Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Само аз ли не разбрах, що Англия си е Англия? Аз се чудим ако инаше индиец кандидат сигурно той щеше да е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не ги мислете лондончаните - те са широко скроени хора, приемат и фереджета, и бурки...в излишък. То вече из улиците на Лондон е по-вероятно да срещнеш всеки друг, но не и коренен лондончанин.

 

Брат ми тая сутрин му викам "Избраха ви кмет циганин, продавай апартамента, взимай си жената и си идвайте, преди да е завил рано сабаля мюезина и да й сложат бурка..." Той ми отговори само TRUE STORY...

Link to comment
Share on other sites

Да, избраха го. Това е разликата между мислещите британски поданици и форумните коментатори по източно-ориенталските ширини.

Затова Англия е Англия, Защото вижда малко по-далеч от носа си.

И като започнат да правят все по - големи шериатски зони в Лондон, ще очаквам да идеш да живееш там и да ни разправяш колко сме ориенталско-прости. 

Link to comment
Share on other sites

Брат ми тая сутрин му викам "Избраха ви кмет циганин, продавай апартамента, взимай си жената и си идвайте, преди да е завил рано сабаля мюезина и да й сложат бурка..." Той ми отговори само TRUE STORY...

 

Надали още отсега ще се получи това с бурките, но никой не бърза...малко по малко...капка по капка...знаете какво става като има постоянство, а и те раждат по доста....

Пример е да речем Моленбек в Брюксел - центърът на Европа...и не само там, а снимките по-долу са точно от въпросния център на Европа - кой както иска да го разбира....

 

 

727900_original.jpg

 

727661_original.jpg

 

727053_original.jpg

 

727543_original.jpg

 

726832_original.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да, избраха го. Това е разликата между мислещите британски поданици и форумните коментатори по източно-ориенталските ширини.

Затова Англия е Англия, Защото вижда малко по-далеч от носа си.

Злепоставяш се доста както и обиждаш доста голяма група хора.Такива ли ти са ценностите?Доколкото разбирам искаш да копираме 1 към 1 мисленето и поведението на западняците без да отчитаме нашите си особености?

Link to comment
Share on other sites

Надали още отсега ще се получи това с бурките, но никой не бърза...малко по малко...капка по капка...знаете какво става като има постоянство, а и те раждат по доста....

Пример е да речем Моленбек в Брюксел - центърът на Европа...и не само там, а снимките по-долу са точно от въпросния център на Европа - кой както иска да го разбира....

 

Надявам се не си приел буквално закачката ми като програмист... Иначе ситуацията е очеизбождащо показателна. Статистиката също. Пълна трагедия..

Link to comment
Share on other sites

Да, избраха го. Това е разликата между мислещите британски поданици и форумните коментатори по източно-ориенталските ширини.

Затова Англия е Англия, Защото вижда малко по-далеч от носа си.

Ей това мислене ще ти сложи феса на главата. Абе от къде тая толерастия бре. По-бързо от чумата се разраства. Гледам и Мишо Шамара ми се правеше вчера на защитник на циганите в Раднево... Расизъм било нашето.
Link to comment
Share on other sites

Кофти нещо е расизма, къде сложихте новият кмет на Лондон до онези горе?

Адвокат, политик, министър, и все пак кандидата на лейбъристите. Това някак си го легитимира като нормален човек.

 

А от къде идвала толерастията - от един друг смугъл елемент, Христос му викали.

Link to comment
Share on other sites

Bojko-Borisov-Napravih-po-golyam-voenen-

 

Cпopeд бългapcĸитe влacти пapaдът в Coфия e пo-гoлям oт пapaдитe в Mocĸвa opгaнизиpaни пo пoвoд Дeня нa пoбeдaтa нaд xитлepoфaшизмa във Bтopaтa cвeтoвнa вoйнa.
 

 

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

И това ако не е ясен сигнал за вече тотални психични отклонения и спешно належаща официална диагноза... 

 

======================================

 

Миля си, че ТОВА просто няма нужда от коментар.... 

Link to comment
Share on other sites

Първото е някакъв майтап вероятно...няма как нормален човек да го е казал.

А по повод второто - още оня ден го прочетох и ми припомни защо упорито продължавам да стоя далеч от всякакъв вид крепостничество....Представям си някой да ми сканира твърдите дискове и вместо мен да реши да архивира нейде си всичките WAV файлове, които намери и то със загуба, а оригиналите да ги изтрие преди да съм им направил архив. Не знам защо всички си мислят, че музиката се състои единствено от разни песни, които хората слушат за удоволствие и ги има навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Музиката се обезцени от бая години на сам, ти как иначе си го обясняваш да дадеш една торба пари за слушалки и да слушаш мп3...

Link to comment
Share on other sites

Първото е някакъв майтап вероятно...няма как нормален човек да го е казал.

А по повод второто - още оня ден го прочетох и ми припомни защо упорито продължавам да стоя далеч от всякакъв вид крепостничество....Представям си някой да ми сканира твърдите дискове и вместо мен да реши да архивира нейде си всичките WAV файлове, които намери и то със загуба, а оригиналите да ги изтрие преди да съм им направил архив. Не знам защо всички си мислят, че музиката се състои единствено от разни песни, които хората слушат за удоволствие и ги има навсякъде.

Услугата за която става дума не е за професионално ползване. Всъщност е наистина удобна, но за "домашно" ползване. Не мога да си обясня колко малоумен трябва да е човек за индексира въпросната колекция... Важното е да се плюе против Apple!

Link to comment
Share on other sites

Първото е някакъв майтап вероятно...няма как нормален човек да го е казал.

 

В първия момент и аз така си помислих, но два сайта го показват - верно не много стабилни, но то ще се чуе.. Инак би следвало да са подсъдни за клевета.

 

За второто - както съм решил от самото начало - НИКОГА, НИКОГА Епъл...  

Link to comment
Share on other sites

Тази купчина лайна да излезе тоя помияр да я прочете пред ветераните... Гледам достатъчно пенлив боклук е да го направи, да видим как ще ги погледне обаче в очите...

Link to comment
Share on other sites

Колкото и голям русофоб или про-алтлантически настроен да си, човек в що-годе нормално психично здраве не би бил родил такова колосално извращение!

Link to comment
Share on other sites

Клането на поляци ли? Или бруталното (чрез опожаряване и унищожаване на всичко по пътя към Сталинград) отстъпление, защото това са два необорими факта...

През к*ра ми е за запада и за изтока...но да се отричат тези неща е Ъбсурдно...И да, днес е денят на победа на Русия, не на България...ние никога и никого не сме победили от 13-ти век насам...в отделни битки да, но цяла война....

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Клането на поляци ли? Или бруталното (чрез опожаряване и унищожаване на всичко по пътя към Сталинград) отстъпление, защото това са два необорими факта...

През к*ра ми е за запада и за изтока...но да се отричат тези неща е Ъбсурдно...И да, днес е денят на победа на Русия, не на България...ние никога и никого не сме победили от 13-ти век насам...в отделни битки да, но цяла война....

Те и тия, дето празнуват въпросната победа не е ясно в какво точно са победили. Ако хванеш някакъв извънземен, напълно незапознат с човешката история и му покажеш днешното състояние на Германия, Япония и Русия, питайки го, кой според него е победил във въпросната война, дали ще успее да познае завалията? Между другото и до ден днешен празнуващите гузно премълчават някои факти ако ги попиташ кой точно и как започна въпросната война с прегазването на Полша и съвместния военен парад в Брест.

Link to comment
Share on other sites

Ако хванеш някакъв извънземен, напълно незапознат с човешката история ....

 

Няма нужда да търсиш чак извънземни....и тука без много търсене може да намериш някоя плеймейтка или даже обикновена блондинка, която ще ти даде същия отговор. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те и тия, дето празнуват въпросната победа не е ясно в какво точно са победили. Ако хванеш някакъв извънземен, напълно незапознат с човешката история и му покажеш днешното състояние на Германия, Япония и Русия, питайки го, кой според него е победил във въпросната война, дали ще успее да познае завалията? Между другото и до ден днешен празнуващите гузно премълчават някои факти ако ги попиташ кой точно и как започна въпросната война с прегазването на Полша и съвместния военен парад в Брест.

Аз лично празнувам победа на православието. Нямам спомени някога православна държава да се е намесвала някога първа в световните конфликти. Ти ако искаш се гъзи и на американци и на канадци, но аз съм православен и затова празнувам.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично празнувам победа на православието. Нямам спомени някога православна държава да се е намесвала някога първа в световните конфликти. Ти ако искаш се гъзи и на американци и на канадци, но аз съм православен и затова празнувам.

Сериозно? Ти си май от ония извънземните дето никога не са се докосвали до човешката история, камо ли българската такава. Православието по онова време е съществувало единствено в окупирана България, но не и в окупиращите болшевишки орди, които са били православни толкова, колкото пигмеите в Африка. По-голяма глупост не бях чувал наистина.

Link to comment
Share on other sites

Шш човек, спри да пускаш тая видима колосална пропаганда от дневник. Човек трябва да е адски тъпо парче да чете такива драсканици. Никой не се подписва под тия текстове....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...