Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изстрелял е лайно, дето там паднало  :moon:

Абе и лайно да е, пак е достатъчно основание за обявяване на война, когато се изстрелват ракети над страната ти...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Има ли начин клозетния боклук clubz да го блокирам така, че никой браузър да не ми го изкарва? Нещо ефективно като във Фейса? 

 

ЕДИТ: За Хром се оправих вече - Block Site му е майката. Адва се като адблок и от Options си добавяте лайнарщини, които ви дразнят.  

Link to comment
Share on other sites

Не...щото ми е чудно какъв е смисълът да не гледаш в екрана, а после да разчиташ на някой плъгин да не ти отваря това, върху което си цъкнал...то и да не започваше с "clubz.bg", долу на лентата си се вижда реалния адрес, където ще те закара.

Link to comment
Share on other sites

 

А ти що цъкаш на линк, който ясно започва с "...//clubz.bg/..."?

 

Това е глупав въпрос, а и далеч не визираме само и единствено днешния случай. Решил съм си проблема генерално. 

Link to comment
Share on other sites

Статията е писана от един от малкото кадърни журналисти: Иван Бедров. Публикувана е в Дойче Веле. Клуб Z просто е копират, което си е и написано. Цитирани са само данни от НСИ. Виж ако не ти харесват данните е разбираемо. Агент Димитър и на останалите от клоаката не им харесват, разбираемо е.

Link to comment
Share on other sites

Бедров кадърен журналист, тая платена подлога...  :Facepalm:

 

Добре ме подсещаш да добавя Дойче клоаката към блокажа. В нея няма нищо дойче, не знам защо няма санкции по въпроса. С подробности от статии дето не съм чел не ме занимавай - не ме интересуват. Вече всеки сере из нета. 

Link to comment
Share on other sites

Еее, друго си е Bultimes, Blitz, Bradva, Petel и още неизброими подобни. Гледам и от тях пускаш линкове, което обяснява много.

 

Може - ако става въпрос за неоспорими факти, не ми дреме откъде идват. Анализи от подобни източници нямам публикувани никога никъде. Оценки още по-малко. Между другото clubz и dw са точно, ама ТОЧНО в същия клас лайномети. 

 

А на "кадърния" лайнар Бедров да му търся ли статийката за ЕВН дето им прави платена чикия или сам ще си я намериш?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Става това, което е позволено. Много ясно, че няма да плащат като няма кой да ги гони.(ти ще платиш ли хиляди данъци ако няма кой да ти ги търси. Аз не). Ние като построим къща - не даваме ключа на собственика, а идва делегация да гледа и мери дали всичко е според чертежите с печат от "общината" Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Междувременно понеже и до ден днешен с всичкия зоб на света не могат го би, разни дебили се питват да го отменят. И наште дебили мълчат. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

А скапаната тройна коалиция имаше твърда комисионна от едва 20%, дадени на правилния човек.... Ха сега да са ви честити Батюшка самодържец и рой лапачи около него....

Link to comment
Share on other sites

Да беше чул валката симеонов сутринта какви ги натвори. Наш'та ограда била най-добрата и евтината в цяла европа. И всички ни завиждали за това.

Ама като не гледате сутрешния блок на битьиви а четете посредствения капитал, така ше да е :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мегапроект на мястото на "Каменица" в Пловдив! Вижте чудесата, които предстоят!

 

 

На 29 август бе сключен окончателен договор за продажбата на останалата част от терена на "Каменица" АД в Пловдив в общ размер на около 30 500 кв. метра. Купувачи и инвеститори в проекта са фирмите "Си Инвестмънт" АД и "ЕС АЙ Дивелопмънт" ЕООД, които ще придобият новообособените части от терена.

 

Кой седи зад сделката за парцела на Каменица?

 

 

„Сиенит” и Георги Тотев ще строят мегакомплекса на терена на бившата пивоварна

Link to comment
Share on other sites

Логично изниква въпроса как тъй Гопата Тотев - дето за сефте чувам, че съществува, се включва ей тъй от въздуха в мегамилионен проект... С какви пари по-точно? Или дела му е таксата за придобиване на парцела от Сиенит? Ум да ти зайде... 

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега,не прочете ли ТОВА:

Собственикът на другото дружество- "ЕС АЙ Дивелопмънт" ЕООД, е Георги Тотев. Става въпрос за брата на кмета Иван Тотев.

 

Оттук нататък може да се напише дисертация на тема що е власт,сфери на влияние и злоупотлеба със служебно положение в България.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...