Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

То се очакваше. Не може вечно на стари лаври да се лежи.. А и все някога трябва да се запълни потреблението на мобилни устройства. Не може вечно да има прираст.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нещо невярно ли казах? Все пак това са конкретни факти, а не кръчмарски мохабети. Макроикономическите цифри са повече от показателни, че въпреки двете водени войни в Украйна и Сирия, руската икономика се срина, ерго има и аномалии в това правило.

А дали ако след войните на САЩ им бяха наложени санкции и ембарго от половината свят нямаше и с тяхната да стане така? Пак разтягаш локуми, пропускайки удобно някои факти.

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Ей затова ще се срине Европейския съюз...защото всичко е извратено - престъпниците имат права, гейовете имат права, травеститите имат права, циганите имат права...само нормалните хора си нямат почти нищо и винаги са на опашката.

 

Брейвик спечелил делото за нарушаване на човешките му права в затвора (говорили сме много какви са условията в затвора...пардон, в санаториума, където живее с личен компютър, личен телевизор, личен  плейстейшън, позлзване на фитнес и какво ли още не). На всичкото отгоре държавата ще трябва да плати разноските по делото, които били няколко десетки хиляди евра.

Link to comment
Share on other sites

Пак се филмирахте с тоя 11.09 Очаквам всеки момент да се появи някой форумен БГ мигрант в УС да ви сипе за глупостите които сте написали ;)

 

Някой смята ли да ходи към гръцко по празниците?

 

Българските превозвачи блокират границата с Гърция за 10 дни

 

А къде е Пеевски и защо/на кого разпродава?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Гледайте филма който ви казах. Това не са прости боинги, доказано е, че се движат с доста повече от конструктивната им скорост.

Аз ще си го пусна пак.

Почти го изгледах, много интересен филм, в момента съм на частта със срутването на кулите, просто нямам думи, никога не съм се замислял за физичните закони, непозволяващи срутването по този начин, само заради самолетите.

Link to comment
Share on other sites

Това е най-информативния док. филм за 9/11 до сега. Изпипан е на 1000%. Както казах и аз си го пуснах пак, даже още снощи, но към 1:20 спатъхнах, но днес ще си го довърша :)

Link to comment
Share on other sites

А дали ако след войните на САЩ им бяха наложени санкции и ембарго от половината свят нямаше и с тяхната да стане така? Пак разтягаш локуми пропускайки удобно, някои факти.

На това място бих ти отговорил с вица за животните в самолета, дето почнали да се "ебават" в пилотската кабина и когато самолета полетял надолу със страшна сила след изключването на автопилота, гаргата отговорила мъдро на квиченето на останалите - а като не можете да летите, защо се "ебавате", след което отлетяла? :lol:

Link to comment
Share on other sites

На това място бих ти отговорил с вица за животните в самолета, дето почнали да се "ебават" в пилотската кабина и когато самолета полетял надолу със страшна сила след изключването на автопилота, гаргата отговорила мъдро на квиченето на останалите - а като не можете да летите, защо се "ебавате", след което отлетяла? :lol:

Ей тука, лекичко си захапа опашката сам ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей затова ще се срине Европейския съюз...защото всичко е извратено - престъпниците имат права, гейовете имат права, травеститите имат права, циганите имат права...само нормалните хора си нямат почти нищо и винаги са на опашката.

 

Брейвик спечелил делото за нарушаване на човешките му права в затвора (говорили сме много какви са условията в затвора...пардон, в санаториума, където живее с личен компютър, личен телевизор, личен плейстейшън, позлзване на фитнес и какво ли още не). На всичкото отгоре държавата ще трябва да плати разноските по делото, които били няколко десетки хиляди евра.

А според приятелка, която учи право тука някои щати се отказали от смъртната присъда защото била по-скъпа от доживотен. Какво му е скъпото да го хвърлиш на прасетата.. Ама не било хуманно, ай сиктир
Link to comment
Share on other sites

Брейвик спечелил делото за нарушаване на човешките му права в затвора (говорили сме много какви са условията в затвора...пардон, в санаториума, където живее с личен компютър, личен телевизор, личен  плейстейшън, позлзване на фитнес и какво ли още не). На всичкото отгоре държавата ще трябва да плати разноските по делото, които били няколко десетки хиляди евра.

 

Виж сега - Брейвик беше издебнал някаква сбирка на социалисти. Хората не искат да признаят, че всъщност им е направил услуга като ги е отървал от една камара леви активисти и затова са му осигурили въпросния санаториум, ама останалите норвежци трудно схващат намеците и нещо не се организират да си прочистят страната от въпросните вредители преди да е станало късно да го направят - ей виж Швеция на какво е взела да заприличва напоследък. 

Link to comment
Share on other sites

Отворено писмо от Майк Роу до Джеймс Хетфийлд – „Човече, чувствам се като идиот“

20 АПРИЛ 2016, 12:00
 

Отвореното писмо на популярния телевизионен водещ, продуцент и актьор Майк Роу (известен с предаването си за Discovery Channel „Dirty Jobs“) до Джеймс Хетфийлд от Metallica е едно от най-смешните неща, на които човек може да попадне тези дни.

То е озаглавено „Човече, чувствам се като идиот…“ и беше публикувано на сайта на Роу.

Не по-малко забавен е и техният разговор, също предаден от прочутия телевизионен водещ.

Но ето и пълния текст на отвореното писмо:

„Скъпи Джеймс,

Човече, чувствам се като идиот. Обикновено, когато се чувствам като идиот, чувството отминава с времето. Но след срещата ни вчера и последвалата ми мозъчна пръдня, относно твоята идентичност, се опасявам, че чувството на идиотия не просто остана, но и метастазира до степен, че в момента се чудя колко идиотски ще се чувствам по това време утре.

Работата е, че аз обикновено съм много добър с имена и лица, особено когато са прикрепени към хора, които са ме забавлявали през последните 35 години. Обикновено, когато отивам да гледам изпълнение на легендарна банда – банда, чиито множество песни съм запаметил – съм способен да разпозная фронтмена й, когато го видя на улицата години по-късно.

Но очевидно след няколко „Мимози“ (вид коктейл) в топлия съботен следобед, вече не притежавам тази способност.

Също така, когато кучето ми – уникална смесица от териер и задник – реши да атакува една легендарна рок звезда заради това, че тя се опитва да кажа „Здрасти“, се чувствам особено глупаво.

Както и да е. Пиша ти, за да ти благодаря за това, че беше толкова благороден и каза толкова хубави неща за моята фондация. Бях много поласкан. Също така искам да ти се извиня – не само, защото не успях да те разпозная, но и защото не те разпознах пред очарователната ти племенница от Буенос Айрес. Сигурно е било доста странно за нея да види чичо си – един от най-великите вокалисти в историята на рокендрола – да се представя на човек с психопатично куче, който няма идея кой е срещу него. Сигурно е било особено приятно, когато опитах да се съвзема и те нарекох Ларс Улрих – първото име, което се появи в главата ми, когато синапсите ми започнаха да стрелят парчета лоша информация.

В интерес на истината знам, че Metallica се състои от няколко души, които не са Ларс Улрих, но по-рано тази седмица някой ми каза, че Ларс живеел в квартала, така че неговото име беше първото, което изстрелях. Тогава, обаче, осъзнах, че говоря с фронтмена на Metallica.

Работата е, че аз знаех, че ти не си Ларс преди да те нарека Ларс, но въпреки това те нарекох Ларс – което ме връща към гореспоменатия идиотизъм и моето бавно разнищване. Независимо от това, ако се срещнем отново, ще се поправя. Обещавам.

В същото време тази случка вероятно ще се задържи като моята топ най-нескопосана среща за много дълго време. Но, за да не забравяме спецификата, както явно аз съм склонен да правя, ще приложа запаметения от мен разговор тук…за поколенията…

 

Навън. Късна утрин. Един голям мъж с много татуировки и тъмни очила върви по улицата към една маса, където Майк Роу хапва на открито и пие мимози.

Голям татуиран мъж: Извинявайте за прекъсването. Вие сте Майк Роу, нали?

 Майк Роу: Аз съм

Голям татуиран мъж: Просто исках да ви кажа, колко харесвам вашите шоу програми и наистина оценявам това, което правите за занаятчиите.

Фреди (кучето на Майк Роу): Бау-бау-бау Щрак-гррррх-щрак Бау-бау-бау!!!

Майк Роу: Фреди – престани. Лошо куче! Съжалявам. Вие, хора, местни ли сте?

Голям татуиран мъж: Аз живея наблизо, а София е от Аржентина

Фреди: Бау-бау-бау Щрак-гррррх-щрак

Майк Роу: Това е готино. Коя част?

София: Буенос Айрес

Майк: Бях там преди няколко години. Красиво място

София: Наистина е

Майк Роу: Е, с какво се занимавате тук?

Голям татуиран мъж: Свиря в една местна банда

Майк Роу: Яко! Аз обичам местните банди. Какъв вид музика?

Голям татуиран мъж: Рокендрол

Майк Роу: Хубаво. Как се наричате?

Голям татуиран мъж: Metallica

Фреди: Бау-бау-бау Щрак-гррррх-щрак уаф

Майк Роу: О, Боже мой. Разбира се. Ти си Ларс Улрих. Прощавай. Чух, че живееш наблизо. Колко е приятно да те срещна

Голям татуиран мъж: Всъщност, името ми е Джеймс. Джеймс Хетфийлд

***

Както и да е. Отново благодаря, че каза „Здрасти“, както и за песните, които карат моите тренировки да отлитат. Както и за това, че бяхте посланици за Record Store Day. Това е много яко. Чух, че концертът в Rasputin е бил много як. Продължавайте да разбивате.

Майк

P.S. – Моля те, увери племенницата си, че имам всички твои албуми

P.P.S. – Моля те, кажи на Ларс, че мисля, че той има блестящо бъдеще пред себе си

ПУБЛИКУВАНО В METALLICA
Link to comment
Share on other sites

Ти виж Джеймс колко е велик - свиря тук в една местна банда.... Все едно за оркестър Кристал говорим...  :laughing:

 

==========================

 

ПОГЛЕДНЕТЕ за какво става въпрос... Кой каквото ще да ми приказва, това по време на "мракобесния социализъм" НИКОГА не можеше да се случи...  

Link to comment
Share on other sites

ПОГЛЕДНЕТЕ за какво става въпрос... Кой каквото ще да ми приказва, това по време на "мракобесния социализъм" НИКОГА не можеше да се случи...  

 

Механото, майна...хем не знаят нищо, хем си мислят, че са най-великите, хем хормоните ги гонят и се чудят де да си дянат ръцете и краката ( и други работи)...абе омесена работа. :moon:

 

------------------

 

А иначе и Мицубиши правели тарикатски номера като VW - обаче извинението на клипчето кърти...даже се чудя как някой не си направи харакири. :evil

 

 

                                                90af6f1e861269ae1be266890d0e861d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти виж Джеймс колко е велик - свиря тук в една местна банда.... Все едно за оркестър Кристал говорим...  :laughing:

 

==========================

 

ПОГЛЕДНЕТЕ за какво става въпрос... Кой каквото ще да ми приказва, това по време на "мракобесния социализъм" НИКОГА не можеше да се случи...  

Нищо общо няма с социализма и демокрацията, а с малоумните родители на тези лайненца! Прекалено много ги глезят и прекалено малко бой ядат! Благодарение и на делегираните бюджети, когато всеки ученик означава пари за училището не гонят никой и за нищо: миналата година хванаха един, че е продал наркотици на друго момиче от училището и го наказаха със забележка и предупреждение за изключване... Ако някой мисли са ходи до Гърция за празниците да има предвид, че ще има блокади на границите!

Link to comment
Share on other sites

Нищо общо няма с социализма и демокрацията, а с малоумните родители на тези лайненца! 

 

Силна грешка. Именно тогава дори некадърни родители да продуцираха лайненца - в училище имаше ред и дисциплина и се вкарваха в правия път. Ако пък не => вън => ТВУ и по веригата. Това и сега може да се направи, но няма кой...

Link to comment
Share on other sites

Силна грешка. Именно тогава дори некадърни родители да продуцираха лайненца - в училище имаше ред и дисциплина и се вкарваха в правия път. Ако пък не => вън => ТВУ и по веригата. Това и сега може да се направи, но няма кой...

Грешка е да се разчита на учителите да възпитават децата! Тяхната работа е да ги образоват, а не да ги превъзпитават! Просто трябва да се промени пълноправието на ученика, защото е очевидно, че при сегашните условия трябва да си луд или да нямаш никакъв друг избор, за да станеш учител!

Link to comment
Share on other sites

Кой къде каза за възпитание само от учители? Просто едно време ме биеха с линията в 1ви клас, сега играят игри на GSM-а. Едно време те сочиха с пръст, а сега си героя на даскалото.

Някой хора си имат принципи и държат на тях, не всичко за всеки е само пари!

 

 

 

Благодарение и на делегираните бюджети, когато всеки ученик означава пари за училището не гонят никой и за нищо

 

Демек и ти казваш, че:

 

 

 

това по време на "мракобесния социализъм" НИКОГА не можеше да се случи...

292222_10151337938037051_1534446814_n.jp Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Грешка е да се разчита на учителите да възпитават децата! 

 

Грешка е да се говорят подобни глупости. Не напразно учителите са преди всичко ПЕДАГОЗИ. 

 

В първите си седем класа съм научил много от учителите си и нямам предвид уроците в учебника. И не само аз. 

Link to comment
Share on other sites

Възпитанието и образованието трябва да продължат и след като детето го вземат от детска градина. На практика това не се случва и горния клип е резултата, от безхаберието на болшинството родители.

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли още потрошени милиони за хижа Мусала?

 

"Трябва да погледна, да видя, но мисля, че все още не е изтекла" :CryBaby:

 

На фона на:

 

http://vbox7.com/play:029b54e6f3&start=1

 

Ще гласувам с две ръце за този които ги вкара доживот!

 

Демокрация... абе заеби.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...