се разпределя между бургаския общински съветник Бенчо Бенчев, който вече притежава 40% от „Аркус” и Георги Дросев – с 20 %.

Link to comment
Share on other sites

Още като видиш името и става ясно за какъв рапон говорим... И отново да натъртя - все по-нагло, все по-очевадно, само от институциите никой нищо не вижда... 

Link to comment
Share on other sites

Още като видиш името и става ясно закскъв рапон говорим...

Направо мога да ти го покажа на снимка, даже на две...

 

bencho_georgiev_benchev_0.png..146331638343240.jpg

 

А колата да не мислиш, че му е първата...

 

През 2011 г. общинският съветник се прочу с покупката си на Bentley за 300 000 лв...

 

За тази даже е чакал 3 месеца докато му я направят, а името си явно много си го харесва, щом е поръчал да му избродират инициалите на облегалките и сега там вместо фирмените RR има ББ.

 

Аристократичният британски автомобил пристигна в Бургас преди седмица, след като заможният му собственик Бенчо Бенчев, познат с прякора си Бенката, чака повече от 3 месеца за производството на поръчаното от завода на най-скъпата марка возило.

 

Бенката отново не е изневерил на стила си и е платил допълнително да изпишат на облегалките на автомобила му инициалите Б.Б.

 

Поредната скъпа покупка на Бенката, който е заместник-председател на Общинския съвет в Бургас, разбуни духовете. Според много от колегите на Бенчев от общината в Бургас бизнесменът ненужно парадира с показни символи на богатство.

Link to comment
Share on other sites

И понеже днес се разговорихме за скъпи коли и далавери, не ми е ясно след като понякога има очевадни факти, къде блеят прокуратурата и НАП и не се самосезират, щото има още сумати като тоя без ден трудов стаж, но живеещи в палати.

 

Млад софийски ром тъне в лукс като принц от приказките и демонстрира висок стандарт без нито един ден трудов стаж.

Става въпрос за мургавия представител на малцинствата Александър Алексиев. Той не се свени да парадира с луксозни автомобили "Ауди" и джипове "Порше" за стотици хиляди левове. В комбинация с огромния му палат сумите набъбват на милиони.

Как обаче Алексиев е натрупал семейното имане? Запознати твърдят, че имането си младият ром е натрупал благодарение на съпругата си Йорданка. Тя продавала тялото си на богати мъже и по цял свят. Тя била и с много палави пръсти, с които бързо преджобвала богатите и жадни за ласки чужденци.

Алексиев дотолкова иска да натрапи богатството си в очите на събратята, че позира пред златните огледала и орнаменти в палата си. На скъпите часовници по ръцете му пък биха завидели дори аристократите от Лондон и баровците от Париж и Виена. Семейство Алексиеви трябва да са факири в правенето на кинти, въпреки че не са завършили дори средно образование. Това не им пречи да се фукат с огромните си доходи, за които няма данни да са платили данъци.

 

rom-bez-den-staj-jivee-kato-car-466747.p

 

Link to comment
Share on other sites

Много глупости има в статията, но и доста истини. Иначе за потопа наистина се говори за вариант да е той описаният от старият завет. Но има и доста други подобни събития в историята.
Link to comment
Share on other sites

Всичко е ясно, да влязат избраните

 

 

Как киселото мляко няма да е българско Промени в закон ще премахнат националната регистрация като български наименования за произход на киселото мляко, сиренето, лютеницата - некадърност на макс!!!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Много интересно къде са тия "много глупости" в статията...

Сега отивам да пия бира, но после или утре ще ти обясня какво е тотална глупост. Автора си няма и идея от подводна дейност. Поне да се беше посъветвал. Най - малкото side scan sonar-а не е подводница...
Link to comment
Share on other sites

Любопитно ще ми е да опишеш грешките... материята ми е много интересна и с удоволствие бих искал да разбера неточностите на журналиста лаик.

 

П.П. Ха-ха, сега като гледам фара от снимката на Виден, и се сещам, как преди три години набарахме една двойка да прави секс посред бял ден, малко под него откъм източната му страна...и не това беше куриозното...оказа се, че мадамата е бивша приятелка (гадже) на човек от компанията с която бяхме там, а пък мъжа бивш колега...и никога преди това не беше ставало въпрос за това, че са ни общи познати..

И те ни видяха, но явно заради неудобния момент изобщо не ни поздравиха...след това ги скъсахме от бъзици...даже още ги "ядем"....Ама беше куриоз, ние отгоре дзяпаме, те отдолу се чудят коя дреха по-напред да си облекат...

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Под "фара" светещия кръст ли визираш? :)

 

ЕДИТ: Корабът наистина е много впечатляващ. Цялата муцуна отпред е хеликоптерна площадка. Гледах, блях - нямам чак такива познания по темата, но си личи отдлече и за лаЙк, че е специален кораб. Обърни внимание и на крана. Отначало реших, че полагат кабел, но траекторията на движение не съвпадаше с подобно действие. В един момент буквално стигнаха до брега. Брутално тиха машина - рибарските тракачки сутрин в 6.30 вдигат повече шум. Криволичеха, явно нещо търсеха. Изключително красив съд, шапки долу за инициативата, евала на спонсора. 

Link to comment
Share on other sites

И ми то, на оная мома задника й беше лъснал баш като фар...та за т'ва така си му викам....

 

Просто е супер това което правят. Струва адски много пари, но ще даде отговори на много въпроси...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...