Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Това го правят на инат - никой няма да им забрани такъв род събитие...в случая става дума само за еженощните дискотеки на открито.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аре малко по-полека с глупостите. Баш ма к*рац бОли с кво се е прочула Клоаката по света. Има си общински и законови наредби, които трябва да се спазват. Пълна дебилщина е всяка нощ нормалните хора да не могат да спят! Последно бях в изолиран комплекс без външен достъп и пак няма спокойствие! Като почнеш от Какао та до другия край... Има и някаква дупка в центъра на открито, така щото няма непокрита част от предните линии. Стъклата вибрират до зори. Ай сиктир! Ей ТОВА е пълна дебилщина! И докато аз псувам една седмица, тръгвам си и повече не се връщам, то има хора, които живеят там. Има хора, които изсипаха маса пари за апартаменти там. Има едно нещо, на което се вика семейство с деца. Ходене в Клоаката с такива е самоубийство. И тъй като Клоаката няма специален статут, ще спазва Законите на страната и Общината. Или конфискации и глоби, докато се научи да ги спазва. 

А кой курац дирят нормалните хора там че не мога да разбера? Да си заведеш децата и семейството там е меко казано дебилно, дори и да ги няма тези открити партита!!! Или е полезно и възпитателно за децата да са заобиколени от пияни отрепки от цяла европа, които припадат и повръщат където им падне? Това семеен курорт ли се води, че явно аз не съм наясно? Аз лично за нищо на света не бих завел там децата си, дори да затворят всички открити дискотеки! Не е като да няма спокойни семейни места по морето, където да се иде...

 

Мидекс едва ли на инат се отказват от парти, с което биха направили доста пари. Просто не им се рискува да го провалят и после да не искат да идват други големи имена...

 

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Аз ли не съм разбрал или официално няма определени като семейни и несемейни курорти?

Мне официално Слънчев бряг е перфектното място да си заведеш децата, след като спрат откритите партита!!! Също така официално нивото на шума в курорта е много по-важен проблем от дреболии като укриване на милиони данъци и продажба на безакцизен алкохол. Следващите приоритетни проблеми са цената на винетката, кърменето на обществени места и хорото на центъра в неделя, ако и тях ги оправим, вече ще цъфнем!!!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

А кой курац дирят нормалните хора там че не мога да разбера? Да си заведеш децата и семейството там е меко казано дебилно, дори и да ги няма тези открити партита!!! Или е полезно и възпитателно за децата да са заобиколени от пияни отрепки от цяла европа, които припадат и повръщат където им падне? Това семеен курорт ли се води, че явно аз не съм наясно? Аз лично за нищо на света не бих завел там децата си, дори да затворят всички открити дискотеки! Не е като да няма спокойни семейни места по морето, където да се иде...

 

Мидекс едва ли на инат се отказват от парти, с което биха направили доста пари. Просто не им се рискува да го провалят и после да не искат да идват други големи имена...

 

Ти верно ли каза тая откровена глупост? Мен пияните отрепки не ме интересуват, а въведе ли се ред и те ще изчезнат и ще се върнат нормалните чужденци, които трайно се оттеглиха, а не утайката да ми се кекерчи. 

Освен това на мен от пияници не ми пука, защото не ги виждам изобщо. Аз например ходя в повтарям ЗАТВОРЕН комплекс - този на МС, който е и със ЗАТВОРЕН плаж. Вътре има всичко необходимо, така щото да не излезна от него, но някак си искам да спят децата нощно време... А там вече дебилите, дето дънят по цяла нощ ми пречат съществено.

Пак ще повторя, че в курорта преобладават все още нормални хора, които са броили бая пари за апартаменти там. Живеят там. Да вземат да се изнесат заради някакви утайки ли? Законите и наредбите, важащи за цялата територия на страната пак да ги споменавам ли?

Link to comment
Share on other sites

Ти верно ли каза тая откровена глупост? Мен пияните отрепки не ме интересуват, а въведе ли се ред и те ще изчезнат и ще се върнат нормалните чужденци, които трайно се оттеглиха, а не утайката да ми се кекерчи. 

Освен това на мен от пияници не ми пука, защото не ги виждам изобщо. Аз например ходя в повтарям ЗАТВОРЕН комплекс - този на МС, който е и със ЗАТВОРЕН плаж. Вътре има всичко необходимо, така щото да не излезна от него, но някак си искам да спят децата нощно време... А там вече дебилите, дето дънят по цяла нощ ми пречат съществено.

Пак ще повторя, че в курорта преобладават все още нормални хора, които са броили бая пари за апартаменти там. Живеят там. Да вземат да се изнесат заради някакви утайки ли? Законите и наредбите, важащи за цялата територия на страната пак да ги споменавам ли?

След това изказване просто няма смисъл да говорим по-нататък. Щом там според теб преобладават нормалните хора и живеят там... Имам приятели с апартаменти там, ама нито ходят, нито живеят там, просто ги дават под наем...

Link to comment
Share on other sites

След това изказване просто няма смисъл да говорим по-нататък. Щом там според теб преобладават нормалните хора и живеят там... Имам приятели с апартаменти там, ама нито ходят, нито живеят там, просто ги дават под наем...

 

След това изказване верно няма какво да си говорим... Ти познаваш всички в Слънчев бряг. Аз пък имам приятели, които построиха и разпродадоха цели апарткомплекси в курорта. Нито един апартамент на пиян дебил, повръщащ в 5 сутринта на "главната" улица. 

 

=========================

 

Завоюваме и игралните полета 

Link to comment
Share on other sites

След това изказване верно няма какво да си говорим... Ти познаваш всички в Слънчев бряг. Аз пък имам приятели, които построиха и разпродадоха цели апарткомплекси в курорта. Нито един апартамент на пиян дебил, повръщащ в 5 сутринта на "главната" улица. 

Никъде не съм казал,че познавам всички, ама някак си съм ходил доста пъти там и не съм видял да преобладават нормалните хора със семейства и деца, освен пияните руски такива! Даже се сеттих, че преди няколко години един приятел отвори точно семейна сладкарница с уникални сладки неща и торти, въпреки че няколко човека му казахме, че не е там мястото за това и познай дали преуспя ;)

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Слънчев бряг все пак има хубава плажна ивица донякъде...предвид пренаселеността.

Хах беше, преди години! Сега е гъз до гъз и до шия в боклуци!

Link to comment
Share on other sites

Освен това музиката се чува до Несебър. Несебър и той ли е курорт за шумни партита?

..е... дели ги просто един не голям участък от залива...

А аз им слушам ...музиката... до пет сутрин, от разстояние осем или повече километра. По птичи полет. През сградите в комплекса. И на всичкото отгоре съм прикрит и зад баир, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

..е... дели ги просто един не голям участък от залива...

А аз им слушам ...музиката... до пет сутрин, от разстояние осем или повече километра. По птичи полет. През сградите в комплекса. И на всичкото отгоре съм прикрит и зад баир, мамка му!

 

Миналата година бях в апартамент до Пощата в Несебър и сутринта по зазоряване се чуваше Бедруум Бийч. Към 7 сутринта някъде беше.

Link to comment
Share on other sites

Хах беше, преди години! Сега е гъз до гъз и до шия в боклуци!

Аз имах предвид да си си намерил местенце в 7 и в 10 вече да си отпрашил далеч :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И живеем сред такива "хора" - Зловещи подробности около убитото бебе в Перник!
 


ZaPernik.com научи, от съдебно медицинската експертиза за смъртта на бебето, че то е живяло между 5 и 10 минути. Било е напълно жизненоспособно и зряло.
 
Починало е след като е било хвърлено от балкона на седмия етаж на жилищен блок в Перник, вследствие на счупване на черепа, двете бедрени кости и трети гръден прешлен.
 
Според обвинението в съда, майката Симона е родила бебето в тоалетна чиния. След това е повикала майка си Ваня за да почисти.
 
Ваня извадила бебето от тоалетната чиния и го е сложила в кофа от кетчуп. Показала се през прозореца, видяла, че няма никой и го изхвърлила.

 

Link to comment
Share on other sites

И живеем сред такива "хора" - Зловещи подробности около убитото бебе в Перник!

 

 

 

ZaPernik.com научи, от съдебно медицинската експертиза за смъртта на бебето, че то е живяло между 5 и 10 минути. Било е напълно жизненоспособно и зряло.

 

Починало е след като е било хвърлено от балкона на седмия етаж на жилищен блок в Перник, вследствие на счупване на черепа, двете бедрени кости и трети гръден прешлен.

 

Според обвинението в съда, майката Симона е родила бебето в тоалетна чиния. След това е повикала майка си Ваня за да почисти.

 

Ваня извадила бебето от тоалетната чиния и го е сложила в кофа от кетчуп. Показала се през прозореца, видяла, че няма никой и го изхвърлила.

 

 

 

Това е скандално. Сигурен ли си, че е истина. Хората явно много са изтрещели ...

Link to comment
Share on other sites

И живеем сред такива "хора" - Зловещи подробности около убитото бебе в Перник!

 

 

 

ZaPernik.com научи, от съдебно медицинската експертиза за смъртта на бебето, че то е живяло между 5 и 10 минути. Било е напълно жизненоспособно и зряло.

 

Починало е след като е било хвърлено от балкона на седмия етаж на жилищен блок в Перник, вследствие на счупване на черепа, двете бедрени кости и трети гръден прешлен.

 

Според обвинението в съда, майката Симона е родила бебето в тоалетна чиния. След това е повикала майка си Ваня за да почисти.

 

Ваня извадила бебето от тоалетната чиния и го е сложила в кофа от кетчуп. Показала се през прозореца, видяла, че няма никой и го изхвърлила.

 

 

И защо тая измет барабар с все шибаната й майка трябва да живеят? На стола, две жици от трафото и гърч

Link to comment
Share on other sites

Родната милиция го пази ... :Facepalm:  :lol:

 

 

 

В смисъл бях го показал вече, някак си никой не обърна внимание  :grin:

 

==================================

 

Другари, налазвайте - ЕВТИНО е...  :laughing:

 

==================================

 

Между другото новият MAXTHON 5 е страхотен! Night mode функцията като за мен е уникална... Тепърва ще откривам още красоти... 

Link to comment
Share on other sites

В смисъл бях го показал вече, някак си никой не обърна внимание  :grin:

 

Аз му обърнах...но само поради наличие на свободно време тогава. Когато котора, ти или който и да е друг помести само някакъв гол линк без обяснение за какво е, обикновено тутакси загубвам интерес да си задоволявам любопитството..предполагам и с останалите е така. А между другото днес Бойко лично се бил обадил на потърпевшия да му се извини за действията на ГДБОП. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Бойко Борисов се обадил на Васил Коцев, провели сърдечен разговор и се посмели - това каза пред журналисти край Пловдив самият премиер. "Демокрация е, всеки може да пише каквото си иска. Кофти е, защото деца и внуци четат" - каза Борисов и допълни: "Аз няма така лесно да си дам главата".

 

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Premierut-krai-Plovdiv-Nyama-taka-lesno-da-si-dam-glavata-741540

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...