Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Опа... Любимите сайтове на доста от пишещите тук.

 

https://clubz.bg/58231-blic_i_pik_razprostraniteli_na_ruska_propaganda_u_nas

 

Казала клоаката. Челен пример хърбел да се присмива на щърбел. Колкото са боклуци ПИК и производни, точно толкова е помия и тоя сайт... Общо взето пълни кошници с лайна. 

Link to comment
Share on other sites

Казала клоаката. Челен пример хърбел да се присмива на щърбел. Колкото са боклуци ПИК и производни, точно толкова е помия и тоя сайт... Общо взето пълни кошници с лайна.

Викаш сайта на европейската служба за външна дейност е клоака???

WTF!

https://euvsdisinfo.eu/disinformation-cases/

Вярно няма достоен фейспалм за твоите писания. Напомят ми на тези от споменатите сайтове. Може би защото от тях се информираш...

Link to comment
Share on other sites

Говоря за клуб Z, не ми се прави на пръднал. Шибани платени клакьори. Потретвам - АБСОЛЮТНО същите плевелни говна са като ПИК и прочее от "оня списък". Тоя "евросайт" дето си го льопнал точно нищо не ми говори, не ми и пука. 

 

И пак повтарям да не ми обясняваш ти на мене откъде се информирам аз. Меко казано е смешно тъпото ти тролстване. Както оная вечер от 112 не реагираха. 

Link to comment
Share on other sites

Говоря за клуб Z, не ми се прави на пръднал. Шибани платени клакьори. Потретвам - АБСОЛЮТНО същите плевелни говна са като ПИК и прочее от "оня списък". Тоя "евросайт" дето си го льопнал точно нищо не ми говори, не ми и пука. 

 

И пак повтарям да не ми обясняваш ти на мене откъде се информирам аз. Меко казано е смешно тъпото ти тролстване. Както оная вечер от 112 не реагираха.

До момента в Клуб Z не съм прочел нито една фалшива новина. Нито една. Това според теб какви лайна са не е изобщо показателно. Фактите! сочат съвсем друго на това което на теб ти се иска.
Link to comment
Share on other sites

ВСИЧКО в тоя сайт е говна - абсолютно целенасочени, платени говна и лайномет, който ги изстрелва срещу това заплащане. 

На мен нищо не ми се иска, просто не съм кон с капаци. Фактите - хахаха - открили дебилите топлата вода... Цяла България вече знае, че ПИК и "оня списък", дето обиколи може би вече и света, са лайномети. Тоя "клуб" е същото нещо. 

Link to comment
Share on other sites

ВСИЧКО в тоя сайт е говна - абсолютно целенасочени, платени говна и лайномет, който ги изстрелва срещу това заплащане. 

На мен нищо не ми се иска, просто не съм кон с капаци. Фактите - хахаха - открили дебилите топлата вода... Цяла България вече знае, че ПИК и "оня списък", дето обиколи може би вече и света, са лайномети. Тоя "клуб" е същото нещо.

Покази ги тези "целенасочени и платени говна".
Link to comment
Share on other sites

Кое не е вярно в тази статия???

 

m%2Cfmdhdkod.png

 

Иначе както каза Виден...точно присмял се хърбел на щърбел. Едните са опорки, другите грантове.

Ами пак е преиначено. Направих си труда да прочета малко информация за въпросният човек. Наистина са имали период в който са живеели в общинско жилище, но не са били на помощи. И двамата му родители са си имали работа и в последствие си купуват собствено жилище. Самият той е роден и завършва университет в Англия. Един изключително полезен член на обществото. Даже няма да си правя труда да им чета статията на тия от бултаймс. Не заслужават да отчетат моето влизане в сайта си даже.
Link to comment
Share on other sites

За четох се в сайта на европейската служба за външна дейност. Ми кво да ти кажа човек, поне 70% от написаните неща там са вярни, само дето не са угодни на новия либерализъм и веднага са квалифицирани като лъжи. Тъпо е просто. Имам много близък приятел който е пилот и в момента е в централата на НАТО в Германия. Такива работи разправя за фейк новини и промиване на мозъците от страна на американците че не е истина просто. Тъй че да се потретя...присмял се хърбел на щърбел.

Link to comment
Share on other sites

Кое не е вярно в тази статия???

 

m%2Cfmdhdkod.png

 

Иначе както каза Виден...точно присмял се хърбел на щърбел. Едните са опорки, другите грантове.

 

Като се има предвид, че доста голяма част от българите там отговарят на същото описание... вярно е присмял се хърбел на щърбел. :)

Link to comment
Share on other sites

Той балона на американците ще се спука, ама тоя външен дълг им е най-малкият проблем. Той реално е малко над 100% от БВП-то им.

 

Викаш сайта на европейската служба за външна дейност е клоака???

WTF!

https://euvsdisinfo.eu/disinformation-cases/

Вярно няма достоен фейспалм за твоите писания. Напомят ми на тези от споменатите сайтове. Може би защото от тях се информираш...

Интересно ми е дали в тази служба са споменали нещо относно тези факти: 

Пентагонът купува за сирийските бунтовници "съветско" оръжие за 2,2 милиарда долара

 

 

Българските евродепутати гласуваха против разследване на аферата с Азербайджан - ето ги пак нашите "борци" срещу корупцията... Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Нещата не вървят на добре...

 

Мъж, въоръжен с нож, нападна френски военен, който патрулирал в центъра на Париж, съобщава БТА.
Нападението е извършено на метростанция "Шатле" в 06.30 местно време.
Полицейски източник съобщава, че нападателят е споменал Аллах.


 

Взрив в метрото в Лондон
На място са изпратени полицаи, пожарникари и медицински екипи.
Влаковете по цялата линия са спрени. На мястото работят екипи за борба с опасни химически вещества.

 
И за капак - Ким отново е изстрелял балистична ракета над Япония.

Link to comment
Share on other sites

Да видим сега реакцията... Крайно време е да се почне масирана преса срещу мангалите, иначе сме пътници. 

 

================================

 

ТОВА не знам как да го коментирам... 

Link to comment
Share on other sites

Дейр ез Зор е почти изцяло освободен, благодарение на сирийската правителствена армия и руската подкрепа. Нещо което признаха дори и CNN, които до скоро се плюнчеха, че "умерената опозиция" защитавала хората.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой се опита да защитава мангалите и техните права трябва да му се пуска това видео, за да се види нагледно колко самите те, ценят себе си и децата си:

Кола блъсна дете в Пловдив, защото майката говори по телефона ВИДЕО 
Link to comment
Share on other sites

Защитава ги цялата система, защото са твърд и евтин електорат. Чудя се само така ли щеше да е, ако останалите етноси си гласуваха редовно...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...