Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Логично изниква въпроса как тъй Гопата Тотев - дето за сефте чувам, че съществува, се включва ей тъй от въздуха в мегамилионен проект... С какви пари по-точно? Или дела му е таксата за придобиване на парцела от Сиенит? Ум да ти зайде... 

Как, както и Пеевски скоро ще е най-големия бизнесмен в България... Само разстел и бесилото! Друго няма как да реши проблема!

Да беше чул валката симеонов сутринта какви ги натвори. Наш'та ограда била най-добрата и евтината в цяла европа. И всички ни завиждали за това.

Ама като не гледате сутрешния блок на битьиви а четете посредствения капитал, така ше да е :lol:

Отдавна съм си решил този проблем и телевизия не гледам от близо десетина години...

 

 

Цялото Борисово войнство срещу "Дунарит" Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Логично изниква въпроса как тъй Гопата Тотев - дето за сефте чувам, че съществува, се включва ей тъй от въздуха в мегамилионен проект... С какви пари по-точно? Или дела му е таксата за придобиване на парцела от Сиенит? Ум да ти зайде... 

Ами много просто бе, Този.

Георги Тотев (брата на маминия) се води собственик на бая нещо от имотите и фирмите на Мама. А дали ти си го чувал... няма отношение към нещата  :)

Link to comment
Share on other sites

Въпросът мисля бе достатъчно ясно риторичен  :grin:

 

Ти погледни как и Сиенит са си направили буферна фирмичка и т.н и т.н. И вече всичко е толкова очевадно и пак никой не ебава да задава въпроси... 

Link to comment
Share on other sites

Ееее...поне добавѝ, че е кодош и провокация, че да не си губим времето да четем и да се чудим кой идиот изобщо може и да си помисли да го предложи. ;)

Link to comment
Share on other sites

ТОВА истина ли е? И понеже вероятно е - защо по дяволите хората мълчат?!?!

Кое по - точно те учудва? Типично герберастко изпълнение. Даже не мога да опиша всичките които знам.
Link to comment
Share on other sites

За другите страни не мога да се произнеса,но за България нещата са ми ясни.На тая цена си купуваш меко казано блудкава бира.Вече не пия почти нищо от базираните в страната пивоварни.Харесал съм си 2-3- бири и ги следя-усетя ли че са прецакали и тях ги отсвирвам.Пия сравнително по-малко,но вече чешко,белгийско и немско пиво,което разбира се е по-скъпо.

П.С.Не пропускам и любимата на DON_ CHEFO Corona от време на време :lol:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Днес сеизмичните центрове по света регистрираха земетресение с магнитуд 6,1 в Северна Корея.

Според севернокорейската телеграфна агенция, КНДР е разработила водородна бомба, която може да бъде използвана като бойна глава за балистична ракета, каквато беше изпитана през август.

„Върховният лидер наблюдаваше как водородната бомба бе монтирана на междуконтинентална балистична ракета”, казва се в съобщението. В него се подчертава, че нейната мощност може да варира от „десетки до стотици килотона”, а всички компоненти са произведени на територията на Северна Корея.

 

Аз лично като човек живял доста по времето на соц-пропагандата, много не го вярвам и по-скоро мисля, че са направили опит с по-мощна ядрена бомба. Съмненията ми се основават и на общите ми знания за Северна Корея, както и за това как там когато умре Върховния лидер, животните започват да плачат за него, а птичките сменят веселото си чуруликане с минорната гама...не споменавам и за разни щуротии като посещението до Слънцето през оная нощ, щото през деня иначе голяма жега и т.н. :P  Но каквото и да е, отрочето самó си търси белята и ако скоро не спре с провокациите, оня лудия не е много ясно какво ще направи...

Link to comment
Share on other sites

То е ясно какво може да се направи. Тотална блокада и ембарго дори и върху клечките за зъби! На ситния, кръглотлав гном му е пределно ясно, че докато не изнесе ракетите си върху подводници, има шанс да си ги навре единствено отзад. Нека не се забравя, че на орбита има достатъчно хардуеър, способен да порази всяка показала се извън атмосферата ракета.

Към момента единствената опасност е за граничещите държави, като великият вожд може да се репчи само на Южна корея и Япония. Но тъй като никак не му се ще да се прости със сатрапството си, най-вероятно ще си остане само с дуенето си.

Link to comment
Share on other sites

Четейки тази новина Плажовете по морето ще останат без спасители за евтиното море

при положение,че през септември се падат официални празници в работни дни и климата позволява да се ходи на море се чудя как на някои не им увират главите да пуснат адекватни оферти за хора с по-малко финанси...

Link to comment
Share on other sites

За другите страни не мога да се произнеса,но за България нещата са ми ясни.На тая цена си купуваш меко казано блудкава бира.Вече не пия почти нищо от базираните в страната пивоварни.Харесал съм си 2-3- бири и ги следя-усетя ли че са прецакали и тях ги отсвирвам.Пия сравнително по-малко,но вече чешко,белгийско и немско пиво,което разбира се е по-скъпо.

П.С.Не пропускам и любимата на DON_ CHEFO Corona от време на време :lol:

Вече я смених с Модело. Един мексиканец сподели за канцерогенна съставка(не съм проверяваш), а и каза, че Модело била уж по-добрата. Разлика не намирам, но в жегите ми е мед. Особено като купя за 12.58 12 бири.
Link to comment
Share on other sites

 

Снощи изненадващо в 5 без 10 шумният боклукчийски камион отново мина по нашата улица да събира боклука и мангалите пак си викаха все едно са на къра. Да не са се отказали от новия график?

 

П.П. А това между другото го е писал един комшия. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен редовно ме будят сутрин клошарите, които в 6 ровят по кофите все едно шума е пропорционален на loot-a, който ше изровят. И сериозно се замислям за въздушна пушка... Или прашка...

Link to comment
Share on other sites

Четейки тази новина Плажовете по морето ще останат без спасители за евтиното море

при положение,че през септември се падат официални празници в работни дни и климата позволява да се ходи на море се чудя как на някои не им увират главите да пуснат адекватни оферти за хора с по-малко финанси...

 

В апартамент съм в момента с жената и двете деца в хотел в Лозенец за 60 лв на вечер. Какво по-евтино искаш? 

 

Истина е обаче, че всички са дигнали байраците. Заведенията не работят преди обед, в хотела са затворили изцяло ресторанта, липсват маса неща от менютата, местните магазини в Лозенец изчистват наличностите и се готвят да затварят. 

 

За сметка на това времето е прекрасно, водата е чудесна и всичката гмеж от боклуци я няма. Мисля вече винаги по това време да идвам. 

 

Снощи изненадващо в 5 без 10 шумният боклукчийски камион отново мина по нашата улица да събира боклука и мангалите пак си викаха все едно са на къра. Да не са се отказали от новия график?

 

П.П. А това между другото го е писал един комшия. ;)

 

Снощи между другото над Лозенец към 12.30 такова пукане се изпука, че си помислих, че има военно сражение. Къде беше Вальо Тихото?!?!?!?

 

============================

 

ТОВА ако е верно май ще трябва да елиминирам цели учебници от ежедневието на децата ми... 

Link to comment
Share on other sites

В апартамент съм в момента с жената и двете деца в хотел в Лозенец за 60 лв на вечер. Какво по-евтино искаш? 

 

Истина е обаче, че всички са дигнали байраците. Заведенията не работят преди обед, в хотела са затворили изцяло ресторанта, липсват маса неща от менютата, местните магазини в Лозенец изчистват наличностите и се готвят да затварят. 

 

За сметка на това времето е прекрасно, водата е чудесна и всичката гмеж от боклуци я няма. Мисля вече винаги по това време да идвам. 

 

 

Снощи между другото над Лозенец към 12.30 такова пукане се изпука, че си помислих, че има военно сражение. Къде беше Вальо Тихото?!?!?!?

 

============================

 

ТОВА ако е верно май ще трябва да елиминирам цели учебници от ежедневието на децата ми... 

А ако знаеш как се кефя, че внуците ми най-вероятно няма да се мърсят в тази държава... Щото съм казал на щерката, че ако се върне тук, аз лично ще я закарам обратно с ритници там, където е в момента.

 

А за фойерверките не бери грижа. Максимум два-три дни са. Закриване на сезона му се вика на това  ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

В апартамент съм в момента с жената и двете деца в хотел в Лозенец за 60 лв на вечер. Какво по-евтино искаш? 

 

Истина е обаче, че всички са дигнали байраците. Заведенията не работят преди обед, в хотела са затворили изцяло ресторанта, липсват маса неща от менютата, местните магазини в Лозенец изчистват наличностите и се готвят да затварят. 

 

За сметка на това времето е прекрасно, водата е чудесна и всичката гмеж от боклуци я няма. Мисля вече винаги по това време да идвам. 

 

 

Еми ето-могат да предложат изгодни цени по това време,ама явно не рекламират,а и бизнеса гони само пикови печалби.А и хората пренебрегват този месец като ваканционен. :))

 

 

 

А за фойерверките не бери грижа. Максимум два-три дни са. Закриване на сезона му се вика на това  ;)

Рано е да закриват.Нали искат да печелят?

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...