Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Така или иначе ако се изнася на 24 часа, както си му е редът - няма никакво значение в кой точно час ще се изнесе. Никакво значение. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В кой варинат кофата е празна, че не схванах?

 

В този, в който боклука се събира рано сутрин и кофата не е имала възможност да се напълни до топлите часове на денонощието.

Link to comment
Share on other sites

От 16 август е с новия график. При мен вече минават в 06:30, а преди минаваха в 05:47. Все тая ми е, пак ми шумят и ме събуждат рано...лично за мен нищо не се е променило, все още продължават да ми пречат.

Link to comment
Share on other sites

Ще повторя пак - при изнасяне на 24 часа няма НИКАКВО значение в кой час ще се изнесе. 

 

Добре. Остави една чаша мляко и няколко домата на слънцето за 24 часа и ще си говорим дали няма никакво значение.

Това все едно с дете говоря..

Link to comment
Share on other sites

Това все едно с дете говоря..

 

Ангеле, направило ли ти е впечатление колко много децата приличат на телевизорите - някои са като две капки вода с даден модел... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Добре. Остави една чаша мляко и няколко домата на слънцето за 24 часа и ще си говорим дали няма никакво значение.

Това все едно с дете говоря..

 

Ангеле, занимавал съм се с боклука на фирми като Бътерфлай и Мотобойс с години. Малко си помисли преди да говориш с мен по темата.

 

При изнасяне по обед дори няма и 24 часа ако някой вземе та помисли малко, камо ли слънчеви 24 часа - това е по-къмто полюсите. Глупости не ми се четат. 

Link to comment
Share on other sites

Аз така и не разбрах, в празна кофа, извозена в 4 и кусур има достатчно време да завони ако ще вони докато се извози пак, което не винаги става след 24 часа....поне в Тракия, има дни и на 48 часа...но чак пък да вони...

Link to comment
Share on other sites

Кой се смееше скоро на руснаците...я ги вижте хамериканците http://splash247.com/us-navy-destroyer-uss-john-s-mccain-collides-stealth-maritime-tanker-off-singapore/

 

Военен кораб да не види 2000 тонен танкер,в пристанище нема такъв смях...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Принципно само дебили могат да се смеят на подобни неща, но винаги се намират такива... 

Дано няма жертви от поредната нелепица... Между другото явно става тенденция американски военни кораби да се блъскат в транспортни съдове... 

Link to comment
Share on other sites

Наскоро се блъснаха в контейнеровоз, сега пък в танкер - винаги ми е било чудно при толкова празно пространство как става така, особено с военните кораби, които разполагат с всякакви радари и системи за ранно предупреждаване...

Link to comment
Share on other sites

Единственото разумно обяснение за мен е, че екипажа е бил или пиян, или разхайтен. Съвременните кораби са обурудвани със супер системи и да се допусне такава грешка, най -вероятно е плод на човешка глупост.

Link to comment
Share on other sites

Още една косвена жертва на Фейсбук - ако не се бяха запознали там, момиченцето още щеше да е живо...а и какво пушене на наргиле по дяволите в 5-ти клас?! :online2long:

 

11-годишното момиче, намерено в асансьор, е убито заради скандал за пушене на наргиле - 15-годишният Иван се запознал с невръстната си жертва във фейсбук, срещата на живо се оказала фатална

 

Трупът на момичето е намерен случайно. То е било без документи за самоличност и лични вещи, без телефон. Нямало е и свидетели. Веднага е образувано досъдебно производство за убийство на малолетно момиче и са започнали оперативните действия за разследването на случая. В ранните часове на днешния ден заподозреният в извършването на деянието е задържан.
Мотивът за убийството е скарване между двамата за това къде да пушат наргиле. Заподозреният и жертвата са се запознали в социалните мрежи преди няколко седмици, разменили са си телефонните номера, последвала е среща, като се е стигнало до това умишлено престъпление.
Link to comment
Share on other sites

Военен кораб да не види 2000 тонен танкер,в пристанище нема такъв смях...

 

При тия идиоти нищо случайно няма. Я да повредят танкера, я да предизвикат конфликт някакъв.

Link to comment
Share on other sites

Още една косвена жертва на Фейсбук - ако не се бяха запознали там, момиченцето още щеше да е живо...а и какво пушене на наргиле по дяволите в 5-ти клас?! :online2long:

 

11-годишното момиче, намерено в асансьор, е убито заради скандал за пушене на наргиле - 15-годишният Иван се запознал с невръстната си жертва във фейсбук, срещата на живо се оказала фатална

 

Фейсбук няма нищо общо в случая.

Link to comment
Share on other sites

Пряка не ; косвена - да...изиграл е ролята на съдбата, понеже са се запознали наскоро посредством него, иначе ако се бяха запознали случайно на улицата - съдбата щяхме да я пишем за виновна....и родителите също разбира се...и малкото идиотче, дето се разхожда с кухненски нож също...и още няколко неща.... ;)

 

П.П. Аааа, да - и Бойко Борисов да не забравя...виж до Путин не смятам да стигам, понеже не мисля, че има връзка с този случай. :moon:

Link to comment
Share on other sites

П.П. Аааа, да - и Бойко Борисов да не забравя...виж до Путин не смятам да стигам, понеже не мисля, че има връзка с този случай. :moon:

 

Не ме забравяй, моля те - модерно е сега за всичко да съм виновен. 

 

=================

 

Колкото до корабната катастрофа (за която също имам вина) - на бас, че някой някъде ще каже, че американците са тествали издържливостта на съда при удар...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано мислех и теб да включа, дори на първо място, понеже ми се струваше най-подозрителен, но умишлено те пропуснах, защото съм решил да си дам малка почивка до края на туинпийкския сезон...после...ще видим. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Случаят не е такъв - танкерът е бил 3 пъти по-голям от техния кораб и като гледам пораженията са основно за военния кораб.

 

Кофти късмет или целта им е била друга. При всички случаи не е случайно и не е грешка. При тия копелета няма случайни неща, но грешки винаги има.

Link to comment
Share on other sites

Имаме хора тука дето явно са били на кораба! Или може би не са го напускали...

====================================

 

САМЮЪЛ ДЖАКСЪН СТАНА ОБЕКТ НА ПИКАНТНА, БЕЖАНСКА ШЕГА В ИТАЛИЯ
620_92008f1f6589415407d059b12837cbc7.jpg
 
Холивудският актьор Самюъл Джаксън и бившата звезда от NBA Меджик Джонсън станаха обект на доста пикантна шега в Италия. 

Двамата седнали на пейка да си почиват след пазаруване по скъпите магазини в италианското курортно градче Форте ди Марми. Фенове ги снимали и разпространявали снимката в социалните мрежи.

 

Един италиански комик, Лука Ботура, пуска същата снимка с шеговит надпис:

 

"Питомците на Болдрини (шефката на италианския парламент, която се изказва в защита на политиката на отворени врати към мигрантите) пазаруват в Марми, в "Прада" с нашите 35 Евро (колкото е помощта за мигрантите в Италия). Сподели тази снимка, ако си възмутен!"

 

След нетовия пост обаче започва вълна от негодувание от страна на италианците, които очевидно са приели казаното от комика за истина. Много потребители споделили острото си недоволство от гледката на двама тъмнокожи „мигранти“, които, според тях, се възползват от парите на италианските данъкоплатци само за да пазаруват в скъпи бутици. В публикациите гневните хора често споменавали „35-те евро“, които гражданите плащат за приема на бежанци, по договорката с Европейския съюз.

 

Накрая, в скандала се намесва топмоделката Нина Морич (по произход хърватка!), с туйт от сорта на "Май нашите 35 евро са им твърде много". Следва втора вълна на диво възмущение, докато самият комик Ботура, дал без да иска старт на този социален експеримент се намесва и слага край на сагата!

Link to comment
Share on other sites

Явно не са нещата за ЕДИН ДЕН,  но пък дали няма да стигнем елемент на осиране.

Покрай сухото е горяло и мокрото.

А цялата история покрай оксижена е, както казах вече - Едни хора, вършат работа на нашите хора  ;)

Някой път на чашка ще ти открехна цялата история, в доста пикантни подробности при това. А за сега ш'ти пусна един хинт. Спомни си една миналогодишна знакова стрелба. Имат много сериозна връзка тези събития.

Link to comment
Share on other sites

Единственото разумно обяснение за мен е, че екипажа е бил или пиян, или разхайтен. Съвременните кораби са обурудвани със супер системи и да се допусне такава грешка, най -вероятно е плод на човешка глупост.

Според мой приятел морски капитан плаващ някъде покрай тия събития,американските военни не спазват елементарни морски правила и са доста самонадеяни,доста дребни инциденти с по малки от тях съдове се покриват и изобщо не се разчува...Самата идея че военен кораб със всичките му системи за откриване на враг,24 часова вахта,посред бял ден не вижда огромен танкер...направо е нелепо баси.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...